فرهنگ قدردانی و هدیه به شرکت کنندگان از این طریق! • مجله تصویر زندگی


هر روز صبح که از خواب بیدار می شویم، این نعمتی است که به خاطر کارهای روزمره خود به آن شک نمی کنیم. چنان که سعدی بزرگ نیز به آن اشاره کرده و می فرماید: «هر نفسی که نازل می شود، طولانی کننده عمر است و چون بالا می رود، شادی روح را می آورد.» پس در هر نفسی دو نعمت است و شکر بر هر نعمتی واجب است. آیا تا به حال به این نعمت بزرگ و در عین حال ساده فکر کرده اید؟ عزیزان و اقوامتان چطور؟ به عنوان مثال، در لحظه ای که افسرده هستید، با یک تماس تلفنی ساده یا پیامک به یک دوست یا خواهر یا برادر، حال خود را تغییر می دهید. شاید گاهی اوقات حضور آنها در زندگی شما آنقدر عادی شده باشد که حتی فکرش را هم نمی کردید که نفس کشیدن و بیداری باشد.
حالا از خود بپرسید آیا تا به حال برای کسی در زندگی تان شکرگزار بوده اید؟ آیا کسی را در تمام روز لبخند زده اید؟ خودتان چطور، آیا تا به حال از عزیزانتان تشکر کرده اید؟ اینکه احساس مفید بودن کنی و خودت را آدم رنگارنگ زندگی اش بدانی؟!

شکرگزاری، راز عشق

در فرهنگ ما ایرانیان، عمل شکرگزاری از قدیم الایام وجود داشته و همواره توصیه شده است. قدردانی یک چیز به ظاهر ساده است که تأثیر زیادی بر همه ما دارد. پس اگر به غفلت ادامه دهیم، ممکن است از برکت حضور اطرافیان و نقش آنها در زندگی خود بهره نبریم. یا حتی کاری کنیم که عزیزانمان نسبت به ما احساس بی ارزشی کنند.

یکی از نزدیک ترین افراد به ما شوهرمان است. عهدی که از روز اول با همسرمان می بندیم، عهد مقدسی است و جایگاه ویژه ای دارد. زیرا با هم سوگند یاد می کنیم که در سختی ها و روزهای خوب یار و یاور باشیم. برای ارج نهادن به این دوستی بهتر است از همسرمان تشکر کنیم و به او یادآوری کنیم که برای همراهی او ارزش قائل هستیم و خواهان حضور او در زندگی خود هستیم.

تاثیر شکرگزاری بر احساس بین ما و اطرافیان

گاهی اوقات تلاش ما برای دیگران یا تلاش دیگران برای ما مورد توجه قرار نمی گیرد. پس نه تنها قابل مشاهده نیست، بلکه حتی می توان آن را وظیفه آن شخص دانست. مثلاً وقتی مادر یا همسرمان در خانه مشغول آشپزی و نظافت است، ممکن است توجه نکنیم که او چقدر برای اعضای خانواده فداکاری می کند. اما همانطور که همه می دانیم پشت سر هر مرد موفقی یک زن حامی و سخت کوش قرار دارد که بدون او شاید موفقیت یک مرد اصلا ممکن نباشد. زیرا تلاش های این زن حامی معمولاً پشت پرده است و گاهی اوقات می تواند برای او یک کار سخت و روزمره به نظر برسد. در حالی که اینطور نیست و باید محبت کورکورانه اش را نشان داد، از آنها تشکر می کند.

اشاعه فرهنگ قدردانی، مسئولیت اجتماعی بالسا

مادر بالسا، تصمیم گرفتیم فرهنگ قدردانی را به عنوان یک مسئولیت اجتماعی در پیش بگیریم و به همین منظور تصمیم گرفتیم به مناسبت روز کارگر از همکاران و کارگران برای انجام وظیفه اجتماعی خود تشکر کنیم. امیدواریم کم کم این فرهنگ به عنوان یک مسئولیت در بین همه ما جا بیفتد و در سایه آن از عنایات این عزیزان بهره بیشتری ببریم.

به جزئیات توجه کنید!

بالسا برندی شناخته شده در زمینه تولید و عرضه وسایل اتاق خواب از قبیل سرویس خواب، وسایل خواب، تزیینات و لوازم جانبی می باشد که همواره ارتقای کیفیت زندگی شما را وظیفه خود می دانسته است. ما در بالسا در تلاش هستیم تا با تمرکز بر فرهنگ مفید، علاوه بر افزایش آرامش در هنگام خواب، کیفیت زندگی شما را هنگام بیدار شدن بهبود بخشیم! همانطور که از شعار ما پیداست، توجه به جزئیات در دستور کار ما قرار دارد. ما کسب و کار خود را فراتر از فروش می دانیم و معتقدیم که فرهنگ سازی سالم مسئولیت اجتماعی ماست. به همین دلیل بر خود لازم دانستیم که برای ایجاد فرهنگ مثبتی مانند فرهنگ قدردانی هر کاری که ممکن است انجام دهیم.

هدف اشاعه فرهنگ قدردانی

هدف از برگزاری کمپین شکرگزاری نزدیکتر کردن دل به عزیزانمان است که امیدواریم به بهترین نحو این کار را انجام داده باشیم و توانسته باشیم آن را گسترش دهیم. صمیمیت جدا از جنبه جسمانی، بعد معنوی نیز می طلبد. گاهی پیش می آمد که به خاطر مشکلات کوچک دل ما از هم جدا می شد. با یک تشکر ساده از همسر یا یکی از نزدیکانتان، قلب هایتان را به هم نزدیک کنید و تاثیر آن را در زندگی خود ببینید!

مسابقه و هدایا

برای اینکه بتوانید به این فرهنگ کمک کنید، مسابقه ای را برای شما ترتیب داده ایم تا تجربه سپاسگزاری خود را با ما به اشتراک بگذارید. خاطره ای از تجربه قدردانی شخصی خود را برای شانس برنده شدن در جایزه ما با ما به اشتراک بگذارید. به 5 تا از بهترین خاطرات بدون قرعه کشی جوایزی اهدا خواهد شد. خاطره شیرین خود را با ما در میان بگذارید شاید شما برنده این مسابقه شوید! شرکت در این مسابقه برای همه آزاد است!
برای شرکت در مسابقه اینجا کلیک.

راه های ارتباطی

بالسا برای رفاه حال مشتریان خود راه های زیادی را برای آشنایی بیشتر آنها با محصولات خود در نظر گرفته است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

  • داشتن شعبه های متعدد در تهران و شهرستان ها این امکان را به شما می دهد تا از نزدیک با محصولات بالسا آشنا شوید و خدمات دریافت کنید.
  • همچنین برای مشاهده آنلاین سرویس خواب و محصولات خواب مورد نظر خود از بالسا به وب سایت ما به آدرس com و آیدی اینستاگرام Balsachoob.insta مراجعه کنید.
  • برای ارتباط با کارشناسان بالسا می توانید با شماره 72093000 تماس بگیرید.
  • برای آشنایی بیشتر با فرهنگ سازمانی بالسا، به آدرس مجموعه در لینکدین مراجعه کنید.