پذیرش تحصیلی، اقامت و مهاجرت با النورا


از قدیم الایام مهاجرت یکی از آرزوهای افراد ریسک‌پذیر و جستجوگر بوده است. در کشور ما نیز هموطنان بسیاری با استفاده از راه‌حل‌های مختلف موفق به مهاجرت شده‌اند؛ اما در این مقاله قصد داریم در مورد مهاجرت با النورا با شما صحبت کنیم. با گذشت زمان و کم و بیش آشکار شدن روندهای مهاجرت برای برخی ایرانیان، شرکت‌های مختلفی برای انجام خدمات مهاجرت به وجود آمدند. در این میان برخی از آنها کیفیت قابل قبولی داشتند و برخی دیگر نتایج چندان مطلوبی نداشتند. می‌دانیم که انجام فرایند‌های پر پیچ و خم مانند مهاجرت، نیاز به تجربه دارد. بنابراین پس از مدتی، برخی از متخصصین با تجربه و مشاوران خبره گردهم آمدند و گروه مهاجرتی النورا را تشکیل دادند. برای آشنایی بیشتر مهاجرت با النورا با ما همراه باشید.

اقامت یونان

در مورد النورا

همانطور که گفته شد، جمعی از متخصصین خبره و مشاوران حرفه‌ای با ذهنیت استراتژیک خود گروه مهاجرتی النورا را تشکیل داده‌اند. این امر برای بسیاری از متقاضیان مهاجرت قوت قلبی است چرا که می‌دانند کار را به دست کاردان سپرده‌اند.

به گفته خود این گروه در وب‌سایت رسمی النورا، هدف اصلی‌شان هموار کردن مسیر مهاجرت برای هموطنان متقاضی است. همچنین این تیم متعهد بوده و تا رساندن متقاضی به هدف مطلوب، دست از تلاش نمی‌کشد. همین امر متقاضیان را به مهاجرت با النورا دلگرم کرده است.

بسیاری از شرکت‌ها و گروه‌های مهاجرتی دیگر، تا حدی می‌توانند از متقاضیان خود پشتیبانی کنند. به این صورت که برخی از آنها صرفاً فقط مشاوره می‌دهند و فرد را به خود واگذار می‌کنند. برخی دیگر نیز فرد را نهایتا تا پرواز حمایت می‌کنند. اما گروه مهاجرتی النورا، از لحظه برقراری ارتباط با فرد، تماس تلفنی با وی برقرار کرده و بررسی مورد درخواست را ثبت می‌کند. پس از مشورت با متخصصین خود و بررسی شرایط فرد و موانع مسیر او، مشاوره تلفنی (در صورتی که برای فرد مقدور باشد مشاوره حضوری) را برقرار می‌کند. این فرایند تا لحظه انعقاد قرارداد ادامه دارد و هیچگونه وجه نقدی از فرد دریافت نمی‌شود و کاملاً رایگان است.

پس از عقد قرارداد، تمام جزئیات مهاجرت با النورا را برای فرد توضیح داده و او نشان می‌دهند که شرایط واقعی او چیست. برای این شرایط چه اقداماتی نیاز است و برای این اقدامات چه مدارکی باید تهیه گردد. سپس برای جمع‌آوری مدارک به فرد کمک کرده و پرونده حاوی مدارک مورد نیاز را تا سفارت به دست وی می‌رسانند. قبل از ورود فرد به مصاحبه برای دریافت ویزا، تمام سوالات و پاسخ‌ها با فرد تمرین شده تا بهترین نتیجه را دریافت کند.

پس از دریافت ویزا، الباقی اقدامات مهاجرت با النورا است. به این معنی که گرفتن بلیط و رزرو هتل جهت انجام فرایند اقامت در کشور مقصد با گروه النورا است.

کار در این مرحله تمام نمی‌شود. فرد پس از اینکه در مقصد از هواپیما پیاده شد، (در صورت لزوم) فردی به نمایندگی از گروه مهاجرتی النورا او را همراهی خواهد کرد و تا اتمام فرایند مهاجرت، دست در دست فرد خواهد داشت.

تمام این گفته‌ها از دلایلی هستند که متقاضیان مهاجرت با النورا را افزایش داده است.

چرا النورا؟

برخی از گروه‌های مهاجرتی، کار خود را خوب انجام می‌دهند؛ اما گاهی ایراداتی دارند. در نقطه مقابل گروه مهاجرتی النورا با هیچ شرکت یا گروه دیگری مانند شرکت‌های هواپیمایی یا گروه‌های ترجمه هیچ گونه همکاری ندارد. تمام خدمات مهاجرت با النورا مانند رزرو هتل و هماهنگی بلیط، ترجمه مدارک و یا هماهنگی با مسئول همراهی در کشور مقصد همگی توسط خود گروه النورا انجام می‌شود. همین استقلال گروه النورا در کنار متخصص بودن کارشناسان و مشاوران خبره این گروه، سرعت کار را افزایش داده و موجب شده تا متقاضیان مهاجرت به اروپا به گروه‌های دیگری حتی فکر هم نکنند و تمام نگرانی‌های خود را در مورد مهاجرت با النورا در میان بگذارند.

برخی از روش‌های مهاجرت با النورا

همانطور که هر شرکتی برخی خدمات خود را با توجه به تجربه خود با کیفیت بهتری نسبت به سایر خدمات خود انجام می‌دهد، گروه مهاجرتی النورا نیز به همین ترتیب برخی خدمات خود را در بی‌نقص‌ترین حالت ممکن انجام می‌دهد. در ادامه انواع مهاجرت با النورا را بررسی می‌کنیم.

