⚡️🔥 فال حافظ صد در صد درست و دقیق امروز (جمعه ۱۳ مرداد ۱۴۰۲)


⚡️ فال ستاره شناسی امروز ⚡️

فروردین

امروز روز بسیار عادی از نظر مسائل عاشقانه است اما از نظر سلامتی و وضعیت بدن احساس فوق العاده ای داری و سرشار از انرژی هستی.

در محیط کار بسیار سخت کوش هستی و خودت را متعهد به پیروی از یک برنامه مشخص می کنی اما ممکن است از به تاخیر افتادن کارهایت دچار استرس شوی.

زمانش رسیده روی ترس هایت کار کنی و برای مقابله با آن ها آماده شوی زیرا این ترس ها همیشه مانعی بر سر راه موفقیت های تو بوده و اجازه نداده اند به طور کامل شکوفا شوی.

اردیبهشت

امروز بیشتر در حال و هوای عاشقانه خواهی بود اما از نشانه های واهی اجتناب کن که ممکن است برداشت اشتباه از آن ها داشته باشی.

خوشبختانه در تمام جنبه های زندگی ات احساس خوبی خواهی داشت، به خصوص در محیط کار بسیار سازنده، کارآمد و متمرکز ظاهر خواهی شد و می توانی خودت را به عنوان یک کارمند کوشا معرفی کنی.

یک مسافرت کوتاه یک روزه اوقات خوشی برایت ایجاد می کند اما حمل و نقل عمومی ممکن است اضطراب زا باشد.

خرداد

امروز زمان خوبی است که همسرت را غافلگیر کرده و هر دو از این اتفاق لذت ببرید. چه بهتر که برای این برنامه از تخیلات عمیق درونت بهره ببری.

اگر مدتی است بیکار هستی امروز زمان خوبی برای ارسال رزومه و مصاحبه شغلی خواهد بود.

نسبت به دیروز احساس ثبات و آرامش بیشتری داری و همه چیز واقعا خوب پیش می رود. به همین روند ادامه بده زیرا در اعماق وجودت می دانی قادر به انجام هر کاری خواهی بود.

تیر

امروز بیش از حد سردرگم می شوی. شاید عاشق شده ای یا فقط به کمی توجه و صمیمیت نیاز داری. قبل از هر اقدامی سعی کن درباره علت این مسئله خوب فکر کنی.

در محیط کار لجباز نباش و سعی کن از دستورالعمل ها پیروی کنی و کاری که باید انجام دهی را انجام بده. اگر قصد سفر داری حتما در طول سفر از لحظات شیرین عکس یادگاری بگیر و آن ها را ثبت کن.

ممکن است نوسانات خلقی تجربه کنی اما این مسئله نباید مانعی بر سر راه تو ایجاد کند. سعی کن در پیرامونت نکته مثبتی یافته و زمان بیشتری را با عزیزانت بگذرانی.

مرداد

امروز شاید بهترین روز زندگی زناشویی ات نباشد اما در کل روز خوبی برای شما دو نفر است و اگر مجرد هستی روی یک شخص جدید وسواس پیدا می کنی.

در محیط کار بیشتر مراقب باش زیرا به نظر می رسد یک نفر سعی دارد تو یا کارت را خراب کند. قدم به قدم جلو برو.

مدتی است سعی می کنی از احساسات و عواطف به دور باشی اما بهتر است دست از این کار برداشته و با شرایط مختلف با احساسات درست برخورد کنی.

شهریور

امروز از روزهای دیگر احساساتی تر و رمانتیک تر خواهی بود و اگر مجرد هستی ممکن است با شخصی که به نظر جالب می رسد آشنا شوی.

در محیط کار همه چیز عالی پیش می رود و تو تمام تلاش خود را می کنی تا نشان دهی فردی مشتاق و عاقل هستی. ممکن است کمی پول از جایی غیر منتظره دریافت کنی.

همزمان با غلیان احساسات، حساس تر نیز خواهی شد. حواست باشد اگر کسی دهان به نصیحت یا انتقاد تو گشود از او آزرده خاطر نشوی.

