خواندن روزانه تاروت برای دوشنبه 26 ژوئیه 1402 (امروز چه سرنوشتی در انتظار شماست؟)تاروت روزانه

فروردین

کارت تاروت: سکه

شما برای آینده خود چشم اندازی دارید و اکنون که از مسیر زندگی خود مطمئن هستید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اقدام کنید.

برای دنبال کردن رویاهایتان لازم نیست شغل خود را رها کنید. کاری که می توانید انجام دهید این است که قدم های کوچکی در مسیر درست بردارید.

اردیبهشت

کارت تاروت: چهار فنجان

روزهای زیادی در زندگی وجود دارد که آرزو می کنید ای کاش اوضاع بهتر بود. به جای اینکه پشیمان شوید، سعی کنید اوقات بهتری داشته باشید.

روی طرز فکر خود کار کنید و ببینید که چگونه فقط یک تغییر کوچک می تواند بقیه روز شما را تغییر دهد.

هورداد

کارت تاروت: شوالیه جام ها

مسئولانه زندگی کنید رها کردن همه چیز و لذت بردن از زندگی فقط برای مدت کوتاهی سرگرم کننده است. اما همیشه به یاد داشته باشید که از انجام کارهایی که بعداً پشیمان خواهید شد اجتناب کنید. ریسک کن، اما مهم است!

لاستیک

کارت تاروت: ملکه عصا

حتی اگر فردی آرام و ملایم باشید، مواقعی وجود دارد که می توانید لجباز شوید. شما قوی هستید وقتی نیاز دارید نظر خود را بگویید یا شجاعت خود را نشان دهید، از انجام آن نترسید.

مرداد

کارت تاروت: سه گرز

شما آماده اید تا جنبه ای از خود را به دنیا نشان دهید که قبلاً هرگز آن را ندیده اند! وقت آن است که در را باز کنید و اعماق تخیل هنری خود را کشف کنید.

شهریور

کارت تاروت: نه عصا

آیا از چیزی می ترسید که نمی توانید توضیح دهید؟ ناشناخته می تواند بسیار بزرگتر و قدرتمندتر از آنچه هست به نظر برسد.

کاری که در این لحظه انجام می دهید ممکن است بی معنی باشد. یک قدم به عقب بردارید و همه چیز را همانطور که واقعا هستند ببینید.

چاپ

کارت تاروت: امپراطور

“خودت را بشناس!” کارت تاروت امروز شما نیاز به کشف بخش های درونی شخصیت و وجود شما را نشان می دهد.

شما چیزهای زیادی برای ارائه دارید، اما تا زمانی که به منحصر به فرد بودن خود پی نبرید، ممکن است اعتماد به نفس کافی نداشته باشید.

ممنوعیت

کارت تاروت: شیطان

همه وسوسه می شوند; اما هر فردی حق دارد انتخاب کند که چه کاری را انجام دهد و چه کاری را انجام ندهد.

ممکن است در حال حاضر به اندازه کافی برای گرفتن چنین تصمیم مهمی احساس قدرت نکنید، اما می توانید آن را انجام دهید. شما می توانید با خود ویرانگری مبارزه کنید و پیروز شوید.

آتش

کارت تاروت: خورشید

لبخند! شما یک کار بی عیب و نقص انجام می دهید. شما تمام انرژی و تلاش خود را صرف کرده اید و سرانجام کار شما نتیجه می دهد. موفقیت های خود را نادیده نگیرید زیرا شما برنده هستید.

داد

کارت تاروت: ملکه فنجان ها

این جنبه مادرانه، محبت آمیز و دلسوز شخصیت شما زمانی آشکار می شود که احساس می کنید کسی به یک آغوش محبت آمیز یا گوش شنوا نیاز دارد.

در حالی که این می تواند جنبه شگفت انگیزی از شخصیت شما باشد، مهم است که اجازه ندهید دیگران بیش از حد به شما وابسته باشند.

بهمن

کارت تاروت: کشیش اعظم

رویاهای شما می توانند شفاف باشند و به شما بینشی از رابطه خود با شخص دیگری بدهند. ممکن است نمادگرایی را درک نکنید، اما هنوز هم می توانید احساس قوی نسبت به جایگاه خود در رابطه خود داشته باشید.

اسفند

کارت تاروت: هشت فنجان

امروز یک روز احساسی برای شما خواهد بود. اشک ممکن است جاری شود. از آنجایی که فردی بسیار همدل هستید، با دیگران همدردی می کنید و می دانید در لحظه مناسب چه بگویید.