بیت کوین در معاملات آخر هفته بالای 30500 دلار معامله شد


در آخر هفته، قیمت بیت کوین بین 30347 تا 30750 دلار در نوسان بود.

به گزارش والکس و به نقل از cryptoslate، در جلسه معاملات آخر هفته، بیت کوین همیشه بالای 30500 دلار معامله می شد و در 24 ساعت گذشته، مقدار بیت کوین نقد شده بین موقعیت های خرید 32.7 میلیون دلار و موقعیت های فروش 2.34 میلیون دلاری توزیع شد.

هفته گذشته، زمانی که وال استریت ژورنال گزارش داد که SEC یک بار دیگر ETF بیت کوین را رد کرده است، قیمت بیت کوین به طور موقت به زیر سطح 30000 دلار سقوط کرد. بعدها مشخص شد که در این موارد جزئیات کافی و جامع ارائه نشده است.

وال استریت ژورنال به نقل از منبعی که نخواست نامش فاش شود فاش کرد که برنامه ها نمی توانند مشخص کنند کدام صرافی بیت کوین قادر به همکاری در توافقنامه به اشتراک گذاری نظارتی (SSA) با نزدک و Cboe است. این نوع توافق پیش نیازی است که SEC برای جلوگیری از تقلب و افترا در بازار اولیه یک دارایی مالی معرفی کرده است.

فردا، 3 جولای، ارائه‌دهنده دستگاه خودپرداز بیت‌کوین، بیت‌کوین دپو، در نزدک فهرست می‌شود و اولین اپراتور خودپرداز ارزهای دیجیتال در صرافی خواهد بود.

در ماه ژوئن، همبستگی بین بیت کوین و نزدک به 3 درصد کاهش یافت. داده‌های Kaiko نشان می‌دهد که این نشان‌دهنده تفاوت در احساسات بین بازارهای ارز دیجیتال و سهام است.