قیمت ریپل ممکن است تا سال ۲۰۲۵ به ۳/۷۴ دلار برسد


یک تحلیلگر مطرح حوزه ارزهای دیجیتال اخیراً پیش‌بینی کرده که براساس مثلث صعودی تشکیل شده در نمودار ۶ ماهه ریپل، توکن اصلی این شبکه، یعنی XRP، به زودی ممکن است افزایش قیمت قابل‌توجهی را تجربه کند. این الگو به رشد احتمالی ۴۳۰/۶ درصدی ریپل اشاره دارد که می‌تواند قیمت آن را به ۳/۷۴ دلار برساند.

به گزارش والکس و به نقل از cryptoglobe، باید به این نکته توجه کنیم که مثلث صعودی، الگویی است که تحلیلگران تکنیکال از آن برای پیش‌بینی حرکات قیمت استفاده می‌کنند. این الگو از یک خط افقی که اوج‌های قیمت و یک خط صعودی که نقاط کف قیمت را به یکدیگر متصل می‌کند، تشکیل شده است. این دو خط مثلثی را تشکیل می‌دهند که برای پیدا کردن شکست‌های قیمتی به سمت بالا یا پایین استفاده می‌شود.

مثلث‌های صعودی معمولاً به عنوان الگوهای ادامه‌دهنده شناخته می‌شوند، به این معنا که نشان‌دهنده ادامه قیمت در همان جهت روند پیش از تشکیل مثلث هستند.

این تحلیلگر که با عنوان “CoinsKid” در توییتر فعالیت می‌کند، این مثلث را اینگونه تفسیر کرده که XRP ممکن است در آن به افزایش قیمت خود ادامه دهد و از حکم اخیر قاضی فدرال مبنی بر اینکه این توکن لزوماً یک اوراق بهادار نبوده، برای کسب قدرت بیشتر استفاده کند.

او همچنین به وجود یک کف دوگانه در نمودار شش ماهه قیمت اشاره کرده که به تثبیت وضعیت صعودی ریپل کمک می‌کند. الگوی کف دوگانه اغلب نمایانگر بازگشت صعودی روند است و نشان می‌دهد که XRP احتمالاً یک سطح حمایت محکم پیدا کرده و مسیر برای یک ایجاد روند صعودی هموار شده است.

تحلیل ریپل نشان می‌دهد که قیمت در ابتدا به ۰/۸۲۷ دلار افزایش می‌یابد، اما پیش‌بینی‌ CoinsKid نشان‌دهنده رشد XRP به ۳/۷۴ دلار تا پایان سال ۲۰۲۵ است. اعضای جامعه XRP واکنش‌های مختلفی به این تحلیل نشان داده‌اند.

همانطور که CryptoGlobe گزارش کرده، محصولات سرمایه‌گذاری حوزه رمزارزها که در ریپل و کاردانو (ADA) سرمایه‌گذاری می‌کنند، جریان‌ ورودی قابل ملاحظه‌ای را جذب کرده‌اند. به نظر می‌رسد که سرمایه‌گذاران نهادی در هفته گذشته ظاهراً آلت کوین‌ها را برای سرمایه‌گذاری ترجیح داده‌اند، البته به جز اتریوم و آوالانچ.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری در کاردانو، سولانا (SOL) و ریپل جریان‌ ورودی ۶۴۰ هزار دلار، ۶۰۰ هزار دلار و ۵۰۰ هزار دلاری را از سرمایه‌گذاران جذب کرده‌اند. در مقابل، صندوق‌های متمرکز بر اتریوم ۱/۹ میلیون دلار جریان خروجی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری در آوالانچ (AVAX) ۴۰۰ هزار دلار خروجی داشته‌اند.