خرید لاستیک دولتی به قیمت کارخانه (ثبت نام لاستیک بارز، کویر و یزد تایر)


ثبت‌ نام لاستیک دولتی (خرید لاستیک سهمیه‌ای)

ثبت نام لاستیک سهمیه‌ای روشی برای مدیریت بازار لاستیک است. بر این اساس بخشی از تولیدات تایرسازان دولتی با نرخ دولتی روانه بازار می‌شود تا تقاضای مصرف‌کنندگان پاسخ داده شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، ثبت نام لاستیک سهمیه‌ای روشی برای مدیریت بازار لاستیک است. بر این اساس بخشی از تولیدات تایرسازان دولتی با نرخ دولتی روانه بازار می‌شود تا تقاضای مصرف‌کنندگان پاسخ داده شود. البته شرایط ثبت‌نام لاستیک دولتی خاص است و هر مالک خودرو در طول یکسال قادر است یکبار از سهمیه خود استفاده کند. بخش دیگر تولیدات این شرکت‌ها نیز با قیمت آزاد در بازار فروخته خواهد شد.

جدول قیمت ثبت نام لاستیک دولتی:

شرایط ثبت نام لاستیک دولتی در مورد تمامی شرکت‌های تولیدکننده لاستیک یکسان است. با این حال لازم است تا متقاضیان خرید لاستیک دولتی، در مورد کم و کیف این شرایط اطلاع دقیق داشته باشند. پس اگر قصد دارید از شرایط ثبت نام لاستیک دولتی اطلاع کسب کنید، تا پایان متن با ما همراه باشید.

چگونه برای ثبت نام لاستیک دولتی اقدام کنیم؟

برای ثبت نام لاستیک سهمیه ای، دو راه مراجعه حضوری و مراجعه آنلاین پیش روی شما است.

خرید حضوری

در روش مراجعه حضوری، مالک خودرو می‌تواند به نمایندگی تولیدکننده لاستیک داخلی در اقصی نقاط کشور مراجعه کند و از آن‌ها درخواست خرید لاستیک دولتی داشته باشد. در روش مراجعه حضوری، می‌توان حداکثر دو حلقه لاستیک دولتی به صورت سالیانه دریافت کرد.

هرکدام از تولیدکنندگان لاستیک داخلی اعم از ایران تایر، یزد تایر، کویر تایر و بارز لیستی از نمایندگان خود را در وب‌سایت رسمی خود ارائه کرده‌اند؛ بنابراین اگر قصد دارید لاستیک دولتی را از طریق مراجعه حضوری دریافت کنید، بایستی به وب‌سایت رسمی شرکت‌های تولیدکننده تایر مراجعه کنید و در مورد نزدیک‌ترین نمایندگی به محل سکونت خود اطلاع کسب کنید.

نکته‌ای که در مورد ثبت نام لاستیک سهمیه‌ای به روش حضوری وجود دارد، موجودی لاستیک در بازار است. موجودی لاستیک دولتی در بازار محدود است و امکان دارد در زمان مراجعه شما، سایز لاستیک مد نظر در نمایندگی موجود نباشد. به طور معمول موجودی لاستیک‌های پر استفاده که مربوط به رینگ‌های ۱۳، ۱۴ و ۱۵ اینچی هستند در زمان کوتاهی تمام می‌شود؛ بنابراین لازم است تا پیش از مراجعه به نمایندگی‌های توزیع  تایر برای خرید حضوری لاستیک دولتی، از موجودی انبار آن‌ها اطلاع کسب کنید.

خرید اینترنتی و غیرحضوری

راه دیگری برای بهره‌مندی از شرایط ثبت‌نام لاستیک دولتی وجود دارد که این راه، ثبت نام به روش آنلاین است. در روش آنلاین علاوه بر آن که به حضور فیزیکی نیاز ندارید، تعداد لاستیک بیشتری نیز دریافت می‌کنید. در روش آنلاین ثبت نام لاستیک دولتی، سالانه چهار حلقه لاستیک به هر مالک خودرو اعطا می‌شود؛ بنابراین با استفاده از روش آنلاین، دو حلقه لاستیک بیشتر دریافت خواهید کرد.