مهر

حس این که همسرت مرتکب خیانت شده تو را آزار می دهد. باید بیشتر مراقب زندگی زناشویی ات باشی و هرگز نا امید نشوی، چرا که هنوز می توان این مشکل را برطرف کرد.

اگر مدتی است بیکار هستی، امروز روز بخت و اقبالت خواهد بود، به خصوص اگر به دنبال شغلی هستی که خلاقیت داشته باشد.

از نظر عاطفی با خودت هماهنگ هستی و دوست داری به دیگران کمک کرده و دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنی. حواست باشد یک نفر قصد فریب تو را دارد.

آبان

ممکن است در روابط خانوادگی و عاشقانه کمی بد خلق شوی. در محیط کار نیز احتمالا به دلیل گزارش ندادن یک اشتباه مواخذه خواهی شد اما از آن جا که به طور ذاتی در حل مشکلات عالی هستی می توانی از این مسئله نیز به سلامت عبور کنی.

خوشبختانه روز فوق العاده ای برای پر کردن شارژ انرژی ات است. چه بهتر که روی برخی مسائل درونی کار کنی تا حس موفقیت سراسر وجودت را فرا بگیرد.

بیشتر به سلامتی خود به خصوص سیستم ایمنی توجه داشته باش و از مسافرت اجتناب کن که تنها انرژی ات را تخلیه می کند.

آذر

شور و اشتیاق در فضای اطرافت پراکنده شده و قرار است همسرت را به یک سفر غافلگیر کننده دو نفری ببری. حتما حس و حال عاشقانه ات را حفظ کن.

در محیط کار فوق العاده پر انرژی هستی، اگر دوست داری خلاقیتی در شغل خود داشته باشی ایده هایت را به راحتی بیان کن و سعی کن کارها را به روش خودت پیش ببری.

امروز ممکن است میان الهامات و فریب کاری های ذهن سردرگم شوی، بیشتر مراقب باش.

دی

از یک روز آرام در کنار عزیزت لذت خواهی برد و رابطه زناشویی ات در بهترین وضعیت ممکن قرار دارد. از نظر شغلی باید سخت تر کار کنی تا به جایگاهی که دوست داری برسی. از هر فرصتی برای بهبود خود و کیفیت زندگی ات بهره ببر.

یکی از نزدیکانت درباره سفر با تو صحبت خواهد کرد، پیشنهادش جدی است و تو باید درباره اش فکر کنی اما از تصمیمات عجولانه اجتناب کن و مراقب باش زیرا کسی در زندگی ات حضور دارد که با تو صادق نیست. ممکن است درگیری های در پیش داشته باشی.

بهمن

به دوره ای سرشار از عشق و ارتباطات باز وارد می شوی وبا افراد زیادی ملاقات خواهی کرد، البته اگر خودت اجازه دهی. در محیط کار نیز فوق العاده ظاهر می شوی، اوضاع مالی خوب است و فرصت های خوبی برای کسب درآمد بیشتر خواهی داشت.

اگر احساس می کنی لازم است ذهنت را از افکار آزار دهنده ای که این روزها در سرت جولان می دهند آزاد کنی، سفر توصیه می شود.

از نظر احساسی شرایط مختلفی را تجربه خواهی کرد که برخی خوب و برخی ناخوشایند هستند. سعی کن در این میان به دنبال حس تعادل باشی.

اسفند

در روابط شخصی خود به رابطه های کوتاه مدت راضی نمی شوی و از طرفی حاضر نیستی دیگران را به زور از زندگی ات خارج کنی.

امروز از نظر شغلی در وضعیت مساعدی به سر می بری. به تلاش خودت ادامه بده و بهترین کار ممکن را انجام بده و در صورتی که دچار سردردهای هر از گاه و استرس می شوی، چه بهتر که به جای مصرف دارو آب کافی بنوشی.

گاهی فقط باید رها کنی و نفس عمیق بکشی. اگر حس سردرگمی تو را آزار می دهد، تا حد امکان برنامه های روزت را کنسل کرده و بیشتر روی خودت تمرکز داشته باش.