اطلاعیه ثبت نام و زمان پرداخت وام سربازی وام خوداشتغالی سرباز • مجله تصویر زندگی


مشاور ارشد ستاد مرکزی آموزش فعال ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اعتبار آموزشی سربازان وظیفه که سال گذشته متقاضی شدند در حال پرداخت است و تا پایان تیرماه ادامه دارد.

زمان پرداخت وام سرباز خوداشتغال

من گزارش میدم اخبار خدمت سربازی به گزارش تسنیم، بازپرداخت وام آموزشی مشمولانی که سال گذشته متقاضی بودند در حال بازپرداخت است و تا پایان تیرماه ادامه دارد.

سردار سرتیپ موسی کمالی مشاور عالی ستاد مرکزی آموزش کارکنان فعال ستاد کل نیروهای مسلح درباره زمان پرداخت این تسهیلات گفت: تسهیلات آموزشی مشمولانی که سال گذشته درخواست خود را ثبت کردند در حال پرداخت است. و تا پایان تیرماه ادامه خواهد داشت.

شرایط ثبت نام وام سربازی

سردار کمالی در پاسخ به سوالی مبنی بر میزان این تسهیلات گفت: وام استخدامی سربازان ماهر (شرایط ثبت نام وام نظامی ببینید) در قالب خوداشتغالی تا سقف 150 میلیون تومان به مشمولان سابق که تاریخ آزادی آنها کمتر از 5 سال است ارائه می شود.

وی افزود: سربازانی که پس از خدمت قصد اشتغال مناسب را دارند می توانند در طول خدمت دوره های آموزشی را طی کنند و برای حمایت از آنان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت می شود.

مشاور عالی رئیس قرارگاه مرکزی آموزش ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: افراد در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکل می توانند با اداره کل استان محل سکونت خود تماس بگیرند.