میخوای بدونی روز شانست در مرداد و شهریور چه روزیه؟فال و طالع بینی روز شانس متولدین ماه ها

فروردین

خوش شانس ترین روز : سه شنبه 14 مرداد 1402

هر کاری که در مرداد ماه انجام می دهید، به توسعه آن فکر کنید. شما موفقیت گسترده ای در پیش دارید که زندگی و هدف شما را احیا می کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که از منطقه راحتی خود خارج شوید و با ارتباطات جدید یا دوستانی که مدتی است نداشته اید تماس برقرار کنید. این ارتباطات چه به یک شغل جدید منجر شود و چه صرفا ذهن شما را در مسیری هیجان انگیز قرار دهد برای موفقیت شما بسیار مهم است.

ماه کامل در دلو مزایای ارتباطات مختلف در زندگی شما را برجسته می کند، زیرا در تلاش هستید تا زندگی را به شیوه ای جدید ببینید که در نهایت به شما کمک می کند تا با شانس و فراوانی که امیدوارید ایجاد کنید، هماهنگ شوید.

اردیبهشت

خوش شانس ترین روز : سه شنبه 14 مرداد 1402

از آنجایی که اخیرا مسائل خانوادگی برای شما در کانون توجه قرار گرفته است، توجه به هدف تان ضروری است. زمانی که احساس می کنید به صورت حرفه ای یا از طریق همسویی با هدف خود کامل شده اید، تمایل دارید که تصمیمات متفاوتی برای زندگی خود بگیرید.

ماه کامل در دلو بخش شغلی شما را فعال می کند و به شما این امکان را می دهد که ببینید چه چیزی کامل شده است و به چه چیزی باید توجه بیشتری داشته باشید. این ممکن است مستلزم ریسک کردن یا حداقل انتخاب مسیری باشد که فکر می کنید غیر متعارف اما در عین حال الهی است.

به یاد داشته باشید، زندگی ای که می خواهید هرگز در جایی که هستید پیدا نمی شود، پس از امتحان چیزهای جدید نترسید.

خرداد

خوش شانس ترین روز : سه شنبه 14 مرداد 1402

شانس واقعا در این ماه با شماست زیرا ماه کامل در دلو این بخش از زندگی شما را روشن می کند. موضوعات مربوط به سفر، ماجراجویی، یادگیری و معنویت در ماه مرداد به زندگی شما نفوذ می کند، که به شما کمک می کند همچنین تصور کنید که ممکن است زندگی را متفاوت از آنچه تصور می کردید در آغوش بگیرید.

در حالی که اغلب می توانید ذهن خود را به طور مکرر تغییر دهید، تغییر جهت روح خود نیز اشکالی ندارد. تمام هدف زندگی رشد و یادگیری مداوم است بنابراین شما همیشه به دنبال معنا و هدف بزرگتر در زندگی خود هستید. فقط به این دلیل که ممکن است مسیری را شروع کنید که هرگز انتظارش را نداشتید به این معنی نیست که دارید کار اشتباهی انجام می‌دهید.

تیر

خوش شانس ترین روز : چهارشنبه 13 شهریور 1402

در ماه مرداد یک فرصت خاص و منحصر به فرد برای رشد به شما هدیه داده می شود که بخش شانس شما را روشن می کند. همانطور که در زندگی‌ تان دچار چالش‌ ها یا دگرگونی‌ هایی می‌ شوید تنها خودتان هستید که می‌ توانید ببینید چقدر شانس و امکان شما را احاطه کرده است.

روز دوشنبه انتظار سفر، ماجراجویی و فرصت های جدید برای رشد را داشته باشید. این همچنین ممکن است تایید کند که مسیری که طی کرده‌ اید ارزش آن را داشته است و شما دقیقا در جایی هستید که اکنون باید باشید.

مرداد

خوش شانس ترین روز : دوشنبه 11 شهریور 1402

اتفاقات زیادی در زندگی شما رخ می دهد، همراه با میل به هدفی بزرگتر در این سال. انجام کاری که همیشه انجام داده اید دیگر راضی کننده نیست، حتی اگر به خاطر آن توانسته باشید به اندازه کافی زندگی خوبی ایجاد کنید.

شما مشتاق شور، ارتباط و معنای واقعی هستید. در حالی که در تمام جنبه‌های زندگی‌ تان این موضوع را پشت سر می‌ گذارید، در مرداد ماه شغل شما در مرکز توجه قرار می‌گیرد، زیرا اورانوس حضور خود را در بخش شغلی شما آغاز می‌ کند. اورانوس به عنوان بیدار کننده بزرگ شناخته می شود و به شما کمک می کند تا پایه های شغلی و زندگی حرفه ای خود را مرور کنید.

به جای اینکه احساس کنید باید خود را ثابت کنید یک قدم به عقب بردارید و در مورد آنچه احساس خوبی دارد و به زندگی شما معنا می بخشد فکر کنید. هر چه بیشتر خودتان را با احساسی که می خواهید داشته باشید هماهنگ کنید، خوش شانس تر خواهید شد.

شهریور

خوش شانس ترین روز : دوشنبه 11 شهریور 1402

به جای اینکه فکر کنید خوشبختی و برکت نهایی در مکانی دور وجود دارد، از این ماه استفاده کنید تا متوجه شوید که ممکن است از قبل در اطراف شما وجود داشته باشند. در این ماه سعی کنید خود را با احساس خود هماهنگ کنید و واقعا سعی کنید به همه چیز در زندگی خود از دریچه جدیدی نگاه کنید.

