بازی گروهی آنلاین Manchers مثل قدیم! • مجله تصویر زندگی


اکثر کسانی که تلفن همراه هوشمند دارند و مدت هاست دنیای بازی را از طریق این پلتفرم رایج و محبوب دنبال می کنند، احتمالاً از سیر تکامل و پیشرفت بازی های آن آگاهی کامل دارند و از آن آگاه هستند. به خصوص با انتشار عناوینی مانند Kalaf Duty Mobile و آثار دیگری مانند Apex Legends که برگرفته از نسخه های کنسولی آنهاست، طبیعی است که بگوییم این جامعه هر روز در حال گسترش و ورود به سطوح بالاتر است.

حال در این روند نزولی بازی های موبایلی که روز به روز در حال افزایش است، بهتر است از بازی های خوب و باکیفیت ساخت ایران غافل نشویم. بازی هایی که در برخی موارد می توانند به خوبی با دیگر آثار محبوب و شناخته شده در سطح جهانی رقابت کنند و عملکردی مناسب و ایده آل ارائه دهند. اما متأسفانه برخی از این آثار آن طور که شایسته دیده شدن هستند مورد حمایت قرار نمی گیرند و گاهی تنها با دیدن چند نمونه شکست خورده از آثار خانگی، برخی ذهنیت بی اعتمادی نسبت به بازی های ایرانی پیدا می کنند که چندان منصفانه نیست.

اگر شما هم وقت خود را در دنیای جذاب و شگفت انگیز بازی می گذرانید، پس بازی های ایرانی را نادیده نگیرید. از یک بازی خوب چه می خواهید؟ هیجان؟ گرافیک و تصاویر زیبا؟ حس قدرت؟ استراتژی و طرز فکر؟ ریسک پذیری؟

چند سالی است که شاهد انواع بازی های ایرانی در دنیای گوشی های هوشمند هستیم. برخی از آنها جزء هستند. بر اساس گزارش های مرکز ملی فضای مجازی، ایران 25 میلیون گیمر دارد. این گیمرها به طور متوسط ​​1.5 ساعت در روز را صرف بازی می کنند. این موضوع بستر گسترده ای را برای تولید بازی های ایرانی نشان می دهد. در میان بازی های تولید شده توسط توسعه دهندگان ایرانی، برخی از آنها به موفقیت های بزرگی دست یافته اند. آمار نشان می دهد که دانلود بهترین بازی ایرانی از نرخ بالایی برخوردار است و هر روز به آن اضافه می شود.

یکی از دلایل این امر می تواند امکان خرید درون برنامه ای برای ارتقای ویژگی های بازی باشد. در بازی های خارجی، خرید درون برنامه ای سخت و بسیار گران است. بنابراین این خریدها دلیل اصلی علاقه کاربران به بازی های ایرانی است; زیرا برخی از آنها محبوبیت زیادی به دست آورده اند.

بازی ایرانی و جذابیت و هیجان آن را نباید دست کم گرفت. با ورود به دنیای این بازی ها لذت بخش ترین لذت را با دوستان خود تجربه کنید.

چرا بازی ایرانی؟

بدون شک بازی هایی مانند GTA V، Far Cry و FIFA بهترین و محبوب ترین بازی های دنیا هستند. این بازی ها با سرمایه گذاری و بودجه هنگفتی تولید می شوند و کیفیت گرافیک و گیم پلی آن ها روز به روز در حال افزایش است. اما با پول نمی توان همه چیز را خرید! این بازی نه تنها مردم را سرگرم می کند. بازی ها تجربیاتی مانند تماشای فیلم یا خواندن کتاب هستند. کاربر درگیر پیچیدگی های داستان و شخصیت بازی می شود و با آن همذات پنداری می کند. محیط بازی آشنا در فرهنگ ایرانی و شخصیت هایی با نام های ایرانی باعث می شود که مخاطب بازی های ایرانی تجربه متفاوتی نسبت به بازی های خارجی داشته باشد زیرا بیشتر با شخصیت بازی همذات پنداری می کند.

