امتیازات خودت را بدان (سطح یک بخش اول) کوین ترودو


توضیحات:

در این بخش از سایت جادوی باور کارگاه امتیازات خودت را بدان (سطح یک بخش اول) از سری آموزش های شبکه جهانی اطلاعات کوین ترودو را برای شما آماده کرده ایم. این کارگاه قدرتمند پیش تر با فرمت دوبله فارسی صوتی در سایت جادوی باور منتشر شده است.

کارگاه امتیازات خودت را بدان، سطح یک بخش اول از سطوح یادگیری کوین ترودو است. پیشنهاد میکنیم قبل از شروع یادگیری این کارگاه قدرتمند، سطح مقدماتی را بگذرانید:

توجه کنید:

برای دانلود سطح مورد
نظرتان، روی نام سطح
کلیک کنید تا به صفحه
دانلود ارجاع داده
شوید. لینک قرار داده
شده برای دانلود سطوح
زیر برای فرمت دوبله
فارسی صوتی است. چناچه
قصد دارید سطح مورد
نظرتان را به صورت زیرنویس
فارسی نیز دانلود کنید
میتوانید از طریق توضیحات
سطح مد نظرتان بر روی
دکمه دانلود به صورت
زیرنویس فارسی کلیک
کنید.

نکته مهم

کوین ترودو پس
از برگزاری سطح ۷ به
نام راز نهایی به ۱۰
سال زندان محکوم شد
در نتیجه سطح ۸ فعلا
برگزار نشده است.

مشترکین ویژه سایت جادوی باور میتوانند کارگاه امتیازات خودت را بدان (سطح یک بخش اول) و سایر محتویات سایت را به طور کامل و رایگان دانلود نمایند.

درباره کارگاه امتیازات خودت را بدان (سطح یک بخش اول)

در بخش زیر قسمت کوتاهی از متن سخنان کوین ترودو در دوره امتیازات خودت را بدان (سطح اول بخش اول) را برای شما آماده کرده ایم:

دانستن و عمل نکردن فرقی با ندانستن ندارد. دیل کارنگی با آموزش دادن مواردی که مردم از قبل آنها را میدانستند، توانست به ثروت زیادی دست پیدا کند.

اینکه چطور روی مردم تاثیر بگذارید، لبخند بزنید، با آنها خوب باشید اینها کارهای نبوغ آمیزی نیستند ولی در ارتباطات شما تاثیر بسیار زیادی میگذارند، واقعیت این است که این موارد چیزاهایی هستند که همه می دانند ولی بهش عمل نمی کنند!

یادم است یک بار دکتر مور در سمینارش در این باره حرف میزد که چطور باید مثبت باشیم؟ او میگفت: نباید استرس داشته باشد و باید تمام انرژهای منفی را از خود دور کنید، یک خانم که در ردیف جلوی صندلی های آن سمینار نشسته بود سرش را تکون داد و گفت: آره، من این ها را میدانم. آن خانم دروغ نمیگفت و واقعا این موارد را از قبل بلد بود. دکتر مور از آن خانم پرسید که آیا تا بحال تلاش کردی که زندگی ات را بر این اساس بگذرانی؟ آن خانم با صدای آهسته گفت: خیر. دوباره تکرار میکنم: دانستن و عمل نکردن فرقی با ندانستن ندارد. 

شاید برخی از آموزش های این کارگاه ها برای شما سطحی و ساده باشند. حتی ممکن است برخی از آموزش های این سطوح را از پیش شنیده باشید و در طی گوش دادن به این آموزش ها مدام بگویید: من خودم این ها را میدانم، اما واقعیت این است که تا زمانیکه آنها را انجام نمی دهید یعنی آنها را نمیدانید.

پشیمانی بسیار زیادی در انتظار شماست، اگر متوجه شوید همه ی عمر راه درست و غلط را میدانستید اما به آن عمل نمیکردید یا بدلیل سادگی زیاد آنها را جدی نمیگرفتید.