صرافی OKX اسپانسر رسمی منچسترسیتی شد


صرافی ارزهای دیجیتال OKX قراردادی را با باشگاه فوتبال انگلیسی منچستر سیتی امضا کرده است تا به عنوان “شریک رسمی آستین کیت” باشگاه عمل کند.

به گزارش والکس و به نقل از cryptonews، بیانیه روز جمعه منچسترسیتی بیان کرد که این قرارداد جدید حمایت مالی علاوه بر قرارداد فعلی OKX به عنوان “همکار رسمی کیت تمرین” منچستر سیتی برای فصل 2022-2023 خواهد بود.

به عنوان بخشی از این معامله، لوگوی OKX در آستین سمت چپ لباس تیم های مردان و زنان باشگاه ظاهر می شود و همچنین روی لباس های تمرینی آنها دیده می شود.

آوردن وب 3.0 به بازی

خبر امضای این قرارداد در توییتر منچسترسیتی به اشتراک گذاشته شد و این باشگاه فوتبال در توییت خود اعلام کرد که باید فناوری Web 3.0 (Web3) را به بازی ها نزدیک کنیم و با هم به نوآوری ادامه دهیم.

OKX نیز در توییتر خود در مورد این قرارداد اسپانسر اعلام کرد و اعلام کرد که آماده ایجاد ابتکارات جدید و توانمندسازی هواداران از طریق تعامل وب 3.0 با فوتبال است.

به گزارش منچستر سیتی، شراکت این باشگاه با OKX این صرافی را به میلیون ها هوادار فوتبال در سراسر جهان معرفی کرده است.

طبق بیانیه باشگاه فوتبال منچستر سیتی، طرفداران زیادی در تبادل تجربیات وب 3.0 مانند OKX Collective شرکت کرده اند. OKX Collective نوعی متاورس است و طرفداران می توانند به صورت مجازی با بازیکنان فوتبال ملاقات کرده و با آنها تعامل داشته باشند.

فران سوریانو، مدیر اجرایی گروه فوتبال سیتی گفت:

ما بسیار مفتخریم که اکنون OKX را نیز در آستین پیراهن های منچسترسیتی داریم.

او اضافه کرد که OKX قبلاً تجربیات عالی وب 3.0 را برای منچسترسیتی ارائه کرده است و خاطرنشان کرد که “چیزهای بزرگ دیگری در راه است.”

مدیرعامل این باشگاه فوتبال گفت:

این یک همکاری بسیار جالب است.