لیست تمامی کاتالوگ های رنگ موی ایرانی با جزئیات


برندهای مختلف رنگ مو با انواع مختلف و با سلیقه های مختلف تولید می کنند، بنابراین بهتر است قبل از انتخاب و خرید رنگ مو، کاتالوگ هر برند را بررسی کنید.

در واقع کاتالوگ به شما این امکان را می دهد که با بررسی و مشاهده رنگ های مختلف رنگ موی مورد نظر را پیدا کنید.

در ادامه این مطلب کاتالوگ برندهای مختلف را برای شما قرار داده ایم. اگر قصد مشاهده و خرید رنگ مو را دارید می توانید بر روی تصویر یا نام رنگ مو کلیک کنید.

کاتالوگ رنگ مو چیست؟

کاتالوگ به شما کمک می کند رنگ مو را به عنوان راهنمای تشخیص رنگ انتخاب کنید. بیش از 100 طیف رنگی در کاتالوگ های مختلف وجود دارد که هر کدام با حروف و اعداد مختلف نشان داده شده اند. برای انتخاب رنگ موی مناسب باید اعداد و حروف کاتالوگ ها را بهتر بشناسید که به شما در انتخاب رنگ مو کمک می کند. به خاطر داشته باشید که قبل از انتخاب رنگ مو، مهم است که پایه و اساس موهای خود را بشناسید.

این اصطلاحات را در کاتالوگ بخوانید.

  • رنگ اصلی: این رنگ ها در تمامی کاتالوگ ها موجود است و با هر رنگی قابل ترکیب هستند.
  • سلسله: رنگ ها و دسته بندی های مختلف مانند سری دودی، سری طلایی، سری های شکلاتی و … نامیده می شود.
  • پایه: عدد جلوی علامت چک روشنی و تیرگی رنگ ها را مشخص می کند.
  • تناژ: عدد بعد از علامت چک نشان دهنده انعکاس یا انعکاس مو است.

در زیر چندین کاتالوگ برای شما آماده کرده ایم که با کلیک بر روی هر کدام می توانید به فایل اصلی آن دسترسی پیدا کنید.

1- کاتالوگ رنگ موی آتوسا رویال

کاتالوگ رنگ موی آتوسا رویال 20 رنگ مختلف، رنگ های تیره و روشن که رنگدانه بالایی دارند را پوشش می دهد. این رنگ ها مطابق سلیقه اکثر خانم ها تولید می شوند و هر خانمی با هر سلیقه ای می تواند رنگ مورد علاقه خود را از میان این تنوع رنگی زیاد پیدا کند.

2- کاتالوگ رنگ موی دوبینا

کاتالوگ رنگ مو دوبینا با 15 گروه رنگی و 110 رنگ مختلف یکی از برندهای معروف و معتبر ایرانی است که با تولید رنگ موی متنوع به یکی از محبوب ترین برندها در صنعت آرایشی و بهداشتی در سراسر کشور تبدیل شده است.

3- کاتالوگ رنگ مو الوکسین

کاتالوگ رنگ مو الوکسین حاوی جدیدترین تن ها و طیف های رنگی روز دنیا است، این کاتالوگ شامل 29 رنگ و بیش از 100 طیف رنگی است که هر کدام از این رنگ ها زیبایی و جذابیت خاصی به چهره و استایل شما می بخشد.

4- کاتالوگ رنگ مو بلگا

کاتالوگ رنگ مو بلگا شامل زیباترین و جدیدترین تن رنگ مو است که از 29 رنگ مختلف و بیش از 100 طیف رنگی منحصر به فرد تشکیل شده است. این رنگ مو به دلیل نفوذپذیری بالا، پوششی طولانی مدت و کامل موها را فراهم می کند.

5- کاتالوگ آوایی رنگ مو

کاتالوگ رنگ مو آوای با ارائه رنگ های متنوع با تناژهای مختلف این امکان را برای همه با هر رنگ پوست و سلیقه ای فراهم کرده است تا رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کند. رنگ دهی بالا، پوشانندگی کامل و ماندگاری این رنگ مو از مهم ترین ویژگی های این برند شناخته می شود.

