سفر شریف یک راه حل مطمئن برای اخذ پاسپورت دومینیکا است


دومینیکا یکی از زیباترین جزایر کارائیب است. این کشور دارای پاسپورت بسیار معتبری است که به شما امکان می دهد بدون ویزا به 140 کشور جهان سفر کنید. برای دریافت پاسپورت دومینیکا، نیازی به حضور در این کشور یا ارائه مدرک زبان و تحصیلات عالی ندارید، فقط باید مشخص کنید منبع ثروت شما از کجا آمده است.

با توجه به تقاضای زیاد برای پاسپورت دومینیکا، شریف تریپ با بیش از 400 پرونده موفق به شما کمک می کند تا پاسپورت دومینیکا قدرتمند را دریافت کنید. در ادامه به معرفی دومینیکا و اطلاعات پاسپورت این کشور می پردازیم.

دومینیکا کجاست

منطقه کارائیب و زیبایی خیره کننده آن همیشه مورد توجه گردشگران بوده است. این منطقه دارای جزایر جذاب با طبیعتی بکر و شگفت انگیز است که هر ساله بازدیدکنندگان زیادی را از نقاط مختلف جهان به سوی خود می کشاند. یکی از جزایر زیبای دریای کارائیب دومینیکا است که به جزیره طبیعت کارائیب نیز معروف است. زمین های سرسبز، کوه های مرتفع پوشیده از جنگل، هتل های مجلل و سواحل آرام تنها بخشی از جاذبه های گردشگری این جزیره زیبا هستند.

اقتصاد دومینیکا

اقتصاد دومینیکا به شدت به کشاورزی وابسته است و شرایط آب و هوایی نامتعادل می تواند عواقب جبران ناپذیری برای این بخش داشته باشد. در واقع، کشاورزی مهمترین بخش اقتصاد دومینیکا است و موز تا سال 1980 نیمی از درآمد صادراتی دومینیکا را تشکیل می داد. با این حال، صادرات موز در سال های بعد به دلیل طوفان های شدید و محدودیت های صادراتی کاهش یافت. این نشان می دهد که اقتصاد دومینیکا چقدر به کشاورزی وابسته است.

به همین دلیل، دولت دومینیکا به طور جدی برنامه ویزای شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری را دنبال می کند تا سرمایه بیشتری را وارد کشور کند. جذب سرمایه خارجی موجب رشد و توسعه کشور و توسعه صنعت گردشگری در دومینیکا خواهد شد. علاوه بر این، دولت برای توسعه زیرساخت های شهری و تسهیلات مسکن در دومینیکا بازتر خواهد بود.

مزایای پاسپورت دوم

افرادی که پاسپورت معتبر ندارند برای گرفتن ویزا با مشکلات زیادی مواجه می شوند. علاوه بر این، فرآیند اخذ ویزا پرهزینه و دشوار است. بنابراین داشتن پاسپورت دوم می تواند راه بسیار مناسبی برای این افراد باشد.

با پاسپورت دومینیکا می توانید بدون نیاز به ویزا به کشورهای مورد نظر خود سفر کنید. مدت زمان لازم برای گذراندن پروسه پاسپورت دومینیکا نسبت به بسیاری از کشورها کمتر است. گاهی اوقات شما باید همان زمان را صرف کنید تا بتوانید ویزای یک کشور را دریافت کنید، اما می توانید فقط یک بار هزینه کنید و سپس با پاسپورت دومینیکا سفر کنید و از بسیاری از کشورها لذت ببرید.

روش های اخذ پاسپورت دومینیکا

برای دریافت پاسپورت دومینیکا و سفر بدون ویزا به کشورهای سراسر جهان نیازی به زندگی در این کشور ندارید. همچنین نیازی به داشتن مدرک زبان ندارید. با این حال، از آنجایی که انگلیسی زبان رسمی این کشور است، دانستن زبان انگلیسی کار شما را آسان می کند.

برای دریافت پاسپورت دومینیکا می توانید در این کشور سرمایه گذاری کنید. اما این سرمایه گذاری نمی تواند به صورت خرید ملک و خانه باشد. در این بخش روش های سرمایه گذاری را معرفی می کنیم:

سرمایه گذاری در دومینیکا به دو روش زیر انجام می شود:

 • کمک های مالی به دولت دومینیکا
 • سرمایه گذاری در بازار ملک دومینیکا

مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در دومینیکا

برای سرمایه گذاری در دومینیکا و گرفتن ویزای این کشور علاوه بر سرمایه لازم باید مدارکی ارائه دهید. در این قسمت لیستی از مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در دومینیکا را آماده کرده ایم:

 • کپی کلیه مدارک تحصیلی
 • گواهی اقامت معتبر
 • گزارش پزشکی معتبر
 • اثبات توانایی مالی کافی (با ارائه صورت حساب بانکی)
 • یک کپی از تمام صفحات پاسپورت
 • کپی شناسنامه یا شناسنامه
 • کپی شناسنامه
 • قرارداد عروسی
 • چند عکس پاسپورت جدید
 • فاصله ها

شرایط اخذ پاسپورت دومینیکا

متقاضیان پاسپورت دومینیکا باید شرایط خاصی را داشته باشند. در اینجا شرایط لازم برای درخواست پاسپورت دومینیکا وجود دارد:

 • حداقل 18 سال سن داشته باشد
 • داشتن یک شخصیت اجتماعی معمولی
 • بدون سابقه کیفری
 • داشتن مدرک زبان
 • در سلامت عادی
 • با حداقل سرمایه 100 تا 250 هزار تومان

اخذ پاسپورت دومینیکا با سفر شریف

اگر به دنبال داشتن پاسپورت دوم هستید، پاسپورت دومینیکا بهترین گزینه برای شماست. برای این منظور، سفر شریف اینجاست تا به شما در راه گرفتن پاسپورت دومینیکا کمک کند. شریف تریپ یک آژانس مسافرتی شناخته شده است که فعالیت خود را به طور رسمی در سال 2015 در زمینه مشاوره شهروندی و پاسپورت دومینیکا آغاز کرد و بیش از 400 مورد موفق را در کارنامه خود ثبت کرده است.

همچنین شریف تریپ در سال 1400 با تاسیس آژانس مسافرتی توانست فعالیت خود را در زمینه گردشگری گسترش دهد، همچنین این آژانس خدمات خود را در سایر خدمات مانند پرواز، اخذ ویزا و اقامت و اخذ تابعیت دوم به مشتریان ارائه می دهد.

در سال ۱۴۰۱ شریف تریپ با تأسیس شرکت ستاره شریف در امارات و اخذ مجوز از دولت دومینیکا فعالیت خود را به عنوان نماینده رسمی دولت دومینیکا گسترش داد. بنابراین اگر قصد دریافت پاسپورت دومینیکا و زندگی در این کشور را دارید به آژانس مسافرتی شریف تریپ مراجعه کنید و از کارشناسان حقوقی این تیم راهنمایی بخواهید.