🤫🔥 طالع بینی امروز | رازتو به متولدین این ماه ها نگو! چون که …طالع بینی امروز | رازتو به متولدین این ماه ها نگو! چون که …

برخی افراد همیشه اولین کسانی هستند که رازهای شما را با دیگران به اشتراک می گذارند. آن ها افرادی نیستند که بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

در این طالع بینی روزانه امروز؛ به بررسی این موضوع می پردازیم که غیر قابل اعتمادها متولدین کدام ماه ها هستند.

متولدین کدام ماه ها قابل اعتماد نیستند؟

6. مهر

رایان مارکوارت اخترشناس می گوید : مهر ماهی ها دوست دارند ارتباطات اجتماعی مثبت و هماهنگی را با همه حفظ کنند اما اگر اطلاعات مهمی در مسیر آن ها قرار گیرد، حفظ این حس تعادل دشوار است.

این افراد از نظر اجتماعی رشد می کنند و به عنوان افراد متخصص در ارتباط دیده می شوند. آن‌ ها