چگونه سوکت پاپ را به گوشی وصل و جدا کنیم؟


اگر صاحب الف پاپ یک آشیانه احتمالاً می دانید چقدر مفید هستند. همه شما عاشق استفاده از دستگاه های بزرگ هستید، اما باید اعتراف کنید که کار با یک دست می تواند بسیار دشوار باشد. در چنین مواقعی استفاده از پاپ سوکت می تواند کار ما را آسان کند. همچنین می توانید از آنها برای تماشای فیلم استفاده کنید زیرا پایه بسیار محکمی دارند و همچنین دارای یک شیار انگشت هستند که استفاده از آن را برای کاربران آسان می کند.

آیا تا به حال سعی کرده اید بعد از روشن کردن آن دوباره آن را خاموش کنید؟ یا می خواهید این دستگاه را به دستگاه دیگری وصل کنید؟ جک های پاپ آپ به سختی به قاب گوشی شما می چسبند و به سختی جدا می شوند. سوکت های پاپ دارای چسب بسیار قوی هستند که در صورت غفلت از گوشی هوشمند شما در هنگام جدا کردن آن می تواند به آن آسیب برساند. در ادامه نحوه اتصال و جدا کردن آنها از دستگاه را یاد خواهیم گرفت.

دارای پایه چسبنده در پشت سوکت است که به راحتی به دستگاه های مختلف از جمله گوشی های هوشمند متصل می شود و همچنین دارای دسته ای است که در دست گرفتن گوشی برای کاربران آسان است. تلفن‌های همراه مدرن معمولاً بزرگ و سنگین هستند و بیشتر اوقات این اتفاق افتاده است که هنگام دست زدن به تلفن خود از دستتان بیرون می‌رود و ضربه می‌خورد. برای کسانی که چنین مشکلاتی دارند استفاده از پاپ سوکت توصیه می شود. دلایل زیادی برای استفاده از آنها وجود دارد که در زیر مشاهده می کنید:

 • خطر افتادن و آسیب دیدن گوشی شما را کاهش می دهد.
 • برای تماشای فیلم ها و سریال های مورد علاقه خود، تلفن همراه خود را به پایه تکیه دهید.
 • به راحتی فقط با یک دست برای دیگران پیامک ارسال کنید.
 • عکس های تار ناشی از لرزش دست را کاهش می دهد.
 • ظاهری شیک به گوشی هوشمند شما می بخشد.
سوکت پاپ

ابزارهای مورد نیاز برای حذف سوکت پاپ آپ

ابزارهای مختلفی در اطراف ما وجود دارد که می توانند به راحتی پنجره های بازشو را حذف کنند. این ابزار ساده را می توان در هر خانه ای پیدا کرد و لازم نیست راه دور بروید. اما این ابزارها چیست؟

 • کارت بانکی
 • الکل
 • ناخن های بلند
 • نخ دندان
 • جوش شیرین
 • سشوار

مراحل اتصال و جدا کردن سوکت پاپ از تلفن همراه

هرگز دستگیره متصل به سوکت را نکشید. این باعث می شود که دسته آن ها پاره شود یا به گوشی آسیب برساند. بهتر است آن را از پایین بگیرید و به سمت خود بکشید. سعی کنید این کار را با دقت انجام دهید. اگر دسته از سوکت پاپ آپ خارج شد، پین ها را دوباره وصل کنید.

اگر در روش ذکر شده در بالا شکست خوردید، می توانید از ابزار کمک بگیرید. اگر ناخن های بلندی دارید، سعی کنید آنها را با ناخن های خود جدا کنید. همچنین می توانید از کارت بانکی خود استفاده کنید. فقط آن را بین پاپ سوکت و گوشی قرار دهید تا به راحتی از یکدیگر جدا شوند. در کل برای انجام این کار باید به آرامی انجام شود تا چسب اصلی از بین نرود و بتوانید بارها از آن استفاده کنید.

سوکت های مغناطیسی را امتحان کنید

اگر شما هم جزو کسانی هستید که استفاده از پریزهای خود چسب برایشان مشکل است، ما سوکت های مغناطیسی را به شما پیشنهاد می کنیم. پایه های مغناطیسی با چسب به قاب گوشی شما متصل نمی شوند. آنها متکی به آهنربا هستند، به این معنی که شما می توانید آنها را بدون زحمت وصل یا جدا کنید. البته این سوکت های پاپ به اندازه مدل های چسب دار قوی نیستند.

انواع سوکت پاپ

همه سوکت های پاپ دقیقاً یکسان کار می کنند و همه به یک هدف عمل می کنند. اما مواد به کار رفته در این پاپ ها با یکدیگر متفاوت است. انواع سوکت های پاپ را می توانید در زیر مشاهده کنید:

 • سوکت پاپ الماسی شکل
 • سوکت مینی پاپ
 • رزت چوبی پاپ
 • رزت پاپ آلومینیومی
 • رز متال پاپ
روزت مغناطیسی پاپ

مزیت استفاده از سوکت پاپ

وقتی صحبت از استفاده از گوشی های هوشمند می شود، پاپ سوکت ها توانایی حل سه مشکل اصلی را دارند. چسباندن دکمه popsocket روی گوشی به شما کمک می کند آن را راحت تر نگه دارید. همچنین به شما امکان می دهد بدون نگرانی از افتادن گوشی خود سلفی بگیرید.

یکی دیگر از مزایای آنها این است که می توانند به عنوان پایه ای برای گوشی هوشمند شما عمل کنند و به صورت عمودی بایستند. جهت عمودی گوشی می تواند هنگام تماشای فیلم یا خواندن کتاب الکترونیکی مفید باشد.

یکی دیگر از ویژگی های خوب این است که می توانید هندزفری خود را بعد از استفاده دور سوکت ببندید تا دیگر نیازی به جستجوی آن نباشید. احتمالاً افراد مشهور زیادی را دیده اید که از این سوکت های پاپ آپ استفاده می کنند. یکی از جذابیت های سوکت های پاپ این است که می توان آنها را شخصی سازی کرد، یعنی می توانید طرح دلخواه خود را روی آنها چاپ کنید.

نکاتی برای استفاده از پاپ سوکت ها

وقتی سوکت پاپ را در می آورید، سریع آن را به دستگاه دیگری وصل کنید، نباید آنها را در گوشه ای رها کنید، زیرا چسب پایه می تواند بعد از 15 دقیقه خشک شود. همچنین قبل از چسبیدن به دستگاه دیگری باید آن را به مدت 3 ثانیه زیر آب سرد نگه دارید تا قدرت چسبندگی آن افزایش یافته و تمیز شود.

سپس قبل از اتصال ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بگذارید خشک شود. برای خشک شدن باید آن را روی دستمال کاغذی قرار دهید تا به چسب پایه برخورد نکند. اگر بعد از 10 دقیقه خشک نشد، می توانید با دستمال کاغذی پایه را پاک کرده و با دست خشک کنید.

آخرین کلمه

برای برداشتن سوکت بیرون زده کافی است از میخ یا سایر وسایل ذکر شده استفاده کنید. در غیر این صورت، می توانید زیر سوکت را نخ کرده و آن را بردارید. قبل از خشک شدن ژل چسب حتما آن را به دستگاه جدید خود وصل کنید.