⚡️🔥 فال سرنوشت فردای من چیست؟ (چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۲)


⚡️ فال روزانه فردا ⚡️

فروردین

مردم از روحیه ی مثبتی که شما دارید لذت خواهند برد و انرژی های مثبتی برای شما ارسال خواهند کرد. بگذارید عزیزان تان بدانند که چقدر برایتان مهم هستند و چرا برای شما خاص هستند.

وضعیت سیاره ها از شما می خواهد تا روی اهداف بلند مدت خود تمرکز کنید. بر روی شناسایی مهم ترین ماموریت های خود و ترسیم مسیر موفقیت تمرکز کنید. برای موفقیت به عزم و استقامت نیاز دارد. خوشبختانه وقتی از چیزی عصبانی هستید برای برنده شدن در آن تلاش می کنید.

اردیبهشت

شما امروز فرصتی دارید که تنش ایجاد شده بین خودتان و شریک زندگی تان را از بین ببرید. اما ابتدا باید کمی گارد خود را پایین بیاورید اما نه به حدی که احساس بی دفاعی کنید. فقط سعی کنید به جای نتیجه گیری سریع در مورد آنچه که او می گوید و انجام می دهد، با ذهنی باز به او نزدیک شوید.

شما فکر می کنید که عمل گرا هستید در حالی که دیگران ممکن است بگویند برداشت شما بدبینانه است. وضعیت سیاره ها می‌ توانند به شما انگیزه دهند که رویاهای بزرگ داشته باشید بنابراین اگر دچار مشکل شده‌ اید فهرستی از آرزوهای خود تهیه کنید. نگاه کردن به آن به شکل فیزیکی می تواند شما را وادار کند تا یک برنامه برای رسیدن به آن ها تهیه کنید.

خرداد

به جای این که فکر کنید آینده چه خواهد شد روی آنچه که امروز به زندگی وارد می شود تمرکز کنید. شما می توانید خود را در یک توپ نگرانی در مورد وضعیت تان قرار دهید یا می توانید از آنچه در اینجا و اکنون دارید قدردانی کنید.

وضعیت سیاره ها شما را ترغیب می کند تا حرکت های پولی هوشمندانه ای انجام دهید که در نهایت نتیجه خواهند داد. فرقی نمی‌ کند مبتدی باشید یا از سرمایه گذاری آگاه باشید همیشه چیزهای بیشتری برای یادگیری در مورد مدیریت پول وجود دارد.

صرف نظر از اینکه چقدر درآمد دارید، ذخیره بخشی از حقوق ضروری است. خوب است که از مقداری از پولی که به سختی به دست آورده اید لذت ببرید اما امروز برای تحقیق درباره روش های زیاد کردن پول خود وقت بگذارید. ممکن است با یک دوست با تجربه تماس بگیرید و از او راهنمایی بخواهید.

تیر

هر آنچه را که امروز در لیست خود داشتید اعم از وظایف یا کارهای روزمره را کاهش دهید یا ساده کنید تا به این وسیله استرس کمتری داشته باشد. مثلا به جای این که مانند مرغ سر بریده به اطراف بدوید فقط به فروشگاه های یک نقطه از شهر بزنید سپس برای ناهار در یک کافه زیبا استراحت کنید و از یک دوست بخواهید که به شما بپیوندد.

افراد مجرد باید در مراسم های خاص شرکت کنند تا بتوانند با افراد مهم آشنا شوند و شانس خود را در روابط عاشقانه بیشتر کنند.

مرداد

اگرچه می‌ توانید تصور کنید که یک مشارکت چقدر می‌ تواند فوق‌ العاده باشد ممکن است چیزی خاص مانع از وقوع آن شود مانند شخص ثالثی در وسط. در تمام هیجانات، به راحتی می توان این مشکل بزرگ را به عنوان ناچیز از بین برد اما بدیهیات را دست کم نگیرید.

اگر دوست دارید ورزشی شروع کنید و برای آن دو دل هستید یادتان باشد که اولین قدم سخت ترین قدم است پس اکنون آن را انجام دهید.

شهریور

اگر با سنگینی تمام تعهداتی که بر عهده گرفته‌ اید دست و پنجه نرم می‌ کنید، مکث کنید و فکر کنید که واقعا می‌ خواهید منابع ارزشمند خود را به آن اختصاص دهید. وقتی بتوانید نیازها و محدودیت‌ های خود را مشخص کنید، می‌ توانید بدون اینکه به نظرتان تلخ یا انتقادی باشد کمک بخواهید.

ممکن است متوجه شوید که سرمایه‌ گذاری‌ های خاصی به نتیجه نخواهند رسید یا اینکه باید نقاط قوت خود را تغییر دهید. یک پروژه را از قفسه بردارید و جان تازه ای به آن ببخشید. امروز با روش های مختلف بازی کنید سپس برنامه های خود را ارتقا دهید تا نتایج فوق العاده را به نمایش بگذارید!

