🔥⭐️ فال ابجد روزانه | سرنوشت امروز دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۲فال روزانه ابجد امروز

فال روزانه ابجد امروز دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین ماه های مختلف!

✅ برای مشاهده فال تاروت روی دکمه زیر کلیک فرمایید

فال تاروت

✅ برای مشاهده فال حافظ روی دکمه زیر کلیک فرمایید

فال حافظ

فروردین

ج ب ب

گرفتار شدن در چیزهایی که ممکن است چیزی نباشد که بتوانیم آن را کنترل کنیم، برای ما خوب نیست. دانستن اینکه شما کافی هستید، پذیرش اینکه شایسته و معتبر هستید تنها چیزی است که باید کنترل کنیم.

اردیبهشت

آ د د

کافی بودن و دانستن اینکه کافی هستید از پذیرش زندگی آنگونه که هست ناشی می شود. این شامل داشتن آرامش خاطر است که بدانیم نباید هیچ انتظاری برای برآورده شدن وجود داشته باشد.

خرداد

آ آ ب

همه ما اشتباه می کنیم و نقص هایی داریم. این نقص ها قصد نابودی ما را ندارند و این باید به عنوان وسیله ای برای یادگیری و استفاده حداکثری از زندگی باشد.

تیر

د ج د

اگر کسی در مورد دوستی یا رابطه با شما جدی است هیچ چیز دیگری مهم نیست و آنگونه که هستید دقیقا همان چیزی است که او در زندگی خود می خواهد.

مرداد

ج د ج

قدردانی می تواند به خاطر درس هایی باشد که از تجربیات گذشته آموخته ایم. نحوه شکل دادن به خودمان پس از این تجربیات به ما کمک می‌ کند که قدردانی کنیم و نیاز به کافی بودن را برآورده کنیم.

شهریور

د آ د

تایید دیگران سنگ بنایی نیست که خودمان را بر آن بنا کنیم. در واقع این کاملا اعتماد به نفس ما و درک اینکه ما کافی هستیم را از بین می برد.
اگر بتوانیم کسی را پیدا کنیم که ما را آنطور که هستیم بپذیرد کلید واقعی دوستی‌ ها و روابط موفق است.

مهر

ب ب د

مقایسه با دیگران منصفانه نیست. به بیان ساده ما آن ها نیستیم و آن ها ما نیستند. چیزی که ما را به اندازه کافی، کافی می‌ سازد با آنچه که آن ها در مورد کافی بودن در ذهن خود دارند متفاوت است.

آبان

ج ج ج

اینکه بتوانیم در هر کاری احساس موفقیت کنیم، این اعتماد به نفس را به ما می دهد که هر کاری را که می خواهیم در زندگی انجام دهیم. علاوه بر این به ما کمک می کند بدانیم که ما کافی هستیم مخصوصا برای خودمان!

آذر

ج ج ب

آیا می خواهید روی عیوب خود تمرکز کنید یا آن ها را بپذیرید؟ آیا می خواهید آرزو کنید که ای کاش شخص دیگری بودید یا می خواهید نسخه بهتری از خود باشید؟

دی

د د آ

شما خیلی خوب می دانید که دلیل وضعیت فعلی تان چیست. ممکن است بین دو راه حل گیر کرده باشید. سعی کنید تا آنجا که می توانید، به دنبال حقایق باشید. تصمیم گیری مبتنی بر حقایق بهتر است.

بهمن

ب د ج

هر موقعیت مطلوب یا نامطلوبی، به شما امکان می دهد تا از نردبان موفقیت بالا بروید. هر تجربه کوچکی که به دست می آورید می تواند شما را وارد مرحله بعدی کند. به یاد داشته باشید که در هر مرحله، آموزنده و پذیرنده باشید.

اسفند

ب ب ب

در هر کاری که انجام می دهید، استرس با شما همراه است. این شما هستید که تصمیم می گیرید اجازه دهید بر شما غلبه کند، یا از آن به عنوان نیروی مثبتی استفاده کنید که شما را به سمت جلو سوق می دهد.