مدل ابرو مگ عالیه


گاهی اوقات با آزمون و خطا می توان به حالت ایده آل چیزی رسید، اما با مدل ابرو نمی توان چنین ریسکی کرد. حتماً افرادی را دیده اید که فقط با برداشتن ابروها چندین برابر زیباتر می شوند و از طرفی افرادی که طرح ابروهایشان زیبایی آنها را تحت تاثیر قرار داده است و باید منتظر رشد مجدد ابروهایشان باشند.

اشتباه در برداشتن ابرو می‌تواند فاجعه‌بار باشد و انتخاب الگوی مناسب ابرو معمولاً نیاز به نظر یک متخصص زیبایی دارد. در این مقاله از ایده آل مگ یاد می گیریم که چگونه در خانه مدل ابروی مناسب صورت خود را پیدا کنید.

محتوا (نمایش)

مدل ابرو مناسب برای صورت گرد و گرد

تشخیص صورت گرد آسان است. در چنین حالتی طول و عرض صورت تقریباً یکسان است و معمولاً پهن ترین قسمت صورت استخوان فک است. در افرادی که صورت گرد دارند، استخوان چانه زاویه تیز ندارد و تیزی در آن محسوس نیست.

ابرو با صورت گرد

چه کاری را نباید انجام دهیم؟ ما همیشه می خواهیم تعادل ایجاد کنیم و آن را به ایده آل های زیبایی نزدیک کنیم. بنابراین الگوی ابرو برای صورت های گرد باید به گونه ای باشد که به کشیده شدن صورت و افزایش زاویه چانه و فک کمک کند. هرگز ابروهای گرد و زاویه دار را روی صورت گرد و زاویه دار قرار ندهید. این امر باعث می شود که چهره ناهنجارتر و کاملا نامتعادل به نظر برسد. همانطور که گفتیم هدف ما از انتخاب الگوی ابرو رسیدن به تعادل است و برای این منظور باید گردی صورت را کاهش دهیم. ابروی گرد باعث می شود صورت گردتر از قبل به نظر برسد. اما برای صورت های گرد نباید ابروهای صاف و خطی انتخاب کنید. ابرو بدون زاویه خطی، صورت را کوتاه تر نشان می دهد.

چه کار باید بکنیم؟ قوس ابرو بهترین راه برای فرم دادن و صاف کردن صورت گرد است. ارتفاع قوس ابرو را تا جایی که می توانید بالا ببرید. این تصوری از ارتفاع، طول و زاویه ایجاد می کند. انتهای ابرو را خیلی کوتاه نکنید. ابروهای کوتاه نیز صورت را کوتاه نشان می دهد و این چیزی نیست که ما برای صورت گرد می خواهیم.

مدل ابرو مناسب برای صورت بیضی شکل

ایده آل ترین و مناسب ترین فرم صورت را می توان صورت بیضی در نظر گرفت. پیشانی که خیلی از چانه و فک گشادتر نیست و زاویه نرم و ملایم در چانه که خطوط صورت را در یک انحنای ملایم شکل می دهد، زیباترین فرم صورت ممکن را ایجاد می کند. طول صورت بیضی بیش از عرض آن است، اما این تفاوت چندان زیاد نیست. داشتن صورت بیضی، انتخاب مدل ابرو، آرایش و حتی انتخاب مدل مو را آسان می کند و اگر چنین چهره ای دارید، بسیار خوش شانس هستید.

ابروهایی با صورت بیضی شکل

کافی است زاویه خیلی تیز در ابرو ایجاد نکنید. صورت بیضی هر مدل ابرویی را می پذیرد و می توانید بدون نگرانی هر چیزی را امتحان کنید. علاوه بر این می توانید تنوع ایجاد کنید و هر بار ابروهای خود را به روشی جدید بردارید.

مدل ابرو مناسب برای صورت مربعی

ابعاد کلی صورت مربعی تقریباً مشابه صورت گرد است با این تفاوت که در چانه و فک این گروه زوایای قوی و تیز جایگزین انحناهای نرم و ملایم شده است. همانطور که گفتیم در صورت های گرد عرض و ارتفاع تقریباً یکسان است. خط فک صورت مربعی پهن ترین قسمت است و بیشترین توجه را به خود جلب می کند.

ابروهایی با صورت مربعی

هنگام انتخاب الگوی ابرو، اصل اساسی را به خاطر بسپارید: تعادل، تعادل، تعادل. می خواهیم گوشه های صورت را نرم کنیم و طول صورت را کشیده تر نشان دهیم. با صورت های گرد گفتیم باید زاویه ایجاد کنیم تا حدس بزنید که در اینجا می خواهیم زاویه ابرو را به طور کامل حذف کنیم. با این حال، این فرض صحیح نیست. الگوی ابرو روی صورت مربعی باید کمی زاویه دار باشد تا با فرم طبیعی صورت تضاد جدی نداشته باشد. تضادی که یک ابروی کاملا صاف یا گرد روی صورت مربعی ایجاد می کند، می تواند آن را ناجور جلوه دهد. قوس ابرو را دوباره بالا می آوریم و دم آن را نگه می داریم.

مدل ابرو مناسب برای صورت قلبی شکل

چهره های زیبای قلبی شکل با چانه های باریک و تیز تشخیص داده می شوند. قسمت پهن صورت قلب پیشانی است و استخوان فک و گونه ها با نزدیک شدن به چانه باریک تر می شوند. توجه داشته باشید که این نازک شدن سریع است، نه تدریجی و ملایم.

ابروی قلبی شکل

پیشانی پهن در این موارد کمی آزاردهنده است و باید برداشته شود. چانه نیز خیلی باریک و تیز به نظر می رسد و می خواهیم آن را پهن تر و گردتر کنیم. قوس گرد در ابرو بر خطوط زیبای قلب تاکید می کند و زیبایی را به شما می بخشد. طول ابرو را کوتاه نگه دارید و برای پر نگه داشتن ابرو به تاج آن دست نزنید. پر بودن تاج ابروها را نزدیک به هم نشان می دهد و زیبایی صورت قلب را افزایش می دهد.

ابروهای مناسب برای صورت الماسی

با این تیپ به نظر می رسد که صورت قلبی شکلی داریم که پهن ترین قسمت آن وسط صورت و گونه ها است. از همین عناصر برای تشخیص چهره قلب استفاده کنید و در نهایت پهنای گونه و پیشانی را با هم مقایسه کنید.

ابرو صورت الماس

تاج ابروها را خالی کنید تا فاصله بین ابروها بیشتر دیده شود و پیشانی بازتر به نظر برسد. دم ابرو را بالا نگه دارید و از زاویه تیز در قوس ابرو استفاده کنید. صورت های الماسی بسیار خاص و زیبا هستند اما ابروی اشتباه آنها را از بین می برد.

مدل ابرو مناسب برای صورت کشیده و بلند

اگر چانه تیز را روی صورت بیضی قرار دهیم و طول صورت را کمی افزایش دهیم، به صورت کشیده رسیده ایم. در این موارد عرض قسمت های مختلف صورت تقریباً یکسان است.

ابروی کشیده

می خواهیم فک را زاویه دهیم و آن را پهن کنیم، پیشانی را پهن جلوه دهیم و طول صورت را تا حد امکان کاهش دهیم. ابروهای کاملا صاف بهترین راه برای انجام همه این کارها هستند.

از بین موارد ذکر شده فرم کلی صورت خود را بیابید و الگوی ابرو را بر اساس آموخته های خود تغییر دهید. شما به سرعت تفاوت و زیبایی را احساس خواهید کرد.

امتیاز شما برای این پست