تابستان امسال از دیدنی های مشهد دیدن کنید


اگر می خواهید زیارت و سیاحت را همزمان انجام دهید، اگر به دنبال تفریح ​​و زیارت با هم هستید، سفر به مشهد الرضا را به شما پیشنهاد می کنم. می توانید ضمن زیارت حرم امام رضا (ع) روح و روان خود را جلا دهید جاهای دیدنی مشهد به هر حال، چیزهای زیادی برای بازدید وجود دارد. جاذبه های گردشگری مشهد در تابستان جلوه هایی زیبا و هنرمندانه دارد که چشم هر بیننده ای را نوازش می دهد. ما در اینجا به برخی از آنها پرداخته ایم، اما اگر می خواهید 100 مکان جالب در مشهد را ببینید، می توانید از سیری در ایران دیدن کنید. seeiran.ir تمام جاذبه ها را با عکس و آدرس کامل ببینید و ببینید.

آرامگاه نادر شاه

از جاذبه های مشهد می توان به موزه نادرشاه افشار اشاره کرد، مقبره نادرشاه افشار نیز در این موزه قرار دارد و این تعداد کارکردی دو چندان به آن بخشیده است، این باغ وسعت بسیار زیادی دارد که نشان از اقتدار پادشاه ایران، نادر است. شاه افشار.

پارک وکیل آباد

پارک وکیل آباد یکی از بزرگترین جاذبه های طبیعی مشهد است که در داخل شهر مشهد قرار دارد. این پارک در انتهای بلوار وکیل آباد قرار دارد و می توانید از این پارک زیبا دیدن کنید.

سد چالیدره مشهد

اگر به روستای طرقبه رفتید بازدید از سد چالیدره را فراموش نکنید. Chalidere یکی از دره های فرعی طرقبه است که قایق سواری در سد و ماهیگیری را برای گردشگران فراهم می کند. در اطراف این سد رستوران های متعددی وجود دارد اما پیشنهاد ما این است که غذای خود را در خانه تهیه کنید و زیر یکی از آلاچیق های Chalidere غذا بخورید تا ذائقه خود را کامل کنید. Chalidere تلسکوپ نیز دارد.

باغ پرندگان مشهد

باغ پرندگان مشهد در منطقه تجاری گردشگری سپاه مشهد تنها و اولین باغ پرندگان در منطقه شرق کشور است که با هزینه ای بالغ بر نهصد میلیون در شهر مشهد ساخته شده است. باغ پرندگان مشهد دارای انواع پرندگان با گونه های کمیاب ایرانی، آسیایی و آفریقایی در این باغ به صورت شبانه روزی جهت تامین سلامت بازدیدکنندگان و پرندگان می باشد. شروع به کار کرد.

اگر می خواهید اطلاعات کاملی در مورد شهر مشهد از جمله جاذبه ها، معرفی مشهد، تاریخ مشهد، هتل ها، غذاها، رستوران ها و سوغاتی های مشهد داشته باشید، خواندن این مقاله را فراموش نکنید. سیری در مشهد در سایت سیری در ایران بخوانید.