دستور sec به کوین بیس برای حذف همه رمزارزها به جز بیت کوین


برایان آرمسترانگ مدیرعامل صرافی کوین بیس گفته است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به این صرافی اعلام کرده که همه ارزهای دیجیتال به جز بیت کوین اوراق بهادار هستند و باید از کوین بیس حذف شوند.

به گزارش والکس و به نقل از cointelegraph، مدیرعامل کوین بیس در مصاحبه‌ای ادعا کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از صرافی کوین بیس می‌خواهد تا قبل از طرح شکایت علیه صرافی، نزدیک به ۲۵۰ توکن را از پلتفرم خود حذف کند. 

آرمسترانگ گفت SEC اعلام کرده است که هر دارایی غیر از بیت‌کوین اوراق بهادار است و کمیسیون بورس هیچ توضیحی به کوین بیس نخواهد داد و این صرافی فقط باید نسبت به حذف همه رمزارزها اقدام کند.

قبلا گری گنسلر رئیس SEC، در مصاحبه‌ای همین ادعاها را تکرار کرده و گفته بود که مجموعه صنعت کریپتو باید تابع قوانین کمیسیون بورس و اوراق بهادار باشد. 

آرمسترانگ گفته است که موافقت با درخواست SEC در اصل به معنای پایان دادن به صنعت کریپتو در ایالات متحده است. 

کمیسیون بورس در واکنش به این خبر این مسئله را مطرح کرد که ممکن است کارمندان این نهاد نظرات متفاوتی را منتشر کرده باشند اما این دیدگاه و موضع رسمی sec نیست.

فارغ از این که سرنوشت شکایت‌های متعدد sec به کجا می‌رسد، چیزی که مشخص شده این است که بازار ارزهای دیجیتال از این بحران و حاشیه سازی‌ها به سلامت عبور خواهد کرد.