🔥 فال روزانه چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ (حافظ، تاروت، قهوه، ابجد و عشق!)فال روزانه امروز

فال های جدید و شخصی امروز چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ برای متولدین ماه های مختلف به روز رسانی شده اند.

روی دکمه های زیر کلیک فرمایید

✅ برای مشاهده فال تاروت امروزتان روی دکمه زیر کلیک فرمایید

فال تاروت

✅ برای مشاهده فال حافظ امروزتان روی دکمه زیر کلیک فرمایید

فال حافظ

توصیه های امروز برای شما

فروردین

یک بار در ماه، ماه برای چند روز در مقابل نشانه تو قرار می گیرد و زمانی که این اتفاق می افتد، تو در بهترین وضعیت ممکن هستی. به همین دلیل امروز به نفع توست که با دیگران به ویژه شرکا و دوستان نزدیکت همکاری کنی.

اردیبهشت

تو امروز باید بیشتر روی سلامتی خود تمرکز کنی. امروز در محل کار هم باید به دیگران کمک کنی و هم ممکن است مجبور شوی از دیگران کمک بگیری. حیوان خانگی تو ممکن است به توجه تو نیاز داشته باشد.

خرداد

امروز زمانی را برای لذت بردن از همه چیز در نظر بگیر. هر چیزی می تواند باعث لذت تو شود یک ناهار طولانی، نوشیدن قهوه با یک دوست، چند ساعت خندیدن در یک برنامه شاد یا تماشای برنامه تلویزیونی مورد علاقه‌ ات می تواند برای تو خوشایند باشد.

تیر

علیرغم تمایل به سفر، کشف و یادگیری چیزهای جدید، امروز خوشحال تر هستی که در خانه بمانی. امروز دوست داری که کمی استراحت کنی و راحت باشی.

مرداد

امروز می خواهی دیگران آنچه را که می گویی بشنوند. به همین دلیل است که از افرادی که فقط می‌ خواهند درباره چیزهای بی‌ معنی گپ بزنند، عصبانی می‌ شوی. زندگی کوتاه است، کمی از آن لذت ببر.

شهریور

امروز ممکن است نسبت به چیزی که داری احساس مالکیت کنی، به همین دلیل است که نمی خواهی آن را به کسی قرض دهی. یا ممکن است در مورد مراقبت از آن سخت گیر باشی. اشکالی ندارد همه ما گاهی این احساس را داریم.

مهر

چون امروز و فردا ماه در نشانه توست، احساسات تو تشدید خواهد شد. اگر به چیزی که در اطرافت می گذرد واکنش بیشتری نشان می دهی مهم نیست. خبر خوب این است که شانس تو کمی بهتر می شود و این برتری تو نسبت به ماه های دیگر سال است.

آبان

امروز تنهایی برای تو جذاب خواهد بود. امروز روز سرگرم کننده ای است به همین ممکن است در حال معاشرت، شرکت در رویدادهای ورزشی و لذت بردن از فعالیت های دیگر باشی.

آذر

صحبت صمیمانه با یک دوست یا یکی از اعضای یک گروه ممکن است امروز برای تو خوب باشد. خوب است که با دیگران ارتباط داشته باشیم چون دوست داریم احساس نیاز، دوست داشتن و قدردانی کنیم.

دی

امروز و فردا بنا به دلایلی مورد توجه قرار می گیری. این بدان معناست که مردم بیشتر از حد معمول متوجه تو خواهند شد. در واقع آن ها ممکن است حتی جزئیات شخصی در مورد زندگی خصوصی تو را هم بدانند.

بهمن

امروز روز خوب و سرگرم کننده ای برای توست. تو عاشق سفر یا انجام کاری متفاوت خواهی بود چون می خواهی چیزهای جدیدی یاد بگیری و کمی ماجراجویی داشته باشی! بنابراین کاری متفاوت انجام بده.

اسفند

امروز روز خوبی است تا در مورد حساب های بانکی، ارث و هر چیزی که به طور مشترک با دیگران داری فکری بکنی.