مهر

در حالی که دوست دارید زمانی که دوستان تان به شما نیاز دارند در کنار دوستان تان باشید اما اگر این کار به شما آسیب می رساند آن را انجام ندهید. شما نیازی به قبولی در هیچ آزمون وفاداری ندارید اگر دوستی کاری اشتباه انجام دهد در برابر از خود گذشتگی زیاد برای او مقاومت کنید.

امروز احساسات قوی در حال ظهور هستند و ممکن است در نتیجه احساس آسیب پذیری کنید. احساسات خود را پردازش کنید سپس آن ها را رها کنید و به کار خود ادامه دهید.

یک شب راحت در کنار نزدیک ترین و عزیزترین افراد خانواده شما می تواند به شما در تغییر روحیه تان کمک کند. اطراف خود را با افرادی احاطه کنید که به شما یادآوری می کنند که چقدر فوق العاده هستید.

آبان

امروز از وضعیت سیاره ها می توانید الهام بگیرید تا اولویت های خود را تغییر دهید و در نتیجه روال خود را تغییر دهید. شما نمی خواهید با طرح ریزی یک بازسازی کلی، خود را تحت تاثیر قرار دهید. با یک ماموریت قابل انجام شروع کنید مانند پروژه ای که می توانید در عرض یک هفته یا یک ماه کامل کنید.

اگر یک هدف تناسب اندام برای شما جذاب است ممکن است یک چالش 21 روزه انجام دهید یا تصمیم بگیرید که در ماه آینده چهار بار شنا کنید، چهار بار بدوید و چهار بار دوچرخه سواری کنید.

شروع های کوچک به شما امکان می دهد تا در کارتان شتاب ایجاد کنید و شما را تشویق می کند به برنامه پایبند باشید. سعی کنید امروز یک استراحت دیجیتالی داشته باشید و ممکن است تصمیم به تمدید آن بگیرید! یادتان باشد تعاملات حضوری بسیار عمیق تر هستند!

آذر

امروز را به عنوان فرصتی برای بررسی دیدگاه خود نسبت به عشق آینده نگاه کنید. اگر دلبسته نباشید ممکن است متوجه شوید که اهداف اشتباهی را هدف قرار داده اید و برای کسانی که در حال حاضر در یک رابطه هستند، مراقب باشید که شریک زندگی خود را سرزنش نکنید.

قبل از اینکه نارضایتی خود را روی همسرتان بیاندازید ابتدا سعی کنید مشکل اصلی را با یک شخص بی طرف حل کنید. با این حال این دوره عقب‌ نشینی می‌ تواند حقایق اساسی را آشکار کند بنابراین برای هر کشفی که ممکن است انجام دهید آماده باشید.

دی

امروز ممکن است میزان سرمایه گذاری خودتان بر روی افراد خاص را زیر سوال ببرید. شما دوست دارید به اندازه ای که وقت می گذارید نتیجه بگیرید چه این یک شراکت شخصی باشد و چه حرفه ای و این می تواند باعث شود که شما در مرحله شناخت با یکدیگر صبر خود را از دست بدهید.

در شش هفته آینده ممکن است کمی آسیب پذیر شوید. هر کاری که می توانید برای حفظ آرامش انجام دهید چه این که به یکدیگر فضا بدهید یا با مشاور زوج ها تماس بگیرید. خوشبختانه، کار بر روی مسائل صمیمیت می تواند نتایج روحی و جذابی داشته باشد!

بهمن

شما عادت کرده‌ اید که در مهمانی های بزرگ سرگرمی ارائه کنید هم به صورت تعریف یکی از داستان‌ های جذاب خود یا میزبانی یک مهمانی. امروز با شریک زندگی خود در جایی دور از نگاه همه قدم بزنید.

شما می توانید از خلاقیت خود بهره ببرید و ایده های الهام گرفته ای برای کار خود داشته باشید. شهود شما ممکن است به شما بگوید که چیزی یا کسی کاملا درست نیست. به سیگنال ها اعتماد کنید و قبل از ادامه کار تحقیق کنید. روز خود را با یک جلسه ورزش کششی به پایان برسانید.

اسفند

امروز می توانید از درس هایی که از تجربه شخصی آموخته اید استفاده کنید. در حال حاضر شفقت کلید رابطه است. هر کسی که امروز به شما تکیه می کند، به او فرصت دهید تا با صدای بلند فکر کند و پاسخ های خودش را بدهد.

به یک قدم فکر کنید که می توانید امروز بردارید تا به موفقیت برسید. شما ممکن است فقط یک شخص خاصی را ملاقات کنید که مهارت های او برای این پروژه عالی است.