معرفی مبادلاتی که پاداش می دهند (درآمد زیر مجموعه)


علاوه بر روش های معمول کسب ارز دیجیتال مانند ماینینگ، استیکینگ، شرکت در ایردراپ، خرید از پلتفرم ها و …، راه های رایگانی نیز برای کسب درآمد وجود دارد. یکی از مهمترین آنها افتتاح حساب در صرافی هایی است که پاداش می دهند. طراحی این پلتفرم ها توصیه (ارجاع) یا دعوت دوستان. در یک طرح ارجاع، کاربران موجود برای دعوت از دیگران برای باز کردن حساب‌ها و فعالیت‌ها پاداش دریافت می‌کنند.

در حال حاضر کسب درآمد از دعوت دوستان در صرافی ارز دیجیتال به یک میدان رقابتی بین بسیاری از صرافی های کوچک و بزرگ تبدیل شده است. البته همه آنها مزایا و ثواب یکسانی ندارند و شرایط یکسانی ندارند. در این مقاله 4 مورد از سودآورترین طرح های کسب درآمد از یک مجموعه فرعی در بهترین صرافی های ارز دیجیتال را ارائه خواهیم داد. به ما بپیوندید و با یکی از راه های دریافت ارز دیجیتال رایگان آشنا شوید.

طرح ارجاع چیست و چگونه کار می کند؟

قبل از اینکه با مبادلاتی که پاداش می دهند آشنا شوید، لازم است مفهوم آن را درک کنید بازاریابی ارجاعی یا بازاریابی ارجاعی که شرکت ها از آن برای توسعه بازار خود استفاده می کنند. به طور کلی طرح های ارجاع یا زیرمجموعه، نوع روش بازاریابی فردی از طریق مشتریان موجود انجام می شود. آنها برای ارجاع سایر افراد به شرکتی که در آن حساب کاربری دارند، پاداش دریافت می کنند. گاهی اوقات به تازه واردان نیز پاداش داده می شود.

شکل‌های پاداش متفاوت است و شامل واریز نقدی به ارز دیجیتال (پاداش) و تخفیف کارمزد برای کسب درآمد از کارمزد مشتریان اضافه شده است. برای این منظور کدها یا لینک های دعوت منحصر به فردی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که کسب درآمد از زیر مجموعه یا دعوت از دوستان طرح هایی دارد بازاریابی وابسته (Affiliate Marketing) متفاوت است. در این روش که نام دیگر همکاری در فروش است، نیازی به عضویت دعوت شده در بورس یا موسسه مالی نیست. او همچنین می تواند به عنوان یک اینفلوئنسر یا یک بازاریاب ساده کار کند. با این حال، به طور کلی، طرح های ارجاع زیرمجموعه ای از طرح های بازاریابی وابسته هستند.

الزامات انجام ارزهای خارجی از داخل ایران

بسیاری از صرافی های خارجی به طور خاص کاربران ایرانی را ممنوع کرده اند و برخی دیگر سخت گیری کمتری دارند. اما همچنان ترس از مسدود شدن حساب کاربران با آی پی ایرانی وجود دارد. اگرچه فعالیت در بسیاری از پلتفرم های خارجی نیازی به احراز هویت تا حد معینی از تراکنش های روزانه (عمدتاً یک یا دو بیت کوین) ندارد. اما برای هر گونه فعالیت در آنها استفاده از IP VPN ثابت یا سرورهای مجازی (VPS) توصیه می شود. این به این دلیل است که در بسیاری از موارد پلتفرم های خارجی قادر به ردیابی IP مسدود کننده های معمولی هستند. اقدام بعدی آنها مسدود کردن حساب و دارایی است.

اگر قصد کسب درآمد از طریق صرافی‌هایی را دارید که پاداش می‌دهند، بهتر است کد دعوت یا لینک خود را برای کاربری ارسال کنید که شرایط امنیتی اتصال به این پلتفرم‌ها را دارد و دانش کاملی دارد. به عنوان مثال، نه شما و نه فردی که دعوت کرده اید، موجودی خود را مستقیماً به آدرس صرافی های ایران واریز نکنید. بهتر است ابتدا آنها را به کیف پول غیرمتمرکز خود منتقل کنید، به عنوان مثال Trust Vault انتقال

استفاده از شماره تلفن های ایرانی یا مجازی نیز در صرافی ها می تواند دردسرساز باشد. برای تایید و ایمن سازی حساب خود، بهتر است از اکانت جیمیل خود با ابزار Google Authenticator استفاده کنید.