همانطور که اورانوس سفر قهقرایی خود را در برج ثور آغاز می کند، بخش شانس خود را روشن می بینید. این بخش از زندگی شما به رشد شما کمک می کند و شما را به معنای بزرگ تری متصل می کند. همانطور که این سفر را آغاز می کنید، متوجه می شوید که هر مسیری که پیموده نشده، فرصتی از دست رفته نیست بلکه همان نعمتی است که برای آن دعا کرده اید.

مهر

خوش شانس ترین روز : چهارشنبه 13 شهریور 1402

ممکن است با شروع ماه مرداد حداکثر فشار را روی احساس کنید. با حجم کاری که روی خود و هر بخش از زندگی خود انجام داده اید، ممکن است به نقطه فرسودگی رسیده باشید. اگر در حال تمرین رشد خود بوده اید و از هر فرصتی برای توسعه استفاده می کنید ممکن است احساس کنید که آرامش و رفاه هنوز دست نیافتنی است.

با طلوع ماه کامل در این ماه به خود استراحت دهید و از سخت کوشی در همه چیز عقب نشینی کنید. به جای اینکه احساس کنید دائما باید بخشی از زندگی خود را بهبود یا تغییر دهید، مزایای استراحت را ببینید. ممکن است چالش برانگیز و ترسناک به نظر برسد.

با این حال این فرصتی است که کوچکترین لحظات زندگی را نیز به خاطر بسپارید و هرگز مجبور نخواهید بود خود را برای خلق آن ها خسته کنید.

آبان

خوش شانس ترین روز : چهارشنبه 25 مرداد 1402

در ماه مرداد با طلوع ماه جدید در لئو برای یک فصل جدید درخشان در شغل خود آماده شوید. همیشه چیزهایی در زندگی وجود خواهند داشت که احساس می کنید ناتمام هستند. با این حال این بدان معنا نیست که شما باید از تصمیم گیری خودداری کنید چون در این صورت ممکن است خود را در مرحله دائمی انتظار بیابید.

فرمانروایی زندگی خود را به دست بگیرید و تصمیماتی را که می خواهید برای زندگی خود بگیرید. در حالی که حرفه شما در حال بهبود است، شما همچنین می بینید که همه چیز به طرق مختلف تغییر می کند. باید از انتظار برای اتفاق افتادن دست بردارید و به جای آن متوجه شوید که شما تنها کسی هستید که می توانید زندگی مورد نظرتان را بسازید.

آذر

خوش شانس ترین روز : چهارشنبه 25 مرداد 1402

برای رسیدن به زندگی ای که برای شما در نظر گرفته شده است ابتدا باید از تمام آنچه که نیست بگذرید. در این ماه متوجه می شوید تمام آنچه انتخاب کرده اید بخشی از زندگی است که تا به حال گذرانده اید. همه اینها بخشی از درک آزادی شماست که به دنبال آن هستید.

در حالی که این دوره با چالش ها و بازتاب های احتمالی همراه بوده است، امید به زندگی شما باز می گردد و بخش شانس شما را فعال می کند. تغییر در افق است. این بار به وفور تجربیات جدید و ماجراجویی در راه است. پس درس ها را بپذیرید تا به موفقیت برسید.

دی

خوش شانس ترین روز : یکشنبه 10 شهریور 1402

وقتی درگیر کار کردن برای چیزی که می‌ خواهید می‌ شوید، اغلب فراموش می‌ کنید که مطمئن شوید آن چیزی است که نیاز دارید. مریخ سیاره عمل و جاه طلبی در مرداد ماه بخش شغلی شما را روشن می‌کند و باعث می‌ شود به چیزها متفاوت نگاه کنید.

همه اینها بخشی از یک تغییر مهم است که به شما کمک می کند بفهمید که مهم نیست چقدر موفقیت شغلی به دست می آورید، به این معنی نیست که یک زندگی رضایت بخش را رقم می زنید.

این شانس شماست تا متوجه شوید که شانسی که به دنبال آن هستید در یادگیری نحوه صرف زمان و انرژی برای چیزهایی است که در زندگی شما بیشترین سود را برای شما دارند.

بهمن

خوش شانس ترین روز : یکشنبه 10 شهریور 1402

وقتی احساس قدرت می‌ کنید به‌ طور خودکار تصمیم‌ هایی می‌ گیرید که با خود برترتان همسو باشد. بخشی از آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد این است که شما در حال یادگیری تعادل بین تغذیه ریشه های خود و گسترش بال های خود هستید.

گاهی اوقات شما احساس می کنید که باید بین راه مستقل خود و داشتن مراقبت و حمایتی که به دنبال آن هستید یکی را انتخاب کنید. با این حال این فقط یک توهم است. شما فقط باید یاد بگیرید که تمام آنچه را که به آن نیاز دارید دریافت می کنید و این همان چیزی است که همیشه سزاوار آن بوده اید.

اسفند

خوش شانس ترین روز : یکشنبه 10 شهریور 1402

شما همه چیز را در درون خود دارید تا به موفقیت برسید و باید یاد بگیرید که به جای شک به خود، از آن استفاده کنید. شک به خود یا احساس اینکه آنچه را که برای تحقق رویاهایتان لازم است ندارید، اغلب بیشتر شما را آزار می دهد.

این تا حدی به این دلیل است که رویاهای شما اغلب بسیار بزرگتر از رویاهای دیگران هستند، همچنین به این دلیل است که زندگی در رویا را راحت‌ تر می‌ بینید تا اینکه بفهمید چگونه مراحلی را برای تحقق آن ایجاد کنید.

در این ماه یاد می گیرید در مقابله با چالش‌ های زندگی و آنچه برای زندگی رویاهایتان نیاز است، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.