سیاره اورانوس در طالع بینی نماد و نشانه چیست؟


سیاره اورانوس در طالع بینی نماد و نشانه چیست؟

اورانوس: سیاره طغیان

علامت زودیاک تحت تاثیر: برج دلو (بهمن)

اورانوس سیاره ای است که تا سال 1781 هنوز کشف نشده بود و به عنوان یکی از سیارات خارج از کمربند سیارکی که با سرعت نسبتا آهسته ای در دایره البروج حرکت می کند شناخته شده است. به همین دلیل تاثیر آن بیشتر روی نسل ها احساس می شود تا مسائل فردی.

این سیاره نوعی نگاه جدید به ارمغان می آورد و روی آگاهی گسترده و عمیق تاکید می کند. اصالت، اختراعات، کامپیوترها، تکنولوژی های پیشرفته و رویدادهای آینده همگی توسط این سیاره اداره می شوند.

اورانوس هرگز از ما نمی خواهد همواره وضعیت موجود و روتین ها را دنبال کنیم بلکه سنت شکنی و خلق یک قالب جدید را ترجیح می دهد.

از سوی دیگر روی نظم جدید جهانی متمرکز است، به همین دلیل شورش ها، انقلاب ها، دیکتاتورها، دولت های خود مختار و اراده آزاد همه تحت حمایت این سیاره هستند.

هیچ کس هرگز نمی تواند این سیاره را ظریف و ملایم توصیف کند. سیاره ای است که رفتارهای دمدمی مزاجانه و عجیب و غریب و طرح های بیزانسی را دوست دارد و آزادی و خلاقیت برایش از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

طالع بینی نیز در قلمروی این سیاره قرار دارد. همچنین بر اتفاقات غیر منتظره و گاه خشونت آمیز و بلایای طبیعی همچون زمین لرزه ها حکومت می کند.

حدود 84 سال طول می کشد تا سیاره اورانوس یک دور کامل دایره البروج را کامل کند. این سیاره دارای انرژی دو جنسیتی است و بر برج دلو و خانه یازدهم حکومت می کند.

ناگفته نماند اورانوس بالاترین اکتاو عطارد می باشد و به عنوان اولین سیاره ماورایی در نظر گرفته شده است.