حافظ شیرازی بهت میگه چکار کنی؛ نیت کن و کلیک کن! (چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۲)


⚡️ فال ستاره شناسی امروز ⚡️

فروردین

این روزها احساسات تان کمی گیج کننده شده است. ممکن است ندانید چه کاری باید انجام دهید یا از کجا شروع کنید، اما به خودتان سخت نگیرید. زندگی راه و روش خودش را دارد. به آن اعتماد کنید!

اردیبهشت

شاید به شما گفته باشند که زیادی فکر می کنید؛ اما می دانید که شما هم یک انسان هستید که دوست دارد از همه چیز سر در آورد. هیچ دلیلی ندارد که خود را تغییر دهید! همینطور که هستید بمانید!

خرداد

بار روی دوش شما بیش از حد توان تان است. شما بی وقفه در حال تلاش برای انجام کارهای بیشتر و کمک به دیگران هستید. شما یک دوست واقعی هستید! شاید امروز به سمت و سوی دیگری کشیده شوید، اما این مسیر بالاخره به پایان می رسد و زمان خوشحالی کردن فرا می رسد.

تیر

یک موقعیت یا یک رابطه ممکن است وارد زندگی تان شود. شما درس هایی را که باید می گرفتید، گرفته اید و اکنون حتی به دیگران هم یاد می دهید که چگونه شرایط سخت را پشت سر بگذارند.

مرداد

زندگی خیلی بیشتر از آن چیزی است که اکنون می بینید! بهترین راه برای افروختن شعله های تخیل و رویاپردازی، این است که کاری را متفاوت از گذشته انجام دهید.

بروید به سراغ یک ماجراجویی جدید! ذهن خود را با نقل قول ها، شعرها و تجربیات مثبت زندگی پر کنید.

شهریور

امروز مملوء از اتفاقات خوشحال کننده و غافلگیرکننده است! یک تماس تلفنی از دوستی که شاید مدت هاست صدای او را نشنیده اید، یک پیام مثبت از شریک عاطفی قبلی تان که هنوز عاشقش هستید یا هر چیز دیگری که غافلگیرتان می کند!

مهر

وقتی هر دو نفر اختلاف نظر دارید، بحث کردن هیچ فایده ای ندار. چرا این همه انرژی منفی را وارد زندگی خود کنید؟ خودتان را آزاد کنید، و با زمان تان کار بهتری انجام دهید.

آبان

آن ایده فوق العاده ای که مدت هاست در دل خود پنهان کرده اید، دارد لحظه شماری می کند که بیرون بیاید و شنیده شود! تعمق کنید؛ شما می دانید که چشم اندازی ارزشمند دارید. پس چرا آن را به واقعیت تبدیل نمی کنید؟

آذر

شما بر سر دوراهی قرار دارید و باید یکی را انتخاب کنید. یکی از این راه ها ساده تر است، و دیگری کمتر پیموده شده! راهی را انتخاب کنید که برایتان مناسب تر است اما برای انتخاب، به صدای قلب خود گوش دهید.

دی

چیزهای خوب همیشه نصیب کسانی می شود که در عین صبر کردن، تلاش می کنند. شما می دانید که برای رسیدن به موفقیت، فقط یک راه وجود دارد؛ اینکه در آن واحد یک قدم بردارید.

به مسیر خود ادامه دهید و تا زمانی که به مقصد مورد نظرتان نرسیدید، توقف نکنید.

بهمن

رویاپردازی کنید و به رویاهای خود ایمان داشته باشید. زندگی شما برای چیزی بیش از این ها خلق شده است. شاید در زندگی خود مرتکب اشتباهاتی شده باشید، اما هیچ چیز نباید شما را از رسیدن به سرنوشت تان بازدارد.

اسفند

احساسات شما زمانی دچار تضاد می شوند که قلب شما دو قسمت شده باشد! اگر در تلاش هستید که بدانید پس از آشنایی با دو فرد مختلف، کدام یک را به عنوان عشق خود انتخاب کنید، به قلب خود اعتماد کنید تا راهنمایی تان کند.