6- کاتالوگ رنگ مو دنی وان

رنگ موی دنی وان به عنوان یک برند ایرانی باکیفیت دارای تنوع رنگ بی نظیری است. این کاتالوگ رنگ مو انواع رنگ های شاد و تیره را با مقبولیت رنگ بالا پوشش می دهد. بنابراین می توانید با توجه به رنگ پوست و سلیقه خود هر یک از این رنگ ها را با توجه به سن خود انتخاب کنید.

7- کاتالوگ رنگ موی Dupier

کاتالوگ رنگ موی Dupier از 29 رنگ و بیش از 100 طیف رنگی متنوع و زیبا تشکیل شده است که هر کدام از این رنگ ها جذابیت فوق العاده ای را برای موهای شما به ارمغان می آورند. این رنگ مو به دلیل وجود روغن های مختلف در ترکیب آن، موها را نرم، کشسان و براق می کند.

8- کاتالوگ رنگ موی دوشس

برند ایرانی دوشس رنگ های متنوعی دارد که هر کدام با توجه به نوع و بافت موهای زنان ایرانی تولید می شوند. علاوه بر این روغن های موجود در ترکیبات این رنگ مو باعث تقویت و تقویت موهای شما می شود.

9- کاتالوگ رنگ موی آلبورا

رنگ موی آلبورا کاتالوگی از رنگ های بسیار زیبا دارد که برای اکثر خانم ها جذابیت دارد و با وجود روغن های گیاهی مانند جوانه گندم، روغن زیتون و روغن کنجد در ترکیبات خود توانسته است نظرها را به خود جلب کند.

10- کاتالوگ رنگ مو پادینا

یکی از مهم ترین ویژگی های برند پادینا تنوع رنگ در کاتالوگ این رنگ مو می باشد. کاتالوگ این رنگ مو شامل 22 سری رنگ و حدود 123 طیف رنگی جذاب است که عموماً برای استفاده در نظر گرفته شده است. زنان و مردان گرفته می شود

11- کاتالوگ رنگ مو مارال

کاتالوگ رنگ مو مارال یکی از متنوع ترین و جذاب ترین کاتالوگ های رنگ مو محسوب می شود زیرا طیف رنگی این رنگ مو بسیار متفاوت و جذاب است. ترکیب این رنگ مو باعث شده موها نرمتر و درخشان تر به نظر برسند.

12- کاتالوگ رنگ موی طبیعی

کاتالوگ رنگ موی طبیعی از رنگ های زیبا و خاص تشکیل شده و به دلیل تنوع بسیار مناسب برای تمامی افراد می باشد. این رنگ مو علاوه بر زیبایی، موهای شما را کاملا می پوشاند و همچنین از آسیب رسیدن به موهای شما جلوگیری می کند.

13- کاتالوگ رنگ مو دوماسی

کاتالوگ رنگ مو دوماسی شامل طیف گسترده ای از رنگ ها بوده و انواع سلیقه ها و نیازها را پوشش می دهد که به شما در انتخاب رنگ موی زیبا و خاص کمک می کند.

14- کاتالوگ رنگ مو Starlady

کاتالوگ رنگ مو Starlady یکی از بهترین کاتالوگ هایی است که همه رنگ ها را در بهترین حالت خود به نمایش می گذارد. این کاتالوگ 98 طیف رنگی زیبا را پوشش می دهد و علاوه بر جلوگیری از عوارضی مانند خشکی، ریزش مو در اثر آسیب رنگ آمیزی می باشد.

15- کاتالوگ رنگ مو پیلون

کاتالوگ رنگ موی پیلون حاوی جذاب ترین و امروزی ترین تن رنگ ها است، رنگ هایی که کمتر در برندهای دیگر یافت می شوند. این رنگ مو از طیف وسیعی تشکیل شده است که شامل 30 رنگ و بیش از 100 طیف رنگ مختلف می باشد.

