تحلیلگر مشهور به این ۲ آلت کوین توجه ویژه‌ای دارد؛ پیشنهاد او چیست؟


یک تحلیلگر برجسته ارز دیجیتال، همزمان با سقوط قیمت بیت کوین (BTC) توجه مخاطبان خود را به دو آلت کوین‌ معطوف کرده است.

به گزارش والکس و به نقل از دیلی هادل، مایکل ون ده پپه معامله‌گر کریپتو، دنبال‌کنندگان خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X گفت، قیمت چین لینک به طور بالقوه می‌تواند در چند ماه آینده به ۴۰ دلار برسد، یعنی افزایش عظیم ۱۲۳ درصدی. 

نمودار قیمت جفت ارز چین لینک / بیت کوین تایم فریم سه روزه

او ادامه داد که توکن لینک در برابر بیت کوین، به سمت مقاومت حیاتی حرکت دیگری داشته است. پس از شکست در عبور از این مقاومت، کمی کاهش یافته و در حال بازگشت مجدد به سمت ۴۵۰۰ ساتوشی است. او فکر می‌کند LINK احتمالاً در ماه‌های آینده به ۳۰-۴۰ دلار خواهد رسید.

در حال حاضر لینک با قیمت ۱۸.۴۱ دلار معامله می‌شود.

با ثبات قیمت بیت کوین طی هفت روز گذشته، ون ده پپه انتظار دارد بتواند از روند تثبیت بازار استفاده کند.

ون ده پپه در پلتفرم X نوشت:

من به دنبال خرید در کف بازار هستم. یکی از آلت کوین‌های مدنظر، API3 است که در حال حاضر در یک منطقه هیجان انگیز برای معامله قرار دارد. بین ۳.۵۰ تا ۳.۸۰ دلار، بهترین فرصت برای خرید خواهد بود.

نمودار قیمت API3 تایم فریم سه روزه

API3، یکی از رقبای چین لینک است که در زمینه سرویس اوراکل فعالیت می‌کند. این توکن در حال حاضر ۳.۷۹ دلار ارزش دارد.

علیرغم عقب نشینی اخیر بیت کوین، ون ده پپه همچنان انتظار دارد روند کلی بیت کوین همچنان در حال افزایش باشد.  او می‌گوید که بیت کوین قبل از ادامه روند صعودی یک عقب نشینی جزئی دارد.

نمودار قیمت بیت کوین تایم فریم یک هفته ای

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۵۱۰۵۲ دلار معامله می‌شود.

این مطلب براساس منابع رسانه‌ای و دیدگاه کارشناسان بازار نوشته شده و به منزله مشاوره‌ی مالی نیست. والکس هیچگونه تصمیم مالی مبتنی بر این محتوا را تایید نمی‌کند. لازم است پیش از هر سرمایه‌گذاری، تحقیقات کامل انجام دهید و از مشاوران مالی متخصص و مورد اعتماد کمک بگیرید.