ایمپلنت کدام کشور بهتر است؟


کشورهای مختلف ایمپلنت تولید می کنند. هر کشور و شرکتی محصول خود را با نامی خاص عرضه می کند. برخی از شرکت ها برای مارک بهتری خودشان را تضمین می کنند. این گارانتی از 2 تا 15 سال تا مادام العمر متغیر است.

از جمله معروف ترین کشورهای تولید کننده ایمپلنت می توان به ایتالیا، آلمان، آمریکا، سوئیس و ایمپلنت فرانسوی اشاره کرد. ایمپلنت های این کشورها با قیمت و کیفیت متفاوت در بازار موجود است. مارک بهتری در کشوری تولید می شود که مشتری از کیفیت و قیمت آن راضی است.

مارک بهتری در زمینه ایمپلنت نمونه ای است که تجهیزات آن موجود و دارای یک سری استانداردها تحت عنوان FDA می باشد. اگر عمر ایمپلنت بیش از 10 سال باشد، یک مارک بهتری در نظر گرفته شده است.

شرکت ها می توانند کاشت کنند مارک بهتری تا با صرف هزینه های تحقیق و مطالعه روی محصول، گارانتی خوبی برای محصول خود ایجاد کند. تعویض و نگهداری موجود در این گارانتی برای رضایت مشتری بسیار موثر است.

قیمت ایمپلنت در هر کشور بر اساس چه چیزی است؟

قیمت محصول ایمپلنت به مواد اولیه، روش تولید و تکنولوژی تولید بستگی دارد. برخی از مواد یا روش ها گران هستند. طراحی ریشه ایمپلنت نیز مهم است. این ریشه باید بتواند انواع بارها از کشش گرفته تا فشار و چرخش را تحمل کند. بنابراین هزینه طراحی ایمپلنت روی قیمت تاثیر می گذارد. محل ایمپلنت نیز بر هزینه تحویل آن تاثیر می گذارد.

شرکت تولید کننده ایمپلنت قیمت محصول را بر اساس ارز کشور و ارزهای خارجی تعیین می کند. برخی از نقاط جهان کشورهای گران قیمت محسوب می شوند. خرید ایمپلنت از این کشورها بسیار گران است. مثلا یک ریشه ایمپلنت فقط ۱۲ میلیون تومان قیمت دارد که اصلا به صرفه نیست.

مارک بهتری ایمپلنت نمونه ای است که با وجود کیفیت بالا، قیمت آن قابل قبول است. تعرفه گمرکی به قیمت ایمپلنت های وارداتی اضافه می شود. گارانتی که شرکت ها به همراه محصول ارائه می دهند قیمت آن را افزایش می دهد.

طول عمر یک ایمپلنت دندان خوب به چه چیزی بستگی دارد؟

ایمپلنت با مارک بهتری قرار است سال ها به عنوان یک دندان دائمی در فک فرد عمل کند. افتادن ایمپلنت اصلا خوشایند نیست. افتادن از ایمپلنت بر زیبایی و توانایی جویدن غذا تأثیر می گذارد.

جنس ایمپلنت باید با کیفیت و از مواد اولیه خوب و با روش مناسب ساخته شده باشد. اگر ماده مناسب نباشد، تحت فشار و سایر نیروهای وارد شده در حین جویدن ترک می خورد. ایجاد ریزترک در ایمپلنت زمینه شکستگی و عفونت آن را فراهم می کند.

مهارت پزشک در کاشت دندان نیز می تواند بر دوام و طول عمر ایمپلنت تاثیر بگذارد. انتخاب روش صحیح سوراخ کردن یا قالب گیری فک و یا در صورت لزوم پیوند استخوان فک توسط پزشک انجام می شود. اجرای صحیح هر یک از مراحل روی دوام ایمپلنت تاثیر می گذارد.

شرکت های تولید کننده ایمپلنت در برخی از کشورها به دلیل هزینه بالای ایمپلنت، طول عمر محصولات خود را در شرایط خاص تضمین می کنند. این شرایط به کیفیت محصول مربوط می شود و ربطی به تخصص پزشکی ندارد.

بهداشت دهان و دندان بر دوام ایمپلنت تاثیر می گذارد. نوع غذا و عادات غذایی فرد بر طول عمر ایمپلنت تاثیر می گذارد. خوردن غذاهای سفت و چسبناک یا نوشیدنی های الکلی بر روی پروتز مصنوعی کاشته شده تاثیر منفی می گذارد. سیگار کشیدن و سیگار کشیدن به دلیل عفونت باعث کاهش طول عمر می شود.

