فال جدید pmc این هفته (فال روزانه pmc 17-23 ژوئیه) • تصویر توسط مجله زندگی


فال هفتگی PMC – فال روزانه pmc

اگر از طرفداران شبکه PMC هستید، باید باشید فال هفتگی دیدید که روز جمعه از این شبکه چه پخش شد. ما هم هر هفته فال pmc و همچنین فایل صوتی برای شما دوستان آماده می کنیم.

فال روزانه pmc شنبه 17 تیر • یکشنبه 18 تیر • دوشنبه 19 تیر • سه شنبه 20 تیر • چهارشنبه 21 تیر • پنجشنبه 22 تیر • جمعه 23 تیر

♈ فال روزانه تولد pmc farwardin :

برای سپردن کار به فردی که به تازگی با او آشنا شده اید، بهتر است ابتدا توانایی های او را بشناسید و تنها به حرف های او تکیه نکنید. سخت کوشی شما در یک موضوع آکادمیک نتیجه خواهد داد. وقتی برای ملاقات با کسی می روید، یادتان باشد که دست خالی نروید.


فال هفتگی PMC اردیبهشت ماهی ها:

برای حل یک مشکل، به طرف مقابل اجازه ندهید مشکل را حذف کند. شما چیز جدیدی را امتحان می کنید و یک تجربه جدید به دست می آورید. شراکت تجاری مطابق انتظارات شما پیش نمی رود و حساب های شما به هم می ریزد، به جای نگرانی و نگرانی به فکر راه دیگری باشید.


فال pmc ژوئن ماهی :

مراقب روابط عاطفی و عاطفی خود باشید، این دولت است که بی خون به کشور می آید. به قولی که دادی عمل کن تا خیالت راحت بشه. این روزها تا جایی که می توانید با فعالیت های مختلف سرتان را گرم کنید تا از افکار و تخیلات غیر ضروری دوری کنید.

👳 تفل به حافظ

⚡️ فال احساسی

💥 ماه

⭐️ سال

♋ فال دوست PMC لاستیک ماهی:

در خانه نمانید شما از یک فرد اشتباه و حسود نصیحت می کنید، هر کاری می گوید انجام ندهید. اگر هر چه زودتر راه خود را تغییر ندهید، کم کم فردی را که دوست دارید از دست خواهید داد. خودت را باور کن. برای دیگران آرزوی خوبی داشته باش تا برایت خوب باشد.


♌ فال PMC دوست مرداد ماهی:

برای برنده شدن در لاتاری باید یک بلیط لاتاری بخرید، برای رسیدن به آرزویتان نمی توانید منتظر معجزه باشید. دوستی می خواهد به شما کمک کند، محبت او را اشتباه تعبیر نکنید و او را نسبت به شما احساس بدی نکنید.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها:

تغییر مکان برای شما خوب است. سلامتی خود را جدی بگیرید خوددرمانی نکنید. برای آرامش باید با کسی تماس بگیرید یا جایی بروید. به جای قضاوت دیگران، اگر می توانید کاری انجام دهید.


♎ فال هفته PMC برای متولدین چاپ :

تا جایی که می توانید لباس بپوشید. خارجی و داخلی. دوری از کسی به شما کمک می کند تا خود را بهتر بشناسید و مسیر زندگی خود را تغییر دهید. شما از خلاقیت و تفکر خوب خود برای ساختن چیزی استفاده می کنید. این به مرور زمان برای شما سودآور خواهد بود.


♏ فال این هفته PMC ممنوعیت ماهی ها:

برای تصمیم گیری مطمئن باشید که بیشتر از دیگران به نظر خود اهمیت داده اید و هیچکس بر باور قلبی شما تأثیری نداشته است. علیرغم اینکه صحبت کردن و ملاقات با شخصی برای شما سخت است، کوتاهی خواهید کرد و این ملاقات امکان پذیر خواهد بود.


♐ فال هفتگی PMC برای متولدین آتش :

با احساسات دیگران بازی نکنید تا کسی با احساسات شما بازی نکند و آن را به شوخی بگیرید. شما تصوری دارید که برای تحقق آن به حمایت و همکاری دیگران نیاز دارید. از خجالتی بودن و خجالتی بودن دست بردارید و از دیگران کمک بگیرید.


♑ فال PMC برای نوزادان است :

وقت خود را با افرادی بگذرانید که به شما و اعتقادات شما احترام می گذارند. رفتار شخصی او این روزها شما را دلسرد و ناامید کرده است، رفتار او را شخصی نگیرید و آن را برای خود نگیرید. مردم مشکلات مختلفی دارند، همه چیز حول محور شما نمی چرخد.


♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها:

شما به پیروزی نزدیک هستید. اجازه ندهید هیچ چیز یا کسی شما را متوقف کند. لحظه های خود را نادیده نگیرید. کسی سعی می کند چیز مهمی را به شما بگوید، اما شما به او زمان نمی دهید. لجبازی فقط به شما صدمه می زند.


♓ فال تولد PMC اسفند :

یک فرد بسیار نزدیک شما را راهنمایی کرده است، اما شما به دلایل مختلف از انجام کار خودداری می کنید. او مرد با تجربه ای است و خیر شما را می خواهد. بهتر است دوباره پیشنهاد را بررسی کنید. شما در حال آماده شدن برای رفتن به سفر یا برگزاری یک مهمانی هستید. همه چیز همانطور که شما می خواهید پیش خواهد رفت.

» دانلود فایل صوتی فال PMC «

زمان پخش فال PMC متغیر است،

سعی می کنیم در اسرع وقت در سایت حضور داشته باشیم تصویر زندگی قرار دادم

منبع: PMC TV

طالع بینی به چه معناست؟

پیشگویی، پیش بینی آینده با مشاهده حرکات خورشید، ماه، سیارات و ستارگان است.

فال PMC چه زمانی منتشر می شود؟

فال pmc این برنامه هر هفته در روزهای جمعه از شبکه PMC پخش می شود و هر هفته در مجله تصویر زندگی به روز می شود.