 

مهاجرت با النورا: اقامت تحصیلی

همانطور که پیامبر اعظم (ص) فرمودند، اگر علم و دانش در ثریا باشد، مردمانی از پارس به آن دست می‌یابند. این امر نشان‌دهنده هوش و ذکاوت ما ایرانی هاست؛ اما متاسفانه در میان ۱۷۳ کشور بررسی شده رتبه ایران در میان خروج مغزها رتبه ۹۵ است. این عدد یعنی اقامت تحصیلی یکی از مهمترین خدمات برای دانشجویان، پژوهشگران، نخبه‌ها و ایده‌پردازان ایرانی به شمار می‌رود.

مهاجرت با النورا و اقامت تحصیلی به این شکل است که فرد متقاضی یا دعوت‌نامه از طرف یکی از دانشگاه‌های بین المللی جهان دریافت می‌کند، یا خود فرد برای ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه‌های خاص جهان تقاضا می‌دهد. در هر دو حالت نباید بی‌گدار به آب زد؛ به عبارت بهتر، فرد نباید قبل از آگاهی کامل از شرایط خود هیچ اقدامی کند. بهتر است از مشاوره رایگان النورا استفاده کرده تا بتواند بهترین نتیجه ممکن را دریافت کند.

 

مهاجرت با النورا: اقامت تمکن مالی

به قول امروزی‌ها، توانا بود هرکه دارا بود! اگر فرد متقاضی مهاجرت با النورا با کمک مدارکی مانند اسناد اوراق بهادار، موجودی یا گردش بانکی شش ماهه و… بتواند ثابت کند که از لحاظ مالی نیازی به حمایت دولت کشور مقصد ندارد، به راحتی می‌تواند اقامت تمکن مالی را دریافت کند.

البته ناگفته نماند که در این نوع اقامت فرد اجازه کارکردن در کشور مقصد را ندارد. اما راه‌هایی برای کسب ثروت و درآمدزایی برای متقاضی مهاجرت با النورا وجود دارد. به عنوان مثال فرد می‌تواند شرکتی تاسیس کند و یکی از مردمان بومی کشور مقصد را به شرط معتمد بودن به مدیریت آن بگمارد و حسابداری بومی نیز برای شرکت خود استخدام کند. در این صورت می‌تواند علاوه بر درآمدزایی مسیر خود را برای اقامت دائم هموارتر کند.

 

مهاجرت با النورا: اقامت اروپا

در تمام دنیا، قاره اروپا بهترین کشورها را برای مهاجرت دارد. کشورهایی که ویژگی‌هایی مانند امنیت بالا، آمار خشونت پایین، طبیعت دلچسب، موقعیت‌های عالی برای کارآفرینی و… را دارند. اما نکته قابل توجه در مورد خدمات النورا، اقامت اروپا دریافت ویزای شنگن است. نکته اینجاست که اگر فرد موفق به دریافت ویزای شنگن شود می‌تواند آزادانه و بدون دریافت ویزای مجدد در حوزه شنگن سفر کند و اقامتی بین ۹۰ تا ۱۸۰ روز داشته باشد.

همین امر موجب شده که بسیاری در فکر مهاجرت با النورا و دریافت اقامت اروپا باشند. اما برخی کشورهای عضو اتحادیه اروپا، عضو حوزه شنگن نیستند. در صورتی که شما اقامت یکی از این کشورها را داشته باشید، برای سفر و اقامت در کشورهای عضو حوزه شینگن باید ویزای شنگن دریافت کنید.

مهمترین دلایل اقامت اروپا

از آنجایی که اقامت اروپا بیشترین متقاضی را در میان سایر خدمات مهاجرت با النورا را دارد، در این قسمت بیشترین دلایلی که افراد دست به اقامت اروپا می‌زنند را ذکر کرده‌ایم.

۱- اقامت در کشورهای امن با سطح زندگی بالا

۲- اقامت در کشورهای با طبیعت بکر

۳- وجود جاذبه‌های گردشگری و فرصت‌های درآمدزایی از صنعت توریست در کشور مقصد

۴- گسترش تجارت‌های اختصاصی در حوزه اروپا

۵- شبکه بهداشت سطح بالا با قیمت مناسب

۶- وجود فرصت‌های عالی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با توجه به تفاوت نرخ ارز

۷- وجود دانشگاه‌ها و مدارس با سطح علمی بسیار بالا

۸- امکان سفر و اقامت در کشورهای حوزه شنگن (در صورت داشتن ویزای شنگن)

 

کلام آخر: النورا چیست

در این مقاله ذکر کردیم که النورا با اختلاف یکی از بهترین گروه‌های مهاجرتی در کشور عزیزمان ایران است. با وجود متخصصین و مشاورین حرفه ای، در کنار سیاست عدم وابستگی شرکت به سایر شرکت‌های مکمل، سرعت اتمام مهاجرت با النورا به شدت بالا رفته و موجب قوت قلب متقاضیان شده است.

آدرس شرکت: خیابان مطهری، بالاتر از چهارراه قائم‌ مقام فراهانی، پلاک 135، طبقه اول

آدرس ایمیل: [email protected]

شماره تلفن: 02125917454

آدرس سایت:

هشدار! این مطلب صرفا برای آشنایی شما با کسب‌وکار مهمان منتشر شده است و سایت چطور هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر