چرا در هفته گذشته 580000 آدرس جدید به اتریوم اضافه شد؟


ادغام نوآورانه اتریوم، سیستم سهامداری را به این اکوسیستم معرفی کرد، اما افزایش مداوم تعداد آدرس‌های جدید و کاهش موجودی اتریوم در صرافی‌ها، آینده امیدوارکننده و اطمینان‌بخشی را نشان می‌دهد.

به گزارش Valx و به نقل از ambcrypto، هفته گذشته بیش از 580000 آدرس جدید به اتریوم اضافه شد و قیمت این ارز دیجیتال با رشد کمتر از 1 درصد کمی بهبود یافت.

ادغام اتریوم با معرفی سیستم staking انقلابی را در این پلتفرم ایجاد کرد و بحث های زیادی را در سراسر زنجیره ایجاد کرد. در حالی که این رویداد پیشگامانه توجه زیادی را به خود جلب کرده است، معیار دیگری وجود دارد که به طور پیوسته در پشت صحنه شبکه در حال رشد است و با تأثیر بالقوه عظیم خود بی سر و صدا مسیر آینده اتریوم را شکل خواهد داد.

تعداد آدرس های جدید اتریوم را افزایش دهید

در حالی که بر روی سیستم سهامداری اتریوم و روند قیمت تمرکز می کنیم، تمایل داریم سایر معیارهای مهم را نادیده بگیریم. با این حال، داده‌های اخیر Sentiment یک جنبه رو به رشد و پایدار اتریوم را نشان داده است: رشد گسترده شبکه.

این داده ها هجوم مداوم کاربران جدید به شبکه را نشان می دهد که می تواند سیگنالی از افزایش احتمالی سرمایه بازار این ارز دیجیتال باشد.

تحقیقات دقیق تر نشان می دهد که بیش از 580000 آدرس جدید تنها بین 1 تا 7 جولای ایجاد شده است. این افزایش قابل توجه در آدرس‌ها، قدرت زیربنایی و مسیر امیدوارکننده اتریوم را بیشتر نشان می‌دهد.

کاهش سهام اتریوم در صرافی ها

طبق آخرین داده های CoinMarketCap، اتریوم 19 درصد از کل سرمایه بازار بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است. بر اساس این آمار، اتریوم پس از بیت کوین که بیش از 49 درصد از سهم بازار را در اختیار دارد، به دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار تبدیل شده است. با وجود تسلط اتریوم بر بازار، دارندگان اتر همچنان به خروج دارایی های خود از صرافی ها ادامه می دهند.

نمودار احساسات نشان می دهد که نسبت سهام اتریوم در مبادلات به کل سهام تنها 1.9٪ است. این بدان معناست که کمتر از 10 درصد از کل اتریوم در صرافی ها باقی می ماند، در حالی که اکثریت آن به روش های دیگر ذخیره می شود.

تجزیه و تحلیل بیشتر این نمودار نشان داد که در حال حاضر حدود 3.11 میلیون اتریوم در صرافی ها نگهداری می شود که نشان دهنده کاهش قابل توجهی در تعداد اتر در این زمینه است. این تمایل اتر به خروج از صرافی، تمایل روزافزون دارندگان اتریوم به استفاده از راه‌حل‌های ذخیره‌سازی جایگزین را برجسته می‌کند.

همچنین نشان دهنده اعتماد دارندگان به ارزش بلندمدت دارایی هایشان است.

قیمت اتریوم با افزایش TVL این شبکه کاهش می یابد

بر اساس داده های DefiLlama، اتریوم جایگاه خود را به عنوان بلاک چین پیشرو از نظر ارزش کل قفل شده (TVL) در مقایسه با سایر بلاک چین ها حفظ کرده است. در زمان نگارش این مقاله، مجموع TVL در تمام بلاک چین ها 44 میلیارد دلار است که اتریوم بیش از 26 میلیارد دلار آن را کنترل می کند.

این بدان معناست که اتریوم بیش از نیمی از کل TVL بازار را در اختیار دارد که نشان دهنده حضور قوی آن در DeFi است.

با این حال، قیمت اتریوم اخیراً کاهش یافته است، اما در زمان نگارش این مقاله نشانه‌هایی از بهبود احتمالی وجود دارد. ارزش اتریوم با افزایش تقریبا 1 درصدی قیمت به 1864 دلار رسید.