ایمپلنت های دندانی مطابق با الزامات زمانی هستند مارک بهتری یکی باقی می ماند که به خوبی از آن مراقبت کند. ایمپلنت ها نیز مانند دندان های طبیعی نیاز به مراقبت دارند. البته مارک بهتری ایمپلنت که یک پروتز مصنوعی است به معنای گارانتی و خدمات پس از فروش است.

استانداردهای پروتز ایمپلنت دندان

برای تولید یک محصول پزشکی پس از ساخت، تعدادی آزمایش بر روی آن انجام می شود. این تست ها ممکن است شامل کشش، فشار، سختی، لنگر، تست رنگ، تست واکنش شیمیایی، تست میکروبی، تست آلرژی و غیره باشد. جداول معیار عملکرد و کیفیت برای این تست ها موجود است. کیفیت و گارانتی محصول را بر اساس این اعداد تعیین می کنند. الزامات FDA منعکس کننده این اعداد است. شماره مارک بهتری ایمپلنت از کیفیت خوبی برخوردار است.

البته اکثر ایمپلنت های موجود در بازار از کیفیت متوسط ​​به بالا تا خوب تا خیلی خوب هستند. ولی مارک بهتری نمونه ای است که علاوه بر کیفیت، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش خوبی نیز دارد.

شرکت های ایرانی تولید کننده ایمپلنت

شرکت های ایمپلنت ایرانی نیز در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی و ایمپلنت فعال هستند. دو نمونه از این شرکت ها کیمیا کشت اطبا و کوشا فن پارس هستند. از آنجایی که این شرکت ها مارک بهتری تولید ایمپلنت هایی مانند سوئیس و آلمان به تلاش بیشتری نیاز دارد. نمونه های ایمپلنت سوئیس دارای ضمانت مادام العمر هستند که نشان دهنده کیفیت بالای محصولات می باشد.

ایمپلنت های ایرانی نیز کیفیت بالایی دارند. با افزایش سطح تکنولوژی تولید و کیفیت مواد و همچنین افزایش بازاریابی می توان به این امر کمک کرد مارک بهتری برای قدم گذاشتن در دنیا.

ورود به بازارهای جهانی با افزایش سطح خدمات پس از فروش مشتریان و افزایش رضایت مشتریان آسانتر و مطلوبتر می شود.

بهترین ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت جایگزین مناسبی برای دندان های از دست رفته است. ریشه ایمپلنت در فک قرار می گیرد. برای این منظور لازم است فک را با برش لثه به روش جراحی سوراخ کرد. در روش غیر عملی سوراخی به اندازه مشخص با قطر و عمق مشخص با لیزر یا پرفوراتور در فک ایجاد می شود.

هر دندان در دهان تاج و اندازه ریشه خاصی دارد. هر ایمپلنت بسته به محل آن در دهان اندازه مشخصی دارد. اندازه دندان از فردی به فرد دیگر بر اساس سن، اندازه، جنسیت و نژاد متفاوت است.

پزشک از یک قالب برای تعیین اندازه ایمپلنت استفاده می کند. کاشت دندان در دو مرحله انجام می شود. ریشه با یک تاج موقت در فک قرار می گیرد. زمان بهبودی حدود 4 ماه طول می کشد.

در این مدت استخوان فک در اطراف ایمپلنت رشد می کند و آن را در استخوان تثبیت می کند. از دست دادن دندان در فک باعث تحلیل استخوان می شود. در صورت تشخیص پزشک، پیوند استخوان قبل از سوراخ کردن فک برای قرار دادن ایمپلنت انجام می شود. هر گونه عفونت یا مشکل در لثه و فک باید قبل از کاشت برطرف شود. پس از تثبیت ریشه در فک، نوبت به قالب گیری برای ساخت روکش دائمی می رسد. این حدود دو هفته طول خواهد کشید.

کشورهای مختلف ایمپلنت می سازند و دندانپزشکان مختلف آن را در دهان افراد نصب می کنند. در این حالت بهترین ایمپلنت، ایمپلنتی است که فرد پس از کاشت در آن احساس خوبی داشته باشد. آلوده نشوید، پسرفت نکنید، نشکنید و عفونت را جذب نکنید. مارک بهتری این ایمپلنت طول عمر و دوام خوبی دارد و همچنین دارای گارانتی می باشد.

سلب مسئولیت: ایده آل مگ فقط این متن تبلیغاتی را نمایش می دهد و ویرایشگر مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

امتیاز شما برای این پست