در روش ثبت نام آنلاین، بایستی به وب‌سایت شرکت‌های تولیدکننده لاستیک داخلی مراجعه کنید و اطلاعات خود را در آن‌ها ثبت نمایید. با این حال روش آنلاین نیز محدودیت‌های خاص خود را دارد. شرایط ثبت نام لاستیک دولتی در روش آنلاین و حضوری همانند یکدیگر است و محدودیت عرضه در این روش نیز وجود دارد. به عبارت دیگر موجودی لاستیک دولتی هر شرکت تولیدکننده تنها برای زمان محدودی در دسترس خریداران قرار دارد و پس از آن تمام می‌شود. در نتیجه اگر قادر به ثبت نام لاستیک دولتی نشوید، بایستی زمانی دیگر را برای مراجعه مجدد به سایت شرکت تولیدکننده لاستیک انتخاب کنید.

پس از ثبت نام موفق در سامانه‌های ارائه لاستیک دولتی و پرداخت هزینه‌ها، بایستی یک نمایندگی را برای تحویل لاستیک انتخاب کنید یا تایر‌های خریداری شده را به صورت پستی تحویل بگیرید. مدت زمان تحویل لاستیک‌های دولتی به خریداران یک هفته اعلام شده است، اما امکان دارد تحویل نهایی لاستیک‌ها بیش از این زمان طول بکشد. در حال حاضر مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت‌های کویر تایر و بارز، نسبت به ثبت نام لاستیک سهمیه‌ای اقدام کنند. در ادامه می‌توانید با کلیک بر لینک‌های ارائه شده، وارد سایت ثبت‌نام لاستیک دولتی شوید.

  • برای ورود به سایت ثبت نام لاستیک دولتی بارز یا نمایندگان فروش آنلاین بارز کلیک کنید
  • برای ورود به سایت ثبت نام لاستیک دولتی کویرتایر کلیک کنید
  • برای مشاهده لیست نمایندگی ها و شعب یزد تایر کلیک کنید

مدارک لازم برای ثبت نام لاستیک دولتی

برای ثبت نام لاستیک دولتی به روش آنلاین، لازم است تا تصاویر مدارک خود و همچنین اتومبیل خود را اسکن نمایید. این تصاویر بایستی هنگام ثبت نام آنلاین، در وب‌سایت خودرو بارگزاری شوند.

برای ثبت اسکن مدارک خودرو در وب‌سایت فروشندگان لاستیک، بایستی نکاتی را مد نظر داشهت باشید. نخست آن‌که مشخصات مالک خودرو با مشخصات کارت ملی کاملا یکسان باشد. همچنین حجم تصاویر بایستی کاسته شود. به طور مرسوم تصاویری با حجم بیش از ۱۰۰ کیلوبایت، در وب سایت فروشندگان لاستیک بارگزاری نمی‌شوند. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاستیک سهمیه‌ای به شرح زیر هستند:

  • اسکن پشت و روی کارت ملی
  • تصویراسکن پشت و روی کارت خودرو
  • اسکن سایر مدارک خودرو همچون برگ سبز و بیمه نامه شخص ثالث

نکات خرید لاستیک دولتی

در بخش مراحل ثبت نام لاستیک دولتی، به بررسی تک تک شرایط این خواسته خواهیم پرداخت. با این حال مهم‌ترین شرط از بین شرایط خرید لاستیک دولتی، محدودیت تعداد آن است. همان‌گونه که قبلا اشاره کردیم، خرید لاستیک سهمیه‌ای به صورت حضوری شامل دو حلقه در سال می‌شود. به عبارت دیگر اگر قصد خرید لاستیک دولتی به صورت حضوری را داشته باشید، تنها دو حلقه تایر با نرخ دولتی شامل حال شما خواهد شد.

این تعداد در روش خرید آنلاین به چهار حلقه افزایش می‌یابد؛ بنابراین اگر تمایل به خرید یک ست کامل لاستیک برای اتومبیل خود را دارید، بایستی از روش آنلاین نسبت به ثبت نام لاستیک سهمیه‌ای اقدام نمایید.