با توجه به اینکه اکثر صرافی های خارجی به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی کنند، در این مقاله سعی شده است پلتفرم هایی ارائه شود که نیاز به احراز هویت ندارند و یا با کاربران ایرانی مشکلی ندارند. تا لحظه تنظیم این خبر، این صرافی ها هنوز الزام احراز هویت را اعلام نکرده اند، اما ممکن است سیاست خود را تغییر دهند و در آینده از ارائه خدمات به کاربران ایرانی خودداری کنند. در نتیجه، قبل از اینکه تصمیم به کار با پلتفرم های خارجی بگیرید، حتما ریسک را در نظر بگیرید.

با این مقدمه، در ادامه به معرفی 4 صرافی که پاداش می دهند می پردازیم.

با دعوت از دوستان در ازای ارز دیجیتال والکس کسب درآمد کنید

همانطور که قبلاً گفتیم، کار بر روی پلتفرم های خارجی دارای ریسک است. البته با رعایت اصول و نکاتی که به آن اشاره کردیم، می توان در این پلتفرم ها به سود قابل توجهی دست یافت. اما استفاده از خدمات صرافی های ایرانی با طرح های ارجاع جذاب راه حل مطمئن تری است.

Valx یکی از سودآورترین برنامه ها را برای دعوت دوستان دارد. با دعوت از دوستان خود، درصدی از کارمزد تراکنش آنها مستقیماً به حساب واکس شما واریز می شود. بنابراین، هرچه دوستان بیشتری داشته باشید، نرخ کمیسیون بالاتر خواهد بود. به عنوان مثال، برای افزایش درآمد، می توانید لینک دعوت انحصاری را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

از زمان نوشتن این مقاله، با دعوت از هر کسی برای باز کردن یک حساب WALLEX و تکمیل احراز هویت اولیه، هر دو 70 هزار شبا بلافاصله دریافت خواهید کرد. شما همچنین باید احراز هویت اولیه را انجام دهید که بسیار ساده است و کمتر از 10 دقیقه طول می کشد.

علاوه بر این، به عنوان یک دعوت شده، درصدی مادام العمر از کارمزد تراکنش دعوت کنندگان خود را دریافت خواهید کرد. آنها همچنین با استفاده از کد دعوت نامه ارسالی از تخفیف در کارمزد تراکنش خود برخوردار می شوند. هرچه تعداد افراد بیشتری را معرفی کنید، نرخ کمیسیون شما بالاتر خواهد بود. این عدد تا لحظه نگارش این مقاله 25 تا 45 درصد است. امکان اشتراک گذاری لینک دعوت در شبکه های اجتماعی نیز وجود دارد. برای این کار کافی است در صفحه اول وب سایت والکس در قسمت خدمات مشتری بر روی دعوت دوستان به والکس کلیک کنید.

سطح دریافت جایزه ارجاع در صرافی Valex

سطح دریافت جوایز در والکس بر اساس تعداد افرادی که به این صرافی دعوت کرده اید محاسبه می شود:

مرحله تعداد دعوت شدگان مبلغ جایزه
1 زیر 10 نفر 25%
2 از 11 تا 40 نفر 30%
3 41 تا 200 نفر 35%
4 201 تا 1000 نفر 40
5 بیش از 1000 نفر 45%

چگونه در صرافی والکس پاداش ارجاع دریافت کنیم؟

برای این کار کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

1- تعیین نسبت توزیع سهم

مشخص کنید که چند درصد از پاداش های تراکنش را می خواهید با دوستان خود به اشتراک بگذارید. شما باید برای شرکت و جذب افراد بیشتر با استفاده از کد ارجاع خود جوایز بیشتری دریافت کنید تا آنها نیز به اندازه سهمی که مشخص کرده اید از تراکنش های خود پاداش دریافت کنند. این مستلزم آن است که افراد بیشتری را دعوت کنید و سطح پاداش خود را افزایش دهید.

