کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز


کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز اثر آنتونی رابینز است. یکی از معروف ترین کتاب ها در زمینه پیشرفت و موفقیت شخصی، این کتاب روز است که به مخاطب کمک می کند تا در مدت 20 روز کنترل زندگی و موفقیت در آن را در دست بگیرد.

در پشت جلد کتاب که به فارسی ترجمه شده، نوشته شده است:

اگر می خواهید در زندگی موفق شوید، به یاد داشته باشید که در معادله زندگی، آینده هرگز با گذشته برابری نمی کند.

این کتاب در مورد موفقیت و پیشرفت شخصی است و شامل توصیه ها، نکات و تمرین هایی است که اگر آنها را جدی بگیرید و رعایت کنید، می توانید در پایان شاهد تغییرات مثبت در زندگی خود باشید.

برخی فکر می کنند چون نام این کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز است، می توانند در 20 روز موفق شوند. اگر به دنبال موفقیت سریع هستید، این کتاب برای شما مناسب نیست. طبیعتاً اگر دوره یا کتابی وجود داشت که بتواند در عرض 20 روز زندگی شما را متحول کند، قیمت آن ده ها هزار دلار بود. این کتاب راه بهتری برای زندگی کردن و داشتن هدف را به شما نشان می دهد، اما این به شما بستگی دارد که چقدر از مطالب و تمرین های این کتاب استفاده کنید.

اگر از حجم زیاد کتاب می ترسید

این کتاب حجیم است و اگر به همین دلیل می خواهید این کتاب را نخرید، به شما توصیه می کنیم که این کتاب یکی از بهترین کتاب هایی است که می تواند زندگی شخصی شما را متحول کند و به شما انگیزه دهد و اهدافتان را روشن کند. از حجم زیاد کتاب نترسید.
در واقع فقط کافی است هر روز تعداد محدودی از صفحات این کتاب را بخوانید و این کتاب را باید در 20 روز تمام کنید نه در یک روز و با توجه به حجم کتاب باید حدود 40 صفحه را مطالعه کنید. روز

حقایق جالب از کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

در واقع این کتاب هرگز منتشر نشد. این کتاب ترجمه دوره صوتی PERSONAL POWER است که در ایران به صورت کتاب منتشر شده است.

نکته جالب بعدی این است که دوره 30 روزه است اما در ایران کتاب را در 20 روز منتشر کردند. البته در کتاب آمده است که زمان استراحتی که آنتونی رابینز برای این دوره در پایان هر هفته در نظر گرفته بود حذف شده و چیزی از محتوای کتاب کم نشده است.

مقدمه توسط آنتونی رابینز، نویسنده کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

آیا واقعا رسیدن به موفقیت آسان است؟
آیا می توان شش سال جوان تر و سرزنده تر بود؟
آیا واقعاً می تواند موفق باشد؟
آیا می توانیم همه چیز را در زندگی، احساسات، بدن، روابط اجتماعی و موفقیت مالی خود تغییر دهیم؟
آیا فکر می کنید غیر ممکن است کسی در کمتر از دوازده ماه میلیونر شود؟ شاید بگویید اگر همه اینها آنقدر ساده است که تنها با استفاده از نیروی درونی می توان به آن دست یافت، پس چرا همه به چنین موفقیتی دست نمی یابند؟
این سوال خوبی است.

چیزهای زیادی در زندگی وجود دارد که بسیار ساده هستند، اما مردم به راحتی آنها را از دست می دهند، زیرا آنها غرق در کارهای روزمره زندگی خود هستند، درست مانند کسی که از پرداخت یک بدهی سنگین عقب مانده است. اکثر مردم در یافتن برنامه زندگی خود شکست می خورند در حالی که فکر می کنند طراح نهایی زندگی هستند. روزها و سالها می گذرد و تنها در سنین پیری می فهمند که تنها بخش کوچکی از زندگی را به دست آورده اند. البته نه به این دلیل که آنها افراد ضعیفی هستند، بلکه فقط به این دلیل که آنچه را که می خواهند دوست ندارند. بنابراین دست به اقدام نمی زنند و قدرت تصمیم گیری را در درون خود پرورش نمی دهند. در واقع این افراد باید روح را تمرین دهند تا ماهیچه های روح تربیت و تقویت شوند.

بسیاری از افراد نمی توانند رفتارهای معمول خود را تغییر دهند. فکر نمی کنم بخواهید در آن گروه باشید زیرا در غیر این صورت هرگز این کتاب را نمی خریدید یا برای خواندن آن وقت نمی گذاشتید. با خواندن این کتاب یاد خواهید گرفت که کنترل کامل زندگی خود را در دست بگیرید. یکی از اهداف این کتاب این است که هر یک از شما با استفاده از دانشی که آموخته اید به دیگران کمک کنید تا خودشان را به بهترین شکل ممکن تغییر دهند.
از این پس می توانید در بهبود زندگی بسیاری از افراد مشارکت کنید: اعضای خانواده، دوستان، همکاران، کسانی که دوستشان دارید و غیره. وقتی بتوانید با کمک نیروی درونی خود کنترل زندگی خود را به دست بگیرید، مطمئناً تصمیم خواهید گرفت که کدام یک به دیگران کمک می کنند تا خود را تغییر دهند.

اگر می خواهید در زندگی موفق شوید، به یاد داشته باشید که:
در معادله زندگی، آینده هرگز با گذشته برابری نمی کند.

اگر در گذشته شکست خورده اید، هرگز نباید تصور کنید که این اتفاق در آینده خواهد افتاد. اتفاقی که چند وقت پیش، دیروز، در شش ماه گذشته، شانزده سال پیش، یا پنجاه سال پیش افتاد، اصلاً مهم نیست و به این معنا نیست که در آینده هم همین اتفاقات خواهد افتاد.

خواندن این کتاب را به چه کسانی توصیه می کنیم؟

این کتاب را به کسانی که دغدغه زندگی و سرگردانی در زندگی دارند توصیه می کنیم. اگر کتاب را بخوانید و تمرینات آن را دنبال کنید، می توانید تغییرات مثبتی را در زندگی خود مشاهده کنید. اگر قبلا کتاب هایی در زمینه موفقیت و پیشرفت شخصی خوانده اید، حتما خواندن این کتاب را به شما توصیه می کنیم.

مشخصات کتاب

نام کتاب کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز
نویسنده آنتونی رابینز
مترجم فریبا جعفری
ناشر چاپ انتشارات نوسلن نواندیش
سال صدور 1395
تعدادی از صفحات 496
زبان فارسی
بریدن خرچنگ
شابک 9789645885364

اگر این مقاله را دوست دارید، پیشنهاد می کنیم از این مقاله دیدن کنید:

بهترین کتاب های روانشناسی و موفقیت در جهان

در پایان اگر کتاب را خوانده اید، لطفا نظر خود را در مورد این کتاب بنویسید.