در برخی استان‌ها، سامانه‌هایی برای مراجعه ساکنین آن استان و دریافت کالا‌های ضروری با نرخ دولتی طراحی شده است. این سامانه‌ها امکان خرید لاستیک دولتی را نیز برای متقاضیان فراهم آورده‌اند. البته این سامانه تنها به ساکنین آن استان خدمات ارائه می‌دهد و برای تمامی مشتریان در دسترس نیست.

قیمت لاستیک دولتی چقدر با قیمت بازار آزاد تفاوت دارد؟
یکی از بخش‌های مهم شرایط خرید لاستیک دولتی برای متقاضیان، اختلاف قیمت میان این لاستیک‌ها با نرخ بازار آزاد است. برای اختلاف قیمت لاستیک دولتی و لاستیک آزاد نمی‌توان نرخ دقیقی ذکر کرد. هرکدام از تولیدکنندگان جدول قیمت متفاوتی را برای محصولات خود ارائه کرده‌اند؛ بنابراین اختلاف رقم بین محصولات هر تولیدکننده نسبت به دیگری متفاوت است. با این حال می‌توان گفت که نرخ لاستیک سهمیه‌ای در مقایسه با لاستیک آزاد حدود ۲۰ درصد تفاوت دارد؛ بنابراین با خرید چهار حلقه لاستیک دولتی تخفیف نهایی خرید شما افزایش خواهد یافت.

جمع‌بندی

ثبت نام لاستیک دولتی رویه‌ای مقرون به صرفه برای مالکان خودرو‌ها در این شرایط اقتصادی است. با این حال دسترسی به لاستیک دولتی چندان آسان نیست. نخست آن‌که سامانه ثبت نام لاستیک سهمیه‌ای برای تمامی روز‌ها در دسترس مشتریان قرار ندارد. گاهی اوقات سامانه‌ها از دسترس خارج می‌شوند و مشتری تا مدت‌ها امکان دسترسی به لاستیک دولتی را نخواهد داشت.

علاوه بر موارد یاد شده، تحویل لاستیک دولتی به خصوص در روش ثبت نام آنلاین، چندان سریع صورت نمی‌گیرد. ممکن است مدتی را برای دریافت لاستیک‌های خود معطل بمانید؛ بنابراین بسیاری از مصرف‌کنندگان ترجیح می‌دهند تا با استفاده از روش ثبت نام حضوری لاستیک سهمیه ای، دو حلقه تایر با نرخ دولتی دریافت کنند. در صورت تمایل، آن‌ها می‌توانند دو حلقه تایر دیگر را با نرخ آزاد خریداری نمایند.

هنگام خرید لاستیک دولتی، بایستی به اختلاف قیمت‌ها توجه داشته باشید. اختلاف قیمت بازار و  نرخ دولتی برخی برند‌ها چندان چشمگیر نیست. از این رو به راحتی می‌توانید تایر مورد نظر خود را از بازار تهیه نمایید. با این حال اگر به دنبال نوع خاصی از تایر هستید که اختلاف قیمت بازار و نرخ سهمیه‌ای آن زیاد است، چاره‌ای جز ثبت سفارش و انتظار برای دریافت لاستیک‌های خود نخواهید داشت.

سوالات متداول

خرید لاستیک دولتی به چه روشی صورت می‌گیرد؟

برای خرید لاستیک دولتی دو روش پیش روی شما قرار دارد. روش نخست خرید تایر به صورت حضوری از توزیع‌کنندگان این کالا است. در روش دوم می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت تولیدکنندگان تایر، لاستیک سهمیه‌ای را به صورت آنلاین سفارش دهید.

قیمت لاستیک دولتی چقدر با نرخ بازار تفاوت دارد؟

قیمت لاستیک دولتی بین ۱۰ الی ۳۰ درصد با نرخ بازار آزاد تفاوت دارد. این تفاوت با توجه به هر برند و نوع لاستیک متغیر است.

آیا لاستیک دولتی همیشه در دسترس مشتری قرار دارد؟

خیر. خرید لاستیک دولتی در تمامی اوقات امکان‌پذیر نیست. سامانه‌های ثبت‌نام لاستیک سهمیه‌ای تنها در برخی مواقع در دسترس مشتریان قرار دارند.


