پلتفرم P2P صرافی بیت 24 راه اندازی شد


مجموعه بیت 24 او در سال ۲۰۱۸ کار خود را با راه اندازی یک پلتفرم خارج از بورس برای خرید و فروش سریع و مستقیم ارزهای دیجیتال آغاز کرد. در آن زمان، دغدغه اصلی بیت 24 این بود که بستری برای تبادل سریع ارزهای رمزپایه فراهم کند تا با ساده‌سازی هرچه بیشتر، زمان تسویه ارز (هنگام خرید) و ریال (هنگام فروش) را به حداقل برساند.

این صرافی در چهار سال گذشته به‌روزرسانی‌های زیادی دریافت کرده است و هر روز بهینه‌تر می‌شود. اکنون زمان تحقق یکی از مهمترین مراحل رشد او است.

بیت 24 از این پس علاوه بر پلتفرم OTC، پلتفرم P2P نیز برای تراکنش های همتا به همتا خواهد داشت. این بخش در ابتدا شامل 100 بازار (100 ارز دیجیتال) می شود. این بازارها در فاز اول ریالی هستند اما در آینده نزدیک بازارهای تترا به آن اضافه خواهند شد. علاوه بر این، در آینده نزدیک تعداد بازارها برای معاملات ریالی و تترا افزایش خواهد یافت. لازم به ذکر است که کارمزد تبادل پلتفرم P2P صرافی بیت24 0.1 درصد است.

کاربرانی که قبلاً با بیت 24 ثبت نام و احراز هویت کرده اند برای دسترسی و شروع تجارت در بازارهای معاملاتی نیازی به ثبت نام و احراز هویت مجدد ندارند. در مراحل بعدی، امکانات بیشتری مانند بیت 24 به پلتفرم معاملاتی اضافه خواهد شد. این خبر متعاقبا اعلام خواهد شد.