2- لینک دعوت را به اشتراک بگذارید

پیوند دعوت انحصاری خود را با دوستان یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

3- ثبت نام دوستان خود در والکس

در این مرحله دوستان شما باید با کد دعوت انحصاری شما ثبت نام کرده و احراز هویت خود را تکمیل و شروع به معامله کنند.

4- پاداش گرفتن

پس از هر تراکنش دوستانتان، کارمزد تراکنش آنها به عنوان هدیه به حساب واکس شما واریز می شود. اگر تراکنش‌های آن‌ها تتر باشد، کارمزد به صورت تتر نیز پرداخت می‌شود و اگر در بازار ریالی معامله کردند، کارمزد ریالی نیز دریافت خواهید کرد.

طرح ارجاع تبادل Coinx

اگر دوستان شما از طریق لینک یا کد معرفی شما در صرافی CoinEx ثبت نام کنند و تراکنش انجام دهند، درصد مشخصی از کارمزد تراکنش آنها به عنوان پاداش ارجاع تعلق می گیرد. هر چه دوستان شما تراکنش های بیشتری انجام دهند، پاداش بیشتری به دست خواهید آورد.

شما می توانید پاداش ارجاع خود را به روش های زیر افزایش دهید:

1- سطح VIP خود را ارتقا دهید.

نرخ پاداش ارجاع به طور خودکار با توجه به سطح VIP شما به روز می شود که تا 40٪ است.

سطح VIP درصد پاداش برای ارجاعات
VIP0 15%
VIP1 200
VIP2 25%
VIP3 30%
VIP4 35%
VIP5 40

2- سفیر CoinEx شوید

Quinx Ambassador شریک تبلیغاتی جهانی این صرافی است. اگر منابع اجتماعی غنی یا تجربه بلاک چین دارید، می توانید برای تبدیل شدن به سفیر CoinEx درخواست دهید و تا 50% پاداش ارجاع دریافت کنید.

پاداش ارجاع مبادله Maxi

برای هر کاربر جدیدی که با موفقیت به صرافی ارجاع می‌شود، MEXC تا 70 درصد از کمیسیون‌های حاصل از معاملات نقدی و آتی را به ارجاع‌دهنده سفارش می‌دهد. این صرافی شرایط زیر را برای این طرح در نظر گرفت:

حجم ذخیره روزانه رمز MX ارجاع دهنده درصد پاداش برای ارجاعات
کمتر از 20000 توکن MX 30%
بیش از 20000 توکن MX 70%

این طرح برای افرادی است که بعد از ساعت 12:00 UTC (3:30 بعد از ظهر تهران) در تاریخ 30 اوت 2022 (8 شهریور 1401) با استفاده از کد ارجاع شما ثبت نام کرده اند.

طرح جایزه ارجاع تبادل Bing X

پتانسیل درآمد برنامه ارجاع BingX به عوامل مختلفی بستگی دارد. کاربران سطح 1 10٪ پاداش دریافت خواهند کرد. هنگامی که تعداد ارجاع هایی که دعوت می کنید به 10 رسید و آنها به طور فعال با BingX معامله می کنند، می توانید وضعیت خود را از سطح 1 با کمیسیون 10 درصد به سطح 2 با کمیسیون 20 درصد ارتقا دهید.

در این صرافی با ارتقا به سطح 2 یا بالاتر، واجد شرایط دریافت کمیسیون مستقیم و غیرمستقیم می شوید. کمیسیون غیر مستقیم زمانی است که دوستان معرفی شده شما با موفقیت دوستان خود را به BingX دعوت کنند. هرچه شبکه ارجاع شما فعال تر و موفق تر شود، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

در این مبادله در بالاترین سطح برنامه ارجاع، نرخ کمیسیون به 45 درصد خواهد رسید.

آیا تا به حال تجربه کسب درآمد از طرح های ارجاع صرافی هایی که پاداش ارائه می کنند را داشته اید؟ کدام ارز را در این زمینه بهتر ارزیابی می کنید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.