شرایط دریافت لاستیک دولتی در سال ۱۴۰۲ اعلام شد

فروش اینترنتی تایر سواری که در هفته‌های پایانی سال ۱۴۰۱ با همکاری برخی اپلیکیشن‌ها آغاز شده بود، تا شکست قیمت‌ها ادامه خواهد یافت. مردم می‌توانند از نزدیک‌ترین فروشگاه‌ها به قیمت‌های مصوب تایر مورد نیازشان را تامین کنند.
ایبنا: مصطفی تنها اظهار کرد: در هفته‌های پایانی سال گذشته ستاد تنظیم بازار برای مقابله با سوءاستفاده برخی افراد و خرید از شرکت‌های مختلف، با برخی پلتفرم‌های اینترنتی به تفاهم رسید و نمایندگان تایرسازان حاضر شدند از طریق این پلتفرم‌ها اقدام به خرده فروشی کنند تا مردم نیز بتوانند از نزدیک‌ترین فروشگاه‌ها به قیمت‌های مصوب تایر مورد نیازشان را تامین کنند.

وی یادآور شد: این مهم با پلتفرم‌های «کسبینو» و «تولید ایرانی» از پانزدهم اسفندماه گذشته نهایی شد و به سامانه جامع تجارت متصل شدند که این مهم در تامین و توزیع مناسب و شفاف تایر تاثیرگذار بود و علاوه بر آن خود شرکت‌های تایرساز نیز به صورت عرضه مستقیم و فروش اینترنتی به توزیع پرداختند.

این مقام صنفی به برنامه‌ریزی برای توزیع دست‌کم ۱.۵ میلیون حلقه تایر سواری از زمان شروع طرح تا پایان اسفندماه گذشته اشاره کرد و گفت: علاوه بر آن، تایرسازان با اجرای طرح فروش جهادی، با استقرار کامیون‌هایی در سطح شهر به توزیع انواع تایر سواری و فروش مستقیم به مردم پرداختند تا کاهش بیش از پیش قیمت‌ها را شاهد باشیم.

وی تصریح‌کرد: این طرح در امسال نیز با حضور همه تایرسازانی که تولید تایر سواری دارند و احتمالا با حضور اپلیکیشن‌های بیشتری (با ابلاغ ستاد تنظیم بازار و وزارت صمت)، تا شکست قیمت‌های کاذب بازاری ادامه خواهد یافت.

سخنگوی انجمن صنعت تایر خاطرنشان‌کرد: بررسی‌های میدانی نشان داد با اجرای این طرح، در واپسین روزهای سال ۱۴۰۱ هر جفت تایر پرایدی با کاهش حدود یک میلیون تومانی در بازار مواجه شد و با توجه به تعطیلی‌های عید، احتمالا بین یک هفته تا ۱۰ روز آینده که بازار به اصطلاح راه می‌افتد، می‌توان ارزیابی دقیق‌تری از میزان تاثیرگذاری اجرای این طرح بر کاهش قیمت‌ها داشت.

صنعت تایر متشکل از ۱۲ واحد تولیدی است که در سال گذشته یک واحد جدید به این صنعت اضافه شد. مجموع تولید کارخانجات عضو این انجمن سالیانه حدود ۳۰۰ هزار تن است، در حالی که نیاز کشور سالیانه بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ هزار تن تخمین زده می‌شود.

ثبت نام لاستیک کویر تایر به سایت www.kavirtire.ir/esale

ثبت نام لاستیک بارز به سایت www.barez.org/products


فروش لاستیک با قیمت مصوب

سخنگوی وزارت صمت از فروش لاستیک سواری به قیمت مصوب از طریق پلتفرم های معرفی شده از روز دوشنبه ۱۵ اسفند خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، امید قالیباف اظهار کرد: از روز دوشنبه ۱۵ اسفند فروش لاستیک سواری به قیمت مصوب از طریق پلتفرم‌های معرفی شده انجام می‌شود.

سخنگوی وزارت صمت گفت: متقاضیان تایر از طریق پلتفرم‌های معرفی شده در وبسایت tire.iranianasnaf.ir می‌توانند فروشگاه‌هایی که تایر با قیمت مصوب می‌فروشند را شناسایی کنند.

وی ادامه داد: فروشگاه‌های خرده فروشی تایر نیز به میزان ثبت فروش خود در پلتفرمهای مذکور، لاستیک دریافت خواهند کرد.

