راهنمای رمزنگاری روزانه مبارزه با همستر: یک میلیون سکه رایگان!


یک روش کاملاً جدید برای جمع آوری سکه های رایگان در بازی مبارزه همستر اضافه. در زیر توضیح خواهیم داد که چگونه با استفاده از این روش سکه دریافت کنید و آخرین کد را از کجا پیدا کنید.

اگر همستر کامبت را در مسنجر تلگرام بازی می‌کنید، مطمئناً می‌خواهید قبل از انتشار توکن آن در شبکه TON (TON) تا حد امکان سکه جمع آوری کنید. در کنار روش های موجود برای جمع آوری سکه، اکنون روش جدیدی وجود دارد که می تواند روزانه یک میلیون سکه رایگان برای شما به ارمغان بیاورد.

Daily Crypto یک ویژگی جدید است که به شما امکان می دهد هر روز یک عبارت خاص را با استفاده از کد مورس وارد کنید و بلافاصله یک میلیون سکه رایگان درون بازی دریافت کنید. به همین سادگی، باید دید که آیا بازی در آینده مسیر پیچیده تری را برای رساندن پیام های روزانه به بازیکنان در پیش خواهد گرفت یا خیر.

در اینجا نحوه وارد کردن کد رمزنگاری روزانه خود برای دریافت سکه های رایگان و مکان یافتن آن آورده شده است.

رمزگذاری روزانه چیست؟

Daily Crypto که در 5 ژوئن راه اندازی شد، به بازیکنان فعال همستر Combat با 1 میلیون توکن رایگان در روز پاداش می دهد. این قابلیت از طریق پستی در کانال تلگرام رسمی بازی و همچنین با نمایش یک رشته کد مورس در صفحه بارگذاری اپلیکیشن مینی تلگرام معرفی شد.

با این حال، یک روش ورودی خاص برای این کد وجود دارد، بنابراین در اینجا مواردی وجود دارد که باید بدانید.

برای شروع، در صفحه اصلی بازی، روی کادر Win on Touch سه بار ضربه بزنید. با این کار پس‌زمینه نماد همستر شما قرمز می‌شود و کادر روزانه رمز در زیر نوار درآمد شما نشان داده می‌شود. اکنون برای وارد کردن کد آماده هستید.

ب: -…

T:

درجه سانتی گراد: -.-.

در صفحه کد مورس برای وارد کردن تصادفی – باید روی صفحه را نگه دارید و تصادفی را تایپ کنید. یک بار روی صفحه ضربه بزنید. برای مثال برای فشار دادن B باید صفحه را یک بار نگه دارید و سپس 3 بار روی صفحه ضربه بزنید. روی صفحه نگه دارید تا T را فشار دهید. برای C، صفحه را نگه دارید و سپس روی آن ضربه بزنید، یک بار دیگر تکرار کنید.

هر حرف همانطور که به درستی وارد شده است روی صفحه نمایش داده می شود تا بدانید که آیا کد را به درستی وارد کرده اید یا نه. ما چندین بار سعی کردیم ریتم را درست انجام دهیم، اما در نهایت توانستیم بیت کوین را با کد مورس وارد کنیم و سکه های رایگان را دریافت کنیم. فقط

چگونه رمزگذاری روزانه را پیدا کنیم؟

بر اساس یک ویدیوی رسمی یوتیوب که در آن همستر کامبت بیت کوین را به عنوان اولین کد وارد می کند، به نظر می رسد که کریپتو هر روز در ساعت 10:30 شب در تهران ریست می شود.

با این حال، ظاهراً برخی افراد حتی قبل از انتشار ویدیو، یا از طریق آزمون و خطا، یا شاید از طریق سرنخ هایی که در جاهای دیگر به اشتراک گذاشته شده است، متوجه این موضوع شده اند. دلیل این امر در حال حاضر نامشخص است و از آنجایی که دومین کد مورس هنوز فعال نشده است، نمی دانیم که آیا Hamster Combat آشکارا کدهای آینده را به اشتراک خواهد گذاشت یا خیر.

امروزه به احتمال زیاد می توانید رمزنگاری روزانه را با جستجو در شبکه های اجتماعی مانند X یا TikTok پیدا کنید. در آینده و زمانی که اطلاعات بیشتری را منتشر کنیم، نحوه یافتن ارز دیجیتال روزانه و وارد کردن آن در بازی همستر کامبت را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.