به دلیل فقدان قوانین سختگیرانه کپی رایت؛ بازی های رایانه ای ایرانی به سختی به موفقیت تجاری دست یافته اند. بنابراین بهترین بازی های ایرانی را می توان برای گوشی پیدا کرد.

آیا بازی های ایرانی کیفیت بازی های خارجی را دارد؟

شاید در گذشته نقدهای معتبری به بازی ایران شده است. اما امروز اینطور نیست. در چند سال گذشته بازی های ایرانی و به خصوص بازی های موبایل ایرانی رشد چشمگیری داشته است. از نظر جذابیت، کیفیت و گرافیک پیشرفت چشمگیری داشته است. با نصب بازی ایرانی قطعا این مشکل برای شما ثابت خواهد شد. بازی هایی مانند Manchers، آمیرزا و مسابقه پادشاهان یکی از محبوب ترین بازی های ایرانی در بین کاربران هستند.

خروپف می کنند

بالاخره هیچ چیز نمی تواند جایگزین تفریحات قدیمی ما شود. مخصوصاً تفریح ​​دسته جمعی که ساعت ها ما و دوستانمان را دور هم جمع کرد و ساعات خوشی را برایمان رقم زد. همه ما منچ را می شناسیم. منچ یکی از جذاب ترین و بحث برانگیزترین سرگرمی های همه ماست. با این حال به نظر می رسد در این دوره و زمانه آن طرفداران سابق را ندارد. شاید یکی از دلایل این عدم پذیرش سختی آماده سازی تخته برای بازی باشد. شاید خیلی وقت ها مثل زمانی که به مسافرت می رویم، فرصت حمل این بازی را با خود نداشته باشیم. این زمان هایی است که نسخه مجازی این بازی می تواند به کارتان بیاید. خروپف می کنند واقعا نسخه کامل و جذابی از این بازی قدیمی ارائه کرد. عنوانی که می تواند خاطرات گذشته را زنده کند و همراه خوبی در جمع های دوستانه ما باشد.

Munchers بازی نوستالژیک Munch است که به صورت آنلاین انجام می شود. Menchers میزهای مختلفی دارد که بازیکنان برای ورود به بازی و رقابت انتخاب می کنند. هر کدام از این میزها ویژگی های متفاوتی دارند که بازی را برای شما جذاب تر می کند. بازیکنان باید سه بار روی میز مبتدی بازی کنند تا حرفه ای شوند و بتوانند در میز حرفه ای رقابت کنند. برخی از میزها مانند میز لوکس، بازی دوستانه و رویداد تیم لوکس، چت رایگان دارند و بازیکنان می توانند در طول بازی با یکدیگر صحبت کنند.

Menchers یک بازی خاطره انگیز قدیمی است که می توانید به صورت آنلاین با دوستان خود بازی کنید و امتیاز بگیرید و ویژگی های جدیدی را برای حساب خود خریداری یا فعال کنید.

ویژگی های بازی Manchers منچرز:

  • بازی آنلاین
  • بازی ربات آفلاین
  • امکان چت در حین بازی دوستانه
  • مهره های جذاب و قابل تنظیم
  • و بسیاری امکانات دیگر که می توانید با نصب این بازی داشته باشید

بازی Manchers را نصب کنید

برای نصب این بازی جذاب و بسیاری از بازی های مورد علاقه دیگر برای گوشی های آیفون می توانید آن را از فروشگاه معتبر وایرانی دانلود کنید. یک سیب استفاده کنید. شما باید گزینه نصب با لینک مستقیم دانلود را انتخاب کنید و پس از دریافت فایل نصب کننده بازی با اجرای آن و زدن گزینه نصب، می توانید آخرین نسخه بازی را در گوشی خود داشته باشید و ساعت ها با دوستان خود سرگرم شوید و یکدیگر را به چالش بکشید.