قالیباف در مورد مزیت این طرح گفت: افزایش نظارت و شفافیت توزیع و فروش لاستیک سواری از طریق این پلتفرمها و با کمک اصناف و مردم، از جمله اهداف این طرح است. همچنین نظارت می‌شود که تایر با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار به فروش برسد.

مشاور وزیر صمت تاکید کرد: در سازوکار جدید، جایگاه و کارکرد عوامل پخش و واحدهای صنفی مطابق گذشته حفظ می‌شود و صرفاً برای افزایش شفافیت در بازار، فرایند فروش این عوامل، در پلتفرم‌های معرفی شده ثبت می‌شود.

ثبت نام خرید لاستیک بارز با قیمت  کارخانه (مصوب دولتی)

به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین ۱۸ بهمن ماه سالروز تاسیس گروه صنعتی بارز، عرضه مستقیم محصولات گروه صنعتی بارز در راستای کنترل بازار در نمایندگی های منتخب آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی و برندینگ گروه صنعتی بارز با توجه به التهابات ارزی و تفاوت قیمت معنادار تایر های خارجی با تایر های ایرانی، برخی سودجویان با خرید، احتکار و قاچاق تایر به کشور های همسایه موجب فاصله قیمت بازار با نرخ مصوب فروش تایر شده اند به همین دلیل گروه صنعتی بارز با راه اندازی فروش مستقیم در نمایندگی های منتخب و افزایش عرضه تایر به بازار خرده فروشی به مناسبت دهه مبارک فجر را آغاز نموده است.

این نمایندگی ها در استانهای کرمان، خوزستان، آذربایجان غربی، کردستان، تهران، مازندران، گیلان، هرمزگان و اصفهان انواع تایر های بارز را با قیمت مصوب دولتی به فروش می رسانند. لازم به ذکر است برای رفاه حال مشتریان چندین شرکت فروش اینترنتی نیز مجوز فروش آنلاین محصولات بارز را دریافت و نسبت به فروش انواع محصولات اقدام می نمایند.

لیست قیمت لاستیک بارز برای مصرف کننده (برای هر حلقه تایر)

برای دانلود لیست قسمت لاستیک بارز برای مصرف کنندگان کلیک کنید

آدرس نمایندگی فروش لاستیک دولتی بارز

نام نمایندگی استان شهر آدرس
مهدی میرزاده کرمان سیرجان بلوار دکتر صادقی – چهارراه قدس پلاک ۹۳
امیر تایر آپادانا خوزستان اهواز بخش مرکزی بلوار انقلاب روبروی خ فراهانی ساختمان چینی کار
سلیمان قنبری جمال آباد آذربایجان غربی ارومیه میدان شهدا
صالح بوبانیان کردستان سنندج بلوار جانبازان بالاتر از سه راه جهاد
آریا هنگام رهنورد تهران تهران خیابان هنگام بالاتراز میدان الغدیر-پلاک ۴۲۷
شرکت ماکان غزل خوزستان ماهشهر خ امام خمینی-بلوار طالقانی-طبقه همکف
سعید سالیانه مازندران ساری ساری کمربندی غربی مقابل میدان ،بار ۲۰۰ متر بعداز اکبرجوجه قدیم
محمد جلیلی یوسفی گیلان رشت خیابان شهدا – روبروی خیابان دیانتی
جلال صوفی پور هرمزگان بندرعباس جاده اسکله شهید رجائی خونسرخ بعد از بانک سپه بازرگانی صوفی
حمید خوروش اصفهان اصفهان اصفهان شاهپور جدید – خیابان امیرکبیر قبل از سه راهی لیلاند
حمزه اسداللهی پور علی کرمان کرمان بلوار شهید صدوقی ابتدای خیابان اتو رفسنجان
شرکت اوژن اطلس خودرو تهران تهران خزانه شمالی خیابان رسول عالی

سایت فروش اینترنتی لاستیک دولتی بارز

کاون kaven.ir
هایپرتایر hypertire.com
کاچار kacharlife.com
لاستیک فروش lastikforoosh.com

ثبت نام خرید لاستیک دولتی کویر تایر  به قیمت کارخانه

جهت خرید، ابتدا باید در سامانه (kavirtire.ir/esale/register) ثبت‌نام و مدارک مورد نیاز شامل اسکن رنگی روی کارت ملی و کارت خودرو (رو و پشت) را با حجم کمتر از ۱۰۰ کیلوبایت، بارگذاری نمایید (مشخصات صاحب کارت ملی با مالک خودرو می‌بایست یکسان باشد).

