صرافی والکس، پیشگام در آموزش و ارائه ربات های معاملاتی در ایران


Valex “راهنمای جامع و آسان برای استفاده از ربات های معاملاتی” را منتشر می کند.

صرافی والکس چندی پیش برای اولین بار در ایران ابزار موثر ربات معاملاتی را معرفی کرد و اکنون در گام بعدی و در راستای توانمندسازی کاربران ایرانی، راهنمای جامع و کاربردی ربات معاملاتی را منتشر کرده است تا عموم مردم بتوانند از آن به عنوان مرجعی مطمئن استفاده کنند.

ربات‌های معامله‌گر در واقع کمک‌کنندگان قابل اعتمادی هستند که با خودکار کردن معاملات در بازارهای مالی سریع، روزانه سود می‌کنند. جالب است بدانید که تا لحظه نگارش این مقاله 114000 ربات توسط کاربران والکس ساخته شده است. همچنین تقریبا 70 درصد از کاربران بات از این ابزار درآمد کسب کرده اند که در مجموع 14,197,828,144 تومان می شود.

مخاطب اصلی این یک راهنمای جامع، معامله گران و هر کسی که به ارزهای دیجیتال علاقه دارد. این راهنما در واقع نوعی کتابچه راهنمای کاربر است که می تواند همیشه با معامله گران همراه باشد تا با استفاده از ربات های هوشمند، به صورت شبانه روزی و با دقت بالا از استراتژی های مهم و حرفه ای برای کسب سود یا کسب سود سریعتر استفاده کنند. در واقع این راهنما ترکیبی از ارائه بهترین استراتژی ها برای کسب سود و نحوه استفاده از Valex Trader Bots است.

چرا ما به یک راهنمای جامع برای آموزش معامله گران ربات نیاز داریم؟

ربات های معامله گر با استراتژی های مختلفی از جمله شبکه نقطه، شبکه بی نهایت، مارتینگل و تعادل مجدد هوشمند ساخته می شوند. هر کدام از این استراتژی ها از نظر مدت زمان سرمایه گذاری، سطح ریسک و سازگاری با وضعیت بازار ویژگی های خاص خود را دارند. در نتیجه یادگیری نکات ظریف و بزرگ آن برای رسیدن به بهترین نتیجه بسیار مهم است. البته ماهیت ربات معاملاتی استفاده از این استراتژی ها را آسان می کند، اما آموزش در مورد این موضوع همچنان ضروری است.

لازم به ذکر است که والکس برای هر یک از این استراتژی ها دارای یک ربات معاملاتی است که به تمامی افراد با هر سطح از دانش معاملاتی این امکان را می دهد تا مانند حرفه ای ها معامله کنند و کسب درآمد کنند و اکنون با انتشار این بروشور، والکس مسیر خودکارسازی تراکنش ها و استفاده از هوش مصنوعی را برای کاربران آسان تر کرده است.

تجارت با کمک هوش مصنوعی

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال 24 ساعته فعال است، نیاز به ربات های معاملاتی در این بازار بیشتر از بازارهای مالی سنتی است. با استفاده از ربات برای معاملات خود، می توانید حتی زمانی که خواب هستید درآمد کسب کنید. ما فرصت های خرید و فروش سودآور زیادی را از دست می دهیم زیرا نمی توانیم همیشه آنلاین باشیم. والکس با درک این نیاز، این ابزار را برای اولین بار در ایران معرفی کرد و اکنون تنها صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که می توانید با کمک هوش مصنوعی تراکنش های خود را بهینه کنید.

این ربات ها در استراتژی های معاملاتی مهارت دارند و بر روی الگوریتم های مبتنی بر هوش مصنوعی کار می کنند. در نتیجه، برخلاف انسان‌هایی که می‌توانند تحت تأثیر ترس، طمع، هیجان و احساسات قرار بگیرند، ربات‌ها می‌توانند تحلیل‌های فنی دقیق‌تری ارائه کنند و به‌طور خودکار معاملات سودآوری انجام دهند.

Valx، یک ربات تجاری و راهنمای آن!

همانطور که قبلا ذکر شد، والکس اولین صرافی ایرانی است که توانسته است بهترین استراتژی ها را با هوش مصنوعی ترکیب کند و همچنین با فراهم کردن زیرساخت هایی برای امنیت دارایی های کاربران، محصولی به نام ربات معاملاتی را عرضه کند که استفاده از آن رایگان است و کارمزد تراکنش های آن کمتر از تراکنش های معمولی است. راهنمای استفاده از ربات معاملاتی که اخیرا منتشر شده است در واقع نوعی دستورالعمل برای استفاده پربار و بهینه از ربات های Valx است.

با کمک ربات Valux می توانید به صورت خودکار و هوشمند معامله کنید و حتی ربات های مفید سایر معامله گران را کپی کنید. با توجه به اینکه ربات‌های والکس در خود بازار والکس تعبیه شده‌اند، فعال‌سازی آنها تنها با چند کلیک انجام می‌شود و برای اتصال ربات به صرافی نیازی به استفاده از API ندارید.

Valex تاکنون چهار استراتژی را در معامله‌گر ربات خود ارائه کرده است. استراتژی Spot Grid برای سود بردن از نوسانات قیمت مناسب است. استراتژی Infinity Grid برای استفاده در بازارهای نوظهور مناسب است. در مقابل، Martingale در مورد سود بردن از بازارهای خرسی و نوسان است. همچنین، ربات Smart Rebalance برای حفظ ترکیب پورتفولیو طراحی شده است. یک راهنمای جامع برای ربات های معامله گر به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را در بین ربات ها داشته باشید و ربات های خود را در سودآورترین حالت قرار دهید. اولین راهنمای استفاده از بات تریدر به زبان فارسی را از این رابطه شاید.