صرافی Etrax از هویت بصری جدید خود پرده برداری کرد. کارمزد «صفر» و واریز و برداشت نامحدود به ریال و ارز دیجیتال


صرافی ارز دیجیتال اتراکس که یک بازار یا فروشگاه “OTC” برای خرید و فروش طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال است، به تازگی از هویت بصری جدید خود در کنار چندین ویژگی منحصر به فرد دیگر رونمایی کرده است.

اتراکس فعالیت خود را از سال 1396 و همزمان با قدیمی ترین پلتفرم معاملاتی فعال در ایران آغاز کرد تا به امروز در راستای توسعه محصولات و ارائه خدمات متنوع تر به کاربران خود فعالیت کند.

هویت بصری جدید Atrax با شعار تجارت بدون محدودیت! این نشان‌دهنده تلاش‌های تیم برای غلبه بر محدودیت‌های مرتبط با تجارت ارزهای دیجیتال و تکامل پلتفرم است.

یکی از این محدودیت ها که مهم ترین بحث از دیدگاه مصرف کننده است، کارمزد معاملات است. تیم Etrax نیز در همین راستا است کارمزد صفر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و کارمزد 0.1% برای مبادله مستقیم ارزهای دیجیتال با یکدیگر که دقیقا برابر با کارمزد استاندارد موجود در پلتفرم های شناخته شده بین المللی است.

نکته مهم بعدی عدم وجود محدودیت برای واریز و برداشت ریال و ارز دیجیتال در اتراکس است. واریز و برداشت در حال حاضر موجود است نامحدود ریال (بیش از 25 میلیون تومان) و واریز و برداشت نامحدود ارز دیجیتال از 150 شبکه مختلف بلاک چین در Etrax موجود است.

همچنین، از آنجایی که Etrax یک بازار فروشگاهی است، این فرصت است تبدیل مستقیم بیش از 450 ارز دیجیتال در این پلتفرم وجود دارد. این ویژگی از دو جهت حائز اهمیت است. اول اینکه دیگر نیازی به تبدیل دارایی های خود به ارز اصلی مانند تتر ندارید و فرآیند تراکنش کوتاه تر می شود و مهمتر از آن نیاز به پرداخت هزینه های اضافی از بین می رود.

احراز هویت علاوه بر آنچه در بسیاری از پلتفرم‌ها فرآیندی زمان‌بر است، در Etrax به عنوان آمدن انجام می شود و زمان زیادی از کاربر نمی گیرد.

پشتیبانی از اپلیکیشن اندروید و آی او اس و پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته مشتریان از دیگر ویژگی های پلتفرم معاملاتی Etrax است.