مشتریانی که ثبت‌نام نموده و مدارک آنها تایید شده است، می‌توانند همه روزه (حتی روزهای تعطیل) با استفاده از گزینه ورود، وارد پروفایل خود شده و محصول مورد نظر خود را خرید نمایند.
لطفاً قبل از خرید، از سایز صحیح تایر مناسب خودروی خود و تعداد تایر اطمینان حاصل فرمایید.
فروش در این سامانه مخصوص مصرف کنندگان نهایی می‌باشد و سوء استفاده از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.
با هر کدملی و پلاک خودرو، امکان خرید یک جفت تایر در هر ۶ ماه فراهم می‌باشد.
مشخصات خودروی انتخابی شما با مشخصات مندرج در کارت خودرو می‌بایست یکسان باشد، در غیر اینصورت سفارش شما لغو خواهد شد.
خریداران ارجمند دقت داشته باشند که مطابق مقررات شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، تحویل تایرهای خریداری شده فقط با ارائه اصل کارت ملی صورت خواهد پذیرفت.
در صورت رعایت نکردن هر یک از شرایط فروش اینترنتی، سفارش شما لغو و وجه آن پس از تکمیل مراحل حقوقی، عودت خواهد شد.
جعل کارت ملی و کارت ماشین پیگرد قانونی دارد و خریدهای صورت گرفته با مدارک جعلی لغو و وجه پرداختی تا تکمیل مراحل حقوقی مسترد نخواهد شد.
مبلغ نهایی قابل پرداخت شامل قیمت مصوب تایر( اینجا ببینید: kavirtire.ir/products/list )، هزینه حمل (به ازاء هر حلقه تایر ۵۰۰،۰۰۰ ریال) و مالیات بر ارزش افزوده (۹ درصد) خواهد بود.
کلیه سفارشات ظرف مدت ۴ الی ۸ روز کاری (از زمان تکمیل فرآیند خرید)، توسط اداره پست تحویل خریدار می‌گردد.کلیه محصولات کویرتایر دارای چهار سال گارانتی بوده و بیش از ۸۰ مرکز خدمات پس از فروش در خدمت خریداران محترم می‌باشند. نزدیکترین مرکز خدمات پس از فروش را می‌توانید در (kavirtire.ir/sale-service) پیدا نمایید.
مسئولیت کلیه اطلاعات وارد شده در سامانه به عهده خریدار بوده و پس از خرید، قابل ویرایش نمی‌باشد.
جهت تحویل به موقع تایر به مشتریان محترم، لازم است آدرس به صورت دقیق (شامل خیابان، کوچه، پلاک و واحد) ثبت گردد.

پیگیری سفارش

برای پیگیری سفارش، می‌توانید وارد پروفایل شخصی شده و اطلاعات مورد نظر خود را مشاهده نمایید.
برای ارتباط با بخش پشتیبانی، می‌توانید سؤالات یا مشکلات خود را از طریق ارسال تیکت در پروفایل خود ارسال نمایید. کارشناسان مربوطه در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.
تماس با اداره بازاریابی و فروش از طریق پست الکترونیکی [email protected] امکان‌پذیر می‌باشد.

ثبت نام خرید لاستیک دولتی یزد تایر به قیمت کارخانه

ثبت نام لاستیک دولتی توسط یزد تایر همانند سایر شرکت‌های تولید کننده با قیمت مصوب دولتی برای مصرف کنندگان نهایی آغاز شده است. در این طرح فروش قرار است لاستیک با قیمت مصوب دولتی مستقیما به دست مصرف کننده‌ نهایی برسد و از این رو قیمت آن کمتر از نمایندگی‌ها و بازار خواهد بود. برای خرید لاستیک به آدرس اینترنتی وب سایت www.yric.com مراجعه کنید. (در حال حاضر سایت اعلام شده بالا نمیاد)