پلتفرم تجارت هوشمند Hitobit در Alcomp 2023 معرفی شد. آشنایی با فناورانه ترین صرافی آنلاین کشور


بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ پس از 4 سال انتظار، هفته گذشته از 13 تا 8 تیرماه برگزار شد. کسب و کارهای فعال در حوزه ارزهای دیجیتال و همچنین سایر مجموعه های مرتبط با حوزه فناوری در این دوره از نمایشگاه حضور پررنگی داشتند.

نکته جالب در مورد این جلسه ElComp این بود که برای اولین بار یک صرافی ارز دیجیتال پلتفرم خود را در طول نمایشگاه نشان داد. صرافی ارز دیجیتال هیتوبیت که یکی از محصولات جدید اولین گروه تجارت الکترونیک با شعار فناورانه ترین بورس آنلاین کشور در این دوره آلکامپ پدیدار شد.

غرفه هیتوبیت در سالن میلاد با توجه به برنامه های ویژه و هدایای ویژه ای که برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده بود یکی از شلوغ ترین قسمت های نمایشگاه بود. یکی از مهم ترین برنامه های هیتوبیت در الکامپ 2023، برگزاری 11 سمینار آموزشی رایگان با حضور چهره های مطرح فعال در حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال در کشور است.

علاوه بر این کسانی که با حضور در غرفه هیتوبیت در این پلتفرم ثبت نام کردند، مبلغی بین 50 هزار تا 50 میلیون تومان ایردراپ دریافت کردند. طی روزهای الکامپ، 4 دستگاه آیفون 14 به قید قرعه به کاربران جدید این پلتفرم معاملاتی اهدا شد. ایردراپ ویژه بازیکنان برتر بازی Hitobit یکی دیگر از برنامه های هیجان انگیز این صرافی در ElComp امسال بود.

همانطور که گفته شد هیتوبیت خود را به عنوان پیشرفته ترین صرافی آنلاین کشور از نظر فناوری معرفی می کند و برخلاف سایر محصولاتی که در مدت زمان نسبتاً کوتاهی راه اندازی و معرفی شده اند، امکانات منحصر به فرد و جامعی را برای کاربران خود و تقریباً هر آنچه که یک معامله گر نیاز دارد فراهم کرده است. نیاز به بستری برای خرید و فروش دارد. پیش بینی انتظارات ارزهای دیجیتال توسط Hitobit.

سوال اول بحث اعتماد است و همانطور که گفته شد هیتوبیت محصول اولین گروه تجارت الکترونیک یکی از قدیمی ترین مجموعه های فعال در زمینه تولید نرم افزارهای سازمانی و مالی در کشور است. علاوه بر این، Hitobit اطلاعات کاربران خود را به صورت رمزگذاری شده و آفلاین ذخیره می کند و از تدابیر امنیتی ویژه ای مانند آخرین نسل مدیریت کلید خصوصی (Multi-Party Computation) استفاده می کند تا امنیت دارایی های دیجیتال مشتریان خود را تضمین کند.

مزیت کلیدی بعدی Hitobit وجود یک سیستم بازارساز هوشمند برای تضمین بهترین قیمت و کمترین اختلاف قیمت در بازار و همچنین هسته معاملاتی هوشمند (سیستم نظارت بر بازار) مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) و ماشین است. فناوری یادگیری (ML)

Hitobit از تراکنش های بیش از 150 ارز دیجیتال محبوب در بیش از 300 بازار معاملاتی مختلف پشتیبانی می کند و امکان واریز و برداشت بر روی پلتفرم در بیش از 70 شبکه مختلف بلاک چین در این پلتفرم وجود دارد.

امکان انجام تراکنش های پیشرفته و ثبت سفارش های بازار، OCO، حد محدود و توقف، امکان انجام تراکنش های حاشیه و دریافت اعتبار ارز دیجیتال، پشتیبانی از بازار فرابورس برای خرید و فروش فوری، امکان تست معاملات برای یادگیری تحلیل تکنیکال و معاملات در شبیه ساز معاملاتی Hitobit و چت آنلاین 24/7، پشتیبانی از ایمیل و تماس تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد پلت فرم معاملات هوشمند Hitobit است.