16- کاتالوگ رنگ مو کاترومر

کاتالوگ رنگ مو کاترومر به شما کمک می کند تا رنگ مویی با رنگ های مختلف خود را انتخاب کنید. این رنگ مو دارای 28 سری و بیش از 100 طیف رنگی است که هر کدام موها را زیبا و درخشان می کند.

17- کاتالوگ رنگ مو KSD

طیف رنگ های موجود در کاتالوگ رنگ مو KSD یکی از مهم ترین ویژگی های این برند می باشد. این رنگ مو حاوی روغن آلوئه ورا، روغن کنجد، روغن جوانه گندم و ویتامین های مختلف از جمله ویتامین C است که سلامت موهای شما را تضمین می کند.

18- کاتالوگ رنگ مو ماردو

کاتالوگ رنگ مو ماردو دارای بیشترین تنوع رنگ در بین رنگ موهای موجود در بازار است، این رنگ مو شامل 43 رنگ مختلف و بیش از 200 طیف رنگی است که باعث محبوبیت این رنگ مو در بین خانم ها شده است زیرا تنوع رنگ روی این محصول باعث شده است. انتخاب برای خانم ها راحت تر است

19- کاتالوگ رنگ موی هفت تایم

در کاتالوگ رنگ موی سون تایم از رنگ های زیبایی استفاده شده است که اکثر خانم ها با مشاهده رنگ های مختلف این کاتالوگ می توانند از بین آن ها انتخاب کنند، هر کدام از این رنگ ها به صورت جداگانه و ترکیبی قابل استفاده هستند.

20- کاتالوگ مدیا با رنگ مو

برند مدیا انواع رنگ مو را تولید کرده است تا همه مشتریان بتوانند به راحتی رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند. کاتالوگ این برند 15 سری رنگ را پوشش می دهد که هر کدام ظاهر و استایل متفاوتی را ایجاد می کنند.

21- کاتالوگ رنگ موی معتبر بدون آمونیاک

در کاتالوگ این رنگ مو از 12 سری رنگ متفاوت و جذاب استفاده شده است که هر کدام زیبایی خاصی به موهای شما می بخشد. از آنجایی که این رنگ مو بدون آمونیاک است، علاوه بر زیبایی، ساختار بافت مو را حفظ کرده و در برابر هرگونه آسیب محافظت می کند.

22- کاتالوگ رنگ موی گلباران

در کاتالوگ این رنگ مو، گروه های رنگی مختلفی وجود دارد و به دلیل تنوع زیاد، هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب است. شما می توانید با توجه به سلیقه و رنگ پوست خود یک رنگ دوست داشتنی را انتخاب کنید و در نهایت آن را امتحان کنید.

23- کاتالوگ رنگ مو بیول

کاتالوگ این برند ایرانی با طیف گسترده ای از رنگ ها عرضه می شود تا پاسخگوی نیاز هر فرد با سلیقه های مختلف باشد. در کاتالوگ این رنگ مو 123 طیف رنگ مختلف در 25 سری رنگ وجود دارد.

24- کاتالوگ رنگ مو Color Maral fusion

کاتالوگ رنگ مو ترکیبی Color Maral از 9 سری رنگ مو و 48 طیف رنگ تشکیل شده است. این برند یکی از باکیفیت ترین رنگ های مو را تولید می کند که علاوه بر زیبایی به مو آسیبی نمی رساند و سلامت مو را حفظ می کند.

25- کاتالوگ رنگ مو پیگار

برند پیگار با تنوع رنگی بسیار سعی در ارائه انواع رنگ مو به هر فردی با هر سلیقه ای دارد. کاتالوگ این برند شامل رنگ های بسیار متنوعی است. که شامل 25 سری رنگ و بیش از 100 طیف رنگی می باشد.

26- کاتالوگ رنگ مو بیورکا

کاتالوگ رنگ مو بیورکا یکی از کامل ترین و جذاب ترین کاتالوگ هایی است که شامل رنگ های متنوعی می باشد. این برند یکی از بهترین ها در زمینه لوازم آرایشی است که طی سالیان متمادی طرفداران بی شماری را به دست آورده است.

27- کاتالوگ رنگ مو پرستیژ

رنگ موی پرستیژ یک رنگ موی کاملا ایرانی است که با فرمول جدید خود طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. این برند دارای طیف گسترده ای از رنگ مو است که از رنگ های تیره تا روشن در این کاتالوگ موجود است.

28- کاتالوگ رنگ مو آرتین

این رنگ مو یکی از با کیفیت ترین رنگ های موجود در بازار ایران است که ویتامین ها و کراتینه موجود در این رنگ مو باعث بهبود کیفیت آن شده است. این رنگ مو از 22 رنگ زیبا و جذاب و بیش از 100 سایه مختلف تشکیل شده است. و می تواند نیازهای اکثر زنان را برآورده کند.

29- کاتالوگ رنگ موی آرکانوم

کاتالوگ رنگ موی آرکانوم از رنگ های مختلف تشکیل شده است و رنگ های جذاب و متفاوتی را پوشش می دهد که رنگ های دیده شده در این کاتالوگ بیشتر رنگ های ترکیبی هستند که بر جذابیت این رنگ ها افزوده است.

30-کاتالوگ رنگ موی Annika

کاتالوگ رنگ موی آنیکا دارای رنگ بندی کامل و شامل طیف های زیبا و منحصربفردی می باشد که از بین این تنوع رنگ سه رنگ برای آقایان تولید شده است.

31- کاتالوگ رنگ مو Bes

کاتالوگ رنگ مو Bess شامل طیف گسترده ای از رنگ ها می باشد که هر فردی می تواند با توجه به سلیقه خود انتخاب کند. و از آنجایی که حاوی عصاره های گیاهان دریایی و همچنین حاوی لیپوزوم است، انتخابی عالی برای موهای سفید محسوب می شود.

32- کاتالوگ رنگ مو ریتون

این رنگ مو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در دسته بندی استاندارد بالا قرار می گیرد. کاتالوگ این رنگ مو دارای تنوع بی نظیری است که با انتخاب هر رنگی می توانید زیبایی چهره خود را چندین برابر کنید.

33-کاتالوگ رنگ مو فیدل

رنگ موی برند فیدل حاوی موادی مانند کراتین، ویتامین C و ویتامین B است، بنابراین این رنگ مو با کیفیت بالای خود سلامت موهای شما را تضمین می کند. طیف رنگی متفاوت این رنگ مو را از کاتالوگ آن مشاهده می کنید، رنگ های جذاب این برند به زیباتر نشان دادن چهره و استایل شما کمک می کند.

34- کاتالوگ رنگ مو کالیون

این رنگ مو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است تا به موهای شما درخشندگی و شفافیت دهد. کاتالوگ رنگ مو Kalyon از 24 طیف رنگی تشکیل شده است که هر کدام دارای رنگ های متنوعی هستند.

35- کاتالوگ رنگ مو لی نایت

کاتالوگ رنگ مو لی لی نایت شامل بیش از 100 طیف رنگی زیبا می باشد. این رنگ مو از روغن های طبیعی تشکیل شده است که از خشک شدن و آسیب رساندن به موها جلوگیری می کند.

36- کاتالوگ رنگ مو ویتامول

کاتالوگ رنگ مو ویتامول دارای 22 رنگ و بیش از 100 طیف رنگی منحصر به فرد می باشد و رنگ هایی که بر روی مو ایجاد می کند همانند رنگ های موجود در کاتالوگ است و زیبایی شما را به بهترین شکل نشان می دهد.

لینک دانلود انواع کاتالوگ رنگ موی ایرانی از سایت سالن سیتی

مرجع رنگ موی ایرانی

سلب مسئولیت: ایده آل مگ فقط این متن تبلیغاتی را نمایش می دهد و ویرایشگر مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.