راهنمای سفارش کتاب پرایم 1 2 3


اگر بخواهیم به یکی از بهترین کتاب های درسی زبان انگلیسی اشاره کنیم، مجموعه کتاب تاپ ناچ قطعا یکی از آن هاست. به همین دلیل در چند سال اخیر جایزه ای در این زمینه از انجمن ناشران کتاب انگلیسی دریافت کرده است. یکی از دلایلی که کتاب های تاپ ناچ توجه زبان آموزان، معلمان و مدارس را به خود جلب می کند. ویرایش فضاهای مناسب، افزودن نکات جدید و به طور کلی به روز رسانی اطلاعات آموزشی ارائه شده در آن. توضیحاتی در زیر ارائه خواهد شد که راهنمای خرید کتاب تاپ ناچ برای علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی خواهد بود.

سطح کتاب های تاپ ناچ با توجه به سطح دانش پایه زبان آموز دسته بندی می شود. بنابراین پکیج هر سطح شامل کتاب مطالعه، تمرین و دی وی دی به همراه فایل های صوتی آموزشی می باشد.

سطح کتاب ها بهترین

زبان آموزان باید قبل از شروع دوره تحصیلی خود در مورد سطح مدرسه مورد نظر خود تصمیم بگیرند. سپس با توجه به سطح دانشی که در حوزه زبان دارند، در یکی از مقاطع کتاب های تاپ ناچ که با رنگ های آبی، قرمز، سبز و بنفش مشخص شده اند، شروع به تحصیل می کنند.

کتاب های آبی درجه یک

افرادی که در پایین ترین سطح تحصیلی هستند، یعنی. دانش انگلیسی آنها ابتدایی است، باید آموزش خود را از کتاب های آبی Topnotch که سطح مبتدی دارند شروع کنند. سطح جلد مبتدی یا آبی با دو عنوان کتاب، Top Notch Fundamentals A و Top Notch Fundamentals B تعریف می شود. کتاب اول شامل هفت درس اساسی برای مبتدیان است. Top Notch Fundamentals B دنباله ای بر کتاب اول است.

کتاب های قرمز بالاترین کلاس

این سطح از کتاب های ممتاز دارای سطح 1 می باشد و برای افرادی است که دانش اولیه زبان انگلیسی را دارند، مانند کسانی که در طول تحصیل خود در مقاطع پایه زبان انگلیسی یک سری آموزش ها را گذرانده اند. این کتاب مناسبی است زیرا زبان آموزان با مطالعه و انجام تمرینات ارائه شده در کتاب های قرمز رنگ (Top Top Notch 1B & Top Notch 1A) گرامر ساده، روان و لغات جدید را یاد می گیرند.

  • کتاب های قرمز بعد از کتاب های آبی منتشر شد. کتاب Top Notch 1A دروس از سطوح یک تا پنج را برای مبتدیان به صورت کامل تری آموزش می دهد
  • کتاب Top Notch 1B شش تا ده سطح مبتدی را با جزئیات بیشتری پوشش می دهد.

کتاب های سبز بهترین

Pre-Intermediate سطح در نظر گرفته شده برای Topnotch Green Books است و شامل دستورالعمل هایی است که نسبت به دو کتاب قبلی پیشرفته تر است. این سطح نیز مانند قرمز و آبی دارای دو جلد با علامت الف و ب است که در مجموع ده فصل مطالعاتی در کتاب سبز تدریس می شود که پنج فصل اول آن در نسخه الف و پنج فصل بعدی در نسخه ب آمده است.

کتاب های بنفش بهترین

بهترین کتاب هایی که با رنگ بنفش مشخص شده اند، سطح متوسطی دارند. این سطح برای کسانی مناسب است که تقریبا انگلیسی را یاد گرفته اند. به عبارت دیگر می توان گفت این افراد از نظر مکالمه، آشنایی با قوانین، دایره لغات در سطح قابل قبولی قرار دارند. این رنگ مانند کتاب های قبلی دارای دو قسمت الف و ب است که ده فصل مطالعاتی را در دو جلد آموزش می دهد. زبان آموز پس از گذراندن دوره کتاب های ارغوانی درجه یک در سطح نسبتاً خوبی از مهارت زبانی برخوردار خواهد بود و توانایی های اکتسابی مانند درک متون پیچیده، قدرت صحبت روان، درک کامل فایل های صوتی انگلیسی و … را خواهد داشت.

برای یادگیری بهتر و کاربردی تر، مدارس هر یک از کتاب هایی که قبلاً ذکر کردیم را در یک ترم مدرسه آموزش می دهند.

نتیجه

کسانی که قصد شرکت در کلاس های زبان انگلیسی را دارند با مطالعه مطالب ارائه شده در قسمت فوق به راحتی می توانند با توجه به سطح دانش خود کتاب مورد نظر خود را انتخاب کنند. لازم به ذکر است که برای انتخاب صحیح قبل از تعیین مجوز باید سطح تحصیلی خود را مشخص کنند حتی اگر قصد آموزش در منزل را داشته باشند.

توجه! این مقاله صرفا جهت آشنایی شما با کسب و کار مهمان و اینکه سایت هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد منتشر شده است. اطلاعات بیشتر