الکامپ 2023 روز پنجشنبه به پایان می رسد. آخرین فرصت برای خرید ATA Trade Assistant با 80 درصد تخفیف!


الکامپ 2023 روز پنجشنبه به پایان می رسد. آخرین فرصت برای خرید ATA Trade Assistant با 80 درصد تخفیف! – ارز دیجیتال

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ فردا پنجشنبه 17 تیرماه به کار خود پایان می دهد. در این دوره، مجموعه دستیار بازرگانی اطلس (ATA) Alcomp نیز در نمایشگاه حاضر شد و یکی از شلوغ ترین غرفه های سالن 7 تا به امروز را اشغال کرد.

بازدیدکنندگان غرفه ATA در نمایشگاه الکامپ.

مجموعه اطلس در این مدت تخفیف های ویژه و منحصربفردی را برای خریدار پلن های مختلف آتا در طول نمایشگاه در نظر گرفته است. طرح سوپر قهرمان (سوپر قهرمان – معامله ویژه در تمامی بازارهای مالی) ATA تا پایان نمایشگاه با 80% تخفیف ویژه برای خرید موجود است.

طرح‌های Crypto Hero و Global Hero هر کدام با 70 درصد تخفیف فروخته می‌شوند. علاوه بر این، کاربرانی که طرح Super Hero را خریداری می کنند، دوره های آموزشی رایگان “Atlas Digital Currency Plus” و “ICT Style Trading” را دریافت خواهند کرد. بنابراین حتی اگر به تجارت و یا حتی بازار ارز دیجیتال مسلط نباشند، با تماشای این دو دوره تسلط لازم را کسب خواهند کرد. دوره آموزشی Atlas ErzDigital Plus نیز به صورت رایگان در اختیار خریداران طرح CryptoHero قرار می گیرد.

غرفه ATA در نمایشگاه الکامپ.

برای خرید اشتراک نیازی به مراجعه حضوری به غرفه ATA نیست و می توانید از طریق آن اقدام کنید وب سایت دستیار بازرگانی اطلس خرید خود را با تخفیف ویژه نمایشگاهی انجام دهید. اما با خرید بلیط فصلی در ایام الکامپ و بازدید از غرفه ATA در نمایشگاه می توانید 2 ماه دیگر اشتراک از هدایای رایگان و ATA لذت ببرید.

برای مشاهده طرح ها و خرید اشتراک روی تصویر کلیک کنید.

برای بازدید از غرفه آتا، دریافت مشاوره حضوری و بهره مندی از هدایا و تخفیف های ویژه می توانید پنجشنبه 8 تیرماه به محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران به نشانی غرفه 304 سالن 7 مراجعه کنید.

چیزی پیدا نشده است.