⚡️🔥 فال حافظ صد در صد درست و دقیق امروز (شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲)


⚡️ فال ستاره شناسی امروز ⚡️

فروردین

تغییر آسان نیست. شما در حال حاضر احساس راحتی دارید و اگر همه چیز به همین شکل باقی بماند، قابل پیش بینی است. اما برای یک ماجراجویی جدید آماده هستید!

انتخاب اقدامات بعدی سخت خواهد بود، اما به آنچه در حال حاضر و در آینده برای شما اهمیت دارد فکر کنید.

اردیبهشت

استوار بمانید! شما در حال حاضر خیلی در خطر هستید. بنابراین حتی اگر تسلیم شدن آسان است، این کار را نکنید. یک تلاش دیگر می تواند تصمیم را به نفع شما تغییر دهد.

خرداد

در حال حاضر باید زیرک و خلاق باشید. رویکرد سنتی برای حل مشکل کمکی به این وضعیت نخواهد کرد. چیزی جدید و غیرعادی را امتحان کنید تا مشکل را بهبود ببخشید.

تیر

راستی و درستی شما مهم است. ممکن است احساس ضعف کنید و یک لحظه بخواهید تسلیم وسوسه ها شوید و فکر کنید که یک بار زیر پا گذاشتن آن مهم نیست. اما هست! به این راستی و درستی پایبند باشید.

مرداد

شما مجبور نیستید فعلا تصمیم بگیرید. می توانید منتظر بمانید و در زمان مناسب ببینید چه احساسی دارید. آشنایی زمان می برد، و تبدیل شدن به یک زوج جدی متعهد چیزی نیست که آن را بی اهمیت بشماریم.

شهریور

پایان این فصل مهم زندگی غم انگیز است، اما چیزی که هیجان انگیز است، این است که بدانید در حال شروع فصلی جدید هستید. شما آماده سفری جدید هستید و تصمیم با شماست که پایان متفاوتی داشته باشد یا خیر.

مهر

شما شاهد بی عدالتی که دیگران متحمل می شوند هستید، و می خواهید کاری انجام دهید تا اوضاع درست شود.

امروز، ممکن است با نوشتن درباره موضوعی یا پست کردن مطلبی در رسانه های اجتماعی برای ارتقای آگاهی و ایجاد تفاوتی بزرگ، قدم بردارید.

آبان

شانس شما را در زمان و مکان مناسب پیدا می کند. آن هم درست در زمانی که انتظارش را ندارید. شما استعداد شگفت انگیزی در استفاده از فرصت ها دارید.

امروز با دقت در نظر بگیرید که چه می خواهید، و سپس عامدانه آن را از کائنات فراخوانی کنید تا دریافتش نمایید.

آذر

شما سزاوار زمانی برای فکر کردن به خودتان و شنیدن ندای درون تان هستید. مدت هاست که زمانی را به تنهایی و برای آرامش خود سپری نکرده اید. وقت آن رسیده است که برای خودتان کمی وقت بگذارید.

دی

خیانت هرگز به راحتی قابل پذیرش نیست، و اعتماد دوباره به زمان نیاز دارد. اما به کسی که لیاقتش را ندارد اعتماد نکنید، به خصوص اکنون که کاملا از وضعیت خود آگاه هستید.

بهمن

از حقوق خود دفاع کنید. ممکن است فکر کنید یک مکالمه جدی یعنی حرف های ناخوشایند زدن، اما در صحبت های جدی باید رک و صادقانه صحبت کنید. نظرتان را آزادانه بگویید تا همه چیز واضح و شفاف باشد.

اسفند

ممکن است امروز در مورد چیزی سردرگم شوید. وقتی در مورد مشکل یا موقعیتی دچار تردید هستید، به دنبال حقایق باشید، همه اطلاعات را دوباره دسته بندی کنید و جزئیات را پیدا کنید تا به یک نتیجه گیری درست برسید.