یوبی سافت به اعتبارسنجی بلاک چین کرونوس تبدیل شد


غول بازی های ویدیویی یوبی سافت به گسترش در فضای رو به رشد توکن بازی NFT ادامه می دهد و اخیراً با یک شبکه بلاک چین دیگر به عنوان اعتباربخش همکاری می کند.

طبق اعلام امروز، یوبی سافت از شبکه Kronos پشتیبانی خواهد کرد و خالق Assassin’s Creed و دیگر فرنچایزهای اصلی بازی، یک گره در شبکه منبع باز Kronos راه اندازی خواهد کرد که با اتریوم و Cosmas قابل همکاری خواهد بود.

یوبی‌سافت بلوک‌های جدیدی را در شبکه تولید یا تأیید می‌کند و تراکنش‌ها را در کنار ۲۷ اعتبارسنجی دیگر Kronos، از جمله صرافی ارزهای دیجیتال Crypto.com و شرکت زیرساخت Blockdaemon، پردازش می‌کند. اعتبار سنجی بیشتر معمولاً به معنای شبکه غیرمتمرکزتر است.

رمزگشایی با نمایندگان Cronos Labs تماس گرفت تا در مورد شرایط شراکت و اینکه آیا پول بین یوبی سافت و بلاک چین کرونوس جابجا شده است یا خیر، بپرسد، اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد. تیم کرونوس در پستی که این همکاری را اعلام کرد، اعلام کرد که یوبی‌سافت در حال همکاری با توسعه‌دهندگان برای بهبود بازی‌های بلاک چین است و آن‌ها قصد دارند از تخصص یوبی‌سافت برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.

کن تیمسیت، مدیر عامل کرونوس در یک پست وبلاگی گفت:

ما مشتاقانه منتظریم تا از علاقه آنها به فناوری بلاک چین استفاده کنیم و دنیای بازی های بلاک چین را پیش ببریم. یوبی‌سافت قبلاً به عنوان مشاور استارت‌آپ‌های شرکت‌کننده در برنامه شتاب‌دهنده Kronos 2022 خدمت کرده است. پشتیبانی یوبی‌سافت از Kronos آخرین اقدام این ناشر برای گسترش به فضای بازی‌های بلاک‌چین است.

این شرکت در حال حاضر در حال توسعه Champions Tactics: Grimoria Chronicles; یک بازی نقش آفرینی تاکتیکی که اواخر ماه گذشته در شبکه بلاک چین Oasys معرفی شد.

Ubisoft قبلاً موارد NFT درون بازی را در بلاک چین Tezos برای Ghost Recon: Breakpoint PC در اواخر سال 2021 راه اندازی کرد و اولین ناشر بزرگی بود که NFT را با عنوان موجود ادغام کرد. با این حال، این شرکت با واکنش شدید طرفداران بازی های سنتی مواجه شد که ورود یوبی سافت به دنیای NFT را محکوم کردند.

یوبی سافت برای اولین بار در سال 2018 آزمایش در فضای بلاک چین را با یک نمونه اولیه شبیه به Minecraft به نام HashCraft آغاز کرد که هرگز منتشر نشد. یوبی‌سافت بعداً یک پروژه NFT با مضمون Rabbids را راه‌اندازی کرد که یک اسپین آف از بازی فوتبال فانتزی Sorare مبتنی بر NFT بود. همچنین دارای شخصیت های Rabbids در بازی Metaverse Ethereum The Sandbox است.

در این مسیر، یوبی سافت با پیاده‌سازی اعتبارسنجی از اکوسیستم‌های بلاک چین Tezos و Hedera نیز پشتیبانی کرد. یوبی سافت همچنین از طریق برنامه Entrepreneurs Lab خود به بسیاری از استارت آپ های رمزنگاری و NFT کمک کرده است.