کنفرانس WebX توسط نخست وزیر ژاپن و مدیر عامل آزمایشگاه یوگا برگزار می شود


کنفرانس WebX، بزرگترین کنفرانس Web 3.0 (Web3) در آسیا، که در تاریخ 25 تا 26 ژوئیه برگزار می شود، مفتخر است که مهمانان برجسته دیگری از جمله نخست وزیر ژاپن، فومیو کیشیدا، مدیر عامل آزمایشگاه یوگا، دانیل آلگره را معرفی کند. ، Dog Coin، Cabosu و ربات هوش مصنوعی Desdemona (ساخته شده توسط Hanson Robotics، ربات خواهر سوفیا) در این رویداد حضور خواهند داشت.

به گفته والکس و به نقل از cryptonomist، کنفرانس WebX به پل زدن تفاوت‌ها اختصاص دارد – از جمله تفاوت‌های بین Web 2.0 و Web 3.0، زبان ژاپنی و زبان انگلیسی، و طرف ژاپن با بقیه جهان. ژاپن پتانسیل تبدیل شدن به هاب وب 3.0 آسیا را دارد و WebX به عنوان مکانی برای درک این پتانسیل و همچنین سکوی پرتاب ژاپن عمل می کند.

سخن، گفتار نخست وزیر کیشیدا در کنفرانس WebX، این نشان می دهد که دولت ژاپن به خوبی اهمیت فناوری Web 3.0 را در شکل دادن به آینده دیجیتال ژاپن درک کرده است. این مشارکت نشان دهنده تعهد آن به پیشرفت فناوری و ایجاد یک اکوسیستم مطلوب برای مشاغل وب 3.0 است.

آزمایشگاه یوگااو که به خاطر کارش در فضای توکن NFT و هنر دیجیتال شناخته شده است، در این کنفرانس شرکت خواهد کرد تا بینش ارزشمندی از تلاقی بلاک چین، خلاقیت و امور مالی غیرمتمرکز ارائه دهد. حضور آن‌ها در WebX نشان‌دهنده اهمیت رو به رشد NFT و پتانسیل تحول‌آفرین آن‌ها در سراسر صنایع است.

کابوسشیبا اینوی دوست داشتنی، معروف به دوج، فضایی گرم و مفرح را به کنفرانس می آورد. حضور او به عنوان یک چهره نمادین در جامعه رمزنگاری نشان دهنده جنبه های سرگرم کننده و هیجان انگیز فناوری وب 3.0 است.

دزدموناربات هوش مصنوعی، نشان دهنده پیشرفت های روزافزون در زمینه هوش مصنوعی و اتوماسیون است. حضور او در WebX رابطه همزیستی بین هوش مصنوعی، وب 3.0 و پتانسیل حل مشکلات مبتنی بر هوش مصنوعی برای تغییر شکل صنایع و بهبود تجربیات کاربر را نشان داد.

وب ایکس از حضور این مهمانان محترم در کنفرانس بسیار خرسند است و دیدگاه منحصر به فرد خود را همراه با دیگر سخنرانان این رویداد با مخاطبان به اشتراک می گذارد. برای مشاهده لیست بلندگوهای WebX، لطفاً به webx-asia.com مراجعه کنید.