خدمات دریافت وام با وثیقه دارایی ارز دیجیتال در بیت پین


صرافی ارز دیجیتال «Bitpin» به تازگی سرویس جدیدی به نام راه اندازی کرده است بیتلون افشا شد Bitloan یک سرویس وام دهی بیت‌پین با همکاری گروه «ونسی» است که امکان دریافت وام تومانی در مقابل وثیقه ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین و اتریوم را فراهم می‌کند. 40 میلیون تومان کاملاً آنلاین برای کاربران این پلتفرم فراهم می کند.

از جمله مزایای دریافت وام دارایی دیجیتال از Bitpin عبارتند از: امنیت بالا، نرخ بهره پایین، ارز دیجیتال مورد نظر را برای اعتبارسنجی انتخاب کنید و سرعت بالای فرآیند ثبت نام و دریافت درخواست نقل شده.

Vansi به عنوان یک پلت فرم مبتنی بر وام با هدف تسهیل فرآیندهای سنتی پذیره نویسی ایجاد شد.

اخذ وام با وثیقه کریپتو در زمینه DeFi (امور مالی غیرمتمرکز) یکی از کاربردهای فناوری بلاک چین است و با توسعه این فناوری، استفاده از آن در بین کاربران فعال در این زمینه افزایش می یابد.

صرافی ارز دیجیتال بیت‌پین با ارائه زیرساخت‌های امنیتی قوی همواره در تلاش است تا خدمات جدیدی را در حوزه بلاک چین و به‌ویژه دی‌فای ارائه کند و در این راستا وارد عرصه وام‌دهی مبتنی بر ارزهای دیجیتال شد.

دارایی های دیجیتال متقاضیان وام به عنوان وثیقه در بیت پین ذخیره می شود و تامین مالی این سرویس توسط پلتفرم وانسی انجام می شود. پلتفرم وانسی هم با همکاری بانک های بزرگ و صندوق های مالی معتبر کشوربستر لازم را برای به اشتراک گذاشتن دارایی های دیجیتال و ایجاد راحتی مالی برای کاربران فراهم کرد.

ارزهای دیجیتالی که می توانید برای دریافت وام فوری در پلتفرم Bitpin استفاده کنید در حال حاضر عبارتند از:

  • بیت کوین (BTC)
  • اتریوم (ETH)
  • تترا (USDT)
  • سکه USD (USDC)
  • BUSD
  • DAI

علاوه بر این، تعداد ارزهای رمزنگاری شده قابل استفاده برای وثیقه و وام در آینده افزایش خواهد یافت.

سرویس Bitlon یکی از خدمات جدید پلتفرم معاملاتی است بیت پین این با همکاری Vansi است که پس از برندسازی مجدد Bitpin در بهار امسال معرفی شد. طبق برنامه ریزی های این پلتفرم برای سهولت استفاده و دسترسی به سرویس های به روز، مطمئناً تا پایان سال شاهد خدمات و ابزارهای حرفه ای و جذاب دیگری از این پلتفرم برای استفاده کاربران ایرانی خواهیم بود.