تست هوشی که ماشین حساب هم قادر به حل آن نیست • مجله تصویر زندگی


انواع تست هوش بازی های فکری هستند که برای حل آن باید از توانایی‌ها و پتانسیل‌های فکری و استدلالی استفاده کنید.
تست هوش روشی موثر برای شناسایی افرادی است که توانایی عقلانی خاصی در پیدا کردن روابط میان معادله را دارند. این گروه از افراد اغلب در محل کار یا مدرسه دچار مشکل می‌شوند، زیرا سطح کلاس‌ها و کار‌ها برای آن‌ها خسته و کسل کننده به شمار می‌آید. تست‌های هوش بدون درگیر کردن افراد با چالش‌های تست‌های دیگر، می‌توانند برخی از افراد را به سمت آینده‌ای سوق دهند که شاید برای آن‌ها موفقیت آمیزتر باشد.

تست هوش می‌تواند توانایی‌های ذهنی افراد را تقویت کند. محققان پی برده اند که تست هوش تشخیص‌دهنده زودهنگام آلزایمر است. محققان بر این باورند که با توجه به عدم بازگشت روند تخریب سلول‌های مغزی در مرحله پیشرفته آلزایمر، بهترین راهکار، تشخیص زودهنگام این بیماری قبل از شروع فرایند تخریب نورون‌های عصبی است؛ بنابراین شما با انجام این تست‌ها می‌توانید از اختلال عملکرد مغز تا حدودی پیشگیری کنید.

در اینجا یک معادله سخت وجود دارد همه این اعداد در یک چیز مشترک هستند فرمول را پیدا کنید تا به پاسخ برسید جواب اولتان را در نظرات بنویسید در چه زمانی توانستید به پاسخ درست برسید؟

اگر هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ هستید، کمی پایین‌تر به این معما پاسخ داده ایم. این تست هوش یک راه عالی برای آزمایش مهارت‌های مشاهده و میزان تیزبینی شما است.

.

.

.

.

.

.

اگر به حل تست هوش و معما علاقمند هستید

به بخش تست هوش و معما مراجعه کنید

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب تست هوش

  ۲۳=۸ ۴۳=۶۴ ۶۳=۲۱۶ ۸۳=۵۱۲