کسب درآمد آنلاین با چند راهکار ساده

روشی که قصد داریم شما را با آن آشنا کنیم در حال حاضر ساده ترین راه برای کسب درآمد از اینترنت است.

در ادامه می خواهم قدم به قدم به شما آموزش دهم که چگونه می توانید یک کسب و کار اینترنتی سودآور را از طریق روشی که به شما ارائه می دهیم راه اندازی کنید.

اگر شما هم می خواهید از طریق فروش محصولات سایت های بزرگی همچون torob, emalls, janbalaghi, digikala, okcs کسب درآمد کنید در این مقاله کامل به شما آموزش خواهم داد.

البته این را هم بگویم که هر روشی که برای کسب درآمد اینترنتی انتخاب کنید سختی های خودش را دارد!

اما من یک خبر خوشحال کننده برای شما دارم و این خبر این است که روشی که به شما ارائه می کنیم یکی از سودآورترین و آسان ترین راه های ممکن برای کسب درآمد از طریق اینترنت است.

اگر در راه اندازی کسب و کار اینترنتی بسیار جدی هستید، پیشنهاد می کنم این فیلم آموزشی بالا را ببینید و سپس این مقاله را مطالعه کنید.

ساده ترین راه برای کسب درآمد اینترنتی چیست؟

هر کسب و کار اینترنتی که قصد راه اندازی آن را دارید، مشکلات خود را دارد. به این معنی که شما نمی توانید یک روش بسیار ساده و راحت را انتخاب کنید و بدون انجام کاری به درآمد بالایی برسید.

البته اگر در ابتدا کمی سختی ایجاد کنید و کسب و کار اینترنتی خود را خیلی ابتدایی راه اندازی کنید، به شما قول می دهم که بین 6 تا 12 ماه به درآمد عالی خواهید رسید.

بنابراین، قبل از اینکه شما را با این روش آشنا کنم، از شما می خواهم که به خودتان قول بدهید و تمام کارهایی که قرار است به شما بگوییم را برای رسیدن به درآمد بالا انجام دهید.

اما ممکن است از خود بپرسید که ساده ترین راه برای کسب درآمد آنلاین چیست؟

روشی که می خواهم به شما معرفی کنم روش همکاری در فروش است.

بازاریابی وابسته به این معنی است که شما محصولات و خدمات را به افراد دیگر می فروشید و در ازای فروش خود کمیسیون دریافت می کنید.

در روش فروش مشارکتی نیازی به خرید محصولات دیگران نیست. شما با فروشندگان قرارداد می بندید و محصولات آنها را می فروشید و برای هر فروش پورسانت می گیرید.

البته در روش سنتی همکاری در فروش، باید با فروشندگان مذاکره کنید و در صورت پذیرفته شدن مذاکرات شما، محصولات آنها را بفروشید.

به این نکته توجه کنید که در همکاری فروش محصولاتی را در اختیار افراد دیگر قرار نمی دهید. البته در روش سنتی همکاری در فروش، باید فروشنده را پیدا کنید و با آنها مذاکره کنید که ممکن است سخت باشد.

اما از آنجایی که گفتم قصد دارم راحت ترین راه کسب درآمد از اینترنت را به شما معرفی کنم، از شما می خواهم از روش مشارکتی فروش اینترنتی استفاده کنید.

البته در زیر بهترین سیستم وابسته فروش اینترنتی، ساده ترین راه کسب درآمد از اینترنت را به شما معرفی کرده ایم. پس با من همراه باشید تا شما را به طور کامل با همکاری فروش آنلاین آشنا کنم.

کسب درآمد از بازاریابی اینترنتی وابسته

با روش مشارکتی فروش اینترنتی راحت ترین راه کسب درآمد از اینترنت است اصلا نیازی به مذاکره با دیگران ندارید. همچنین، شما نیازی به مذاکره با دیگران ندارید، نیازی به خرید محصولات دیگران ندارید.

یکی از بزرگترین تصورات غلط در مورد بازاریابی وابسته این است که همه فکر می کنند در بازاریابی وابسته شما محصولات دیگران را می خرید و آنها را با قیمت بالاتری می فروشید! این یک تصور غلط در مورد همکاری در فروش است.

در روش همکاری در فروش آنلاین در مرحله اول شما اقدام به ایجاد سایت و شروع به تولید محتوا می کنید سپس سایت خود را در پنل همکاری فروش کالاهای دیجیتال ثبت می کنید.

هنگامی که سایت شما تایید شد، شروع به ساخت لینک های خود می کنید.

هرکس از طریق لینک های انحصاری شما محصولی را از دیجی کالا یا سایت محمد جانبلاغی خریداری کند بابت آن پورسانت دریافت می کنید.

و این روشی که به طور کلی گفتم راحت ترین راه برای کسب درآمد از اینترنت است. البته به این نکته توجه کنید.

در زیر شما را با مراحل کسب درآمد از فروش اینترنتی به صورت کامل و جامع تر آشنا می کنم. پس تا پایان این مقاله با من همراه باشید.

همکاری در فروش آنلاین چیست؟

به زبان بسیار ساده در همکاری فروش آنلاین از طریق پنلی که ثبت نام می کنید لینک های ویژه خود را ایجاد می کنید.

