نحوه بستن چشم سوم و بازگشت به حالت اولیه


تاریخ
انتشار:

۳۰ بهمن ۱۴۰۰

قبلا از اینکه آموزش بستن چاکرای چشم سوم را شروع کنیم، مرور کوتاهی درباره چیستی چاکراهای بدن میکنیم. حدود ۷۲۰۰۰ نادی در کالبد انسان وجود دارد. چاکرا‌ها روی نادی ها قرار دارند و در سرتاسر ستون فقرات امتداد دارند. از میان تمامی این چاکراها ما ۷ چاکرای اصلی داریم که به ترتیب:

 1. اولین چاکرا یا چاکرای ریشه: در پایین ستون فقرات قرار دارد.
 2. چاکرای دوم یا چاکرای خاجی 
 3. چاکرای سوم با نام چاکرای شبکه خورشیدی
 4. چهارمین چاکرا یا  چاکرای قلب
 5. چاکرای پنجم یا چاکرای گلو
 6. ششمین چاکرا یا چاکرای چشم سوم
 7. چاکرای هفتم یا تاج

از میان این هفت چاکرا مهم ترین چاکرای بدن، چاکرای چشم سوم یا آجنا است. چاکرای های بدن مانند گل نیلوفر هستند و تنها تفاوت آنها در تعداد برگ هایشان است. نه تنها چشم سوم بلکه تمامی چاکراهای بدن در حالت معمول به صورت نیمه باز هستند.

قطر چاکرا‌های فرعی یک تا دو اینچ است و چاکرا‌های بسیار کوچک، بخش‌های کم اهمیت‌تر کالبد جسمانی را کنترل می‌کنند و به آن‌ها انرژی می‌دهند.

در این بخش از سایت جادوی باور قصد داریم بستن چاکرای چشم سوم یا آجنا را به شما آموزش دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

انسان بلافاصله بعد از باز شدن چشم سوم خود، شروع به صحبت با روح خود میکند و میتواند با جهان ماورائی نیز ارتباط برقرار سازد. البته باز شدن چشم سوم خطراتی نیز دارد که ما قبلا در مقاله ای جداگانه خطرات ناشی از بازشدن چشم سوم را مورد بررسی قرار داده ایم.

چشم سوم وسیله ای است برای پیش بینی، آینده نگری، روشن بینی، پیشگویی و … که بدون استفاده از دو چشم جسم انجام میشود. روشن بینی به معنای دریافت و تجزیه و تحلیل اطلاعات بدون استفاده از چشم جسمی می باشد.

در طول تاریخ افراد زیادی ادعا کرده اند که چشم سومشان باز است و مردم را مشغول به خرافات چشم سوم کرده اند که هیچ کدام واقعیت نداشته و تنها همان (ادعا) باقی مانده اند!

چاکراهای بدن از ابتدا و به ترتیب باید پاکسازی شوند، علائمی که به شما نشان میدهد نیازمند به پاکسازی چاکرا هستید عبارت اند از:

 • افت انرژی یا کسالت مداوم
 • ضعیف بودن اعصاب یا داشتن احساس افسردگی
 • عدم خواب خوب و با کیفیت
 • بی اشتهایی یا برعکس
 • مشکلات گوارشی یا موارد که از سردی گوارش میاد (خلط گلو، تیروئید، نفخ معده، یبوست، کبد چرب و …)
 • جوش، لک یا مشکلات پوستی
 • وسواس فکری

آموزش بستن چاکرای چشم سوم

بستن چاکرای چشم سوم بر خلاف تصور عموم بسیار سخت و دشوار است.  ممکن است شما نتوانید در بستن چاکرای چشم سوم خود موفق شوید. بستن چشم سوم دارای اما و اگر های زیادی است. 

اما اگر عزم خود را جزم کرده اید تا چاکرای چشم سوم خودتان را ببندید بهتر است راه های زیر را امتحان کنید:

مدیتیشن یا مراقبه

مراقبه تا حدودی میتواند به بسته شدن چاکرای ششم شما کمک کند. مراقبه یک روش ساده و در عین حال در دسترس همه است مراقبه استرس را کاهش میدهد آرامش  را افزایش میدهد و خوشبختی ، نشاط را برای شما به ارمغان می ارود. یادگیری نحوه مراقبه مدیتیشن ساده است و فواید آن به سرعت حاصل می شود. در اینجا ، ما نکات اساسی را برای شروع کار در مسیر رسیدن به آرامش همراه با اعتماد به نفس ، پذیرش و شادی بیشتر ارائه می دهیم.

هیپنوتیزم

هیپنوتیزم فرایندی است که به واسطه آن ذهن وارد حالتی نسبی افزایش نفوذ پذیری میشود. این وضعیت از طریق شیوه های گوناگونی قابل دسترس است و بیشتر اشخاص آن را تجربه میکنند البته شاید خودمان از این موضوع آگاه نباشیم که به طرق مختلف در زندگی هیپنوتیزم میشویم. خود هیپنوتیزم به همه افراد این اجازه را میدهد تا هیپنوتیز گر خودشان شوند ولی در شکل سنتی چنین محاسنی وجود نداشت.