“حکم اشتباه در قضاوت ریپل”; کمیسیون بورس و اوراق بهادار همچنان در حال اصرار برای درخواست تجدید نظر است


پس از تصمیم دادگاه به نفع ریپل در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، بلافاصله موضوع اعتراض به تصمیم صادر شده توسط SEC مطرح شد.

به گزارش والکس و به نقل از newsbitcoin، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در آخرین پرونده علیه ریپل در دادگاه فدرال اعلام کرده است که بخش هایی از این حکم به اشتباه صادر شده است و باید نادیده گرفته شود.

پس از پیروزی دادگاه ریپل، گری جنسلر، رئیس SEC، گفت تصمیم دادگاه برای فروش ریپل به سرمایه گذاران خرد ناامیدکننده بود.

در ماه فوریه، SEC شکایتی علیه Terraform Labs و Kwon تنظیم کرد و آنها را متهم به مشارکت در یک طرح کلاهبرداری و فروش اوراق بهادار ثبت نشده کرد که منجر به از دست دادن حداقل 40 میلیارد دلار از ارزش بازار شد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار در پرونده جدیدی در شکایت خود علیه آزمایشگاه Terraform و یکی از بنیانگذاران آن Do Kwon اعلام کرد که برخی از احکام دادگاه در پرونده Ripple اشتباه بوده و مقامات SEC در حال بررسی مسیرهای مختلف هستند.

تشکیل پرونده جدید SEC در پاسخ به دفاعیه ای بود که اوایل این هفته توسط وکلای Terraform Labs و Kwon ارائه شده بود که خواستار رد شکایات SEC شدند.

وکلای Terraform Labs تصمیم ریپل را به عنوان حمایت از طرح خود برای رد شکایت SEC ذکر کردند و گفتند که تصمیم ریپل ناکافی بودن استدلال های SEC را تأیید می کند.

در حالی که جامعه ارزهای دیجیتال حکم دادگاه را به نفع ریپل جشن می‌گرفت، نگرانی‌هایی شنیده شد. جان رید استارک و برایان جاکوتو معتقدند که این تصمیم بر اساس شرایط متزلزل است و هشدار می‌دهند که این تصمیم ممکن است لغو شود. اگرچه روند بررسی تصمیم دادگاه طولانی و پیچیده است، کمیسیون SEC همچنان برای تغییر نظر دادگاه تلاش می کند و قصد عقب نشینی ندارد.