هر کسی که روی لینک های انحصاری شما کلیک کند و محصولی را خریداری کند، به طور خودکار کمیسیون آن محصول را دریافت خواهید کرد.

تفاوت های زیادی بین همکاری فروش سنتی و همکاری فروش آنلاین وجود دارد. در همکاری های سنتی فروش باید شخصا به فروشنده مراجعه کنید و با او مذاکره کنید و اگر فروشنده قبول کرد و به توافق رسیدید کار خود را شروع کنید.

اما با همکاری فروش آنلاین، در پنل همکاری فروش کالاهای دیجیتال ثبت نام کرده و پس از ایجاد حساب کاربری و

در نهایت با 200 تا 400 هزار تومان می توانید یک وب سایت کاملا حرفه ای بسازید.

برای کسب درآمد از طریق بازاریابی وابسته، به یک سیستم بازاریابی وابسته نیاز دارید. بهترین سیستم بازاریابی وابسته در حال حاضر، سیستم بازاریابی وابسته دیجی کالا و محمد جانبلاغی است که برای درآمدزایی از آن استفاده می کنید.

میزان درآمدی که با همکاری در فروش کالاهای دیجیتال به دست می آورید متفاوت است. هرچه زمان بیشتری را صرف کنید و کار بیشتری برای تولید محتوا برای سایت خود انجام دهید، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

تجهیزات لازم برای شروع این مدل کار اینترنتی لپ تاپ یا کامپیوتر و وب سایت می باشد و نیازی به تجهیزات اضافی مانند دوربین فیلمبرداری، تجهیزات نورپردازی و … ندارید.

اگر بتوانید حداقل سه تا چهار ساعت در روز وقت بگذارید، می توانید در عرض 6 ماه به درآمد بسیار بالایی برسید.

در هر سنی می توانید از این روش کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید.

اگر کارمند هستید یا شغل دارید، می توانید این مدل کسب درآمد اینترنتی را در کنار شغل اصلی خود راه اندازی کنید و پس از افزایش درآمد، این شغل را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کنید.

اگر خانه دار هستید می توانید از این روش کار در منزل استفاده کنید.

مراحل کسب درآمد اینترنتی از فروش وابسته

امیدوارم اکنون متوجه شده باشید که همکاری در فروش آنلاین چیست!

در زیر می خواهم قدم به قدم شما را با مراحل کسب درآمد اینترنتی از فروش وابسته آشنا کنم و به شما آموزش دهم که برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی سودآور از سیستم فروش وابسته که دارید، چه مراحلی را باید طی کنید.

با توجه به مراحل زیر باید قدم به قدم کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید. پس با من همراه باشید تا ساده ترین راه کسب درآمد از اینترنت از طریق فروش وابسته را به شما آموزش دهیم.

1- راه اندازی و ساخت سایت بدون کد نویسی

اولین قدم برای کسب درآمد از بازاریابی اینترنتی وابسته، ایجاد و ساخت یک سایت است. در مرحله اول باید برای خود یک وب سایت ایجاد کنید.

شاید فکر کنید تنظیم ساعت کاری بسیار سخت و دشوار است! اگر نه اصلا! برای راه اندازی و ساخت سایت خود نیازی به دانش برنامه نویسی یا کدنویسی ندارید. شما می توانید بدون دانستن یک خط کدنویسی برای خود یک وب سایت حرفه ای ایجاد کنید.

بسیاری از افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارند تصور می کنند برای راه اندازی و ساخت سایت باید علم کدنویسی و برنامه نویسی را بدانند و یا چندین میلیون تومان سرمایه اولیه داشته باشند.

شاید شما هنوز یک وب سایت راه اندازی نکرده اید و فکر می کنید که راه اندازی و ساخت یک وب سایت بسیار سخت است.

اما اگر سایت خود را با سیستم های مدیریت محتوا و سازندگان سایت راه اندازی کنید، می توانید در کمتر از چند دقیقه صاحب سایت شوید.

به لطف سیستم های مدیریت محتوای رایگان مانند وردپرس، راه اندازی و ساخت یک وب سایت برای همه قابل دسترسی است.

اگر خانه دار یا اهل کامپیوتر هستید، می خواهم به شما بگویم که جای نگرانی ندارید. شما می توانید هر سایتی را با هر ویژگی که می خواهید با سیستم های مدیریت محتوا اجرا کنید.

شاید بپرسید منظور از سیستم های مدیریت محتوا چیست؟

سیستم های مدیریت محتوا سایت سازهایی هستند که به شما اجازه می دهند هر سایتی را با هر ویژگی که می خواهید راه اندازی کنید. پس جای نگرانی نیست! زیرا می توانید همین الان یک وب سایت حرفه ای راه اندازی کنید.

البته برای مقیاس پذیری یک سایت حرفه ای به هاست و دامنه نیاز دارید. بگذارید به شما بگویم که تنها سرمایه شما برای این مدل درآمدزایی اینترنتی صرف خرید هاست و دامنه است.

هاست یعنی فضایی که تمام اطلاعات سایت شما در آن ذخیره می شود و دامنه همان پلاک اینترنتی سایت شما است.

article source: https://webmagazin.ir/ساده-ترین-راه-برای-کسب-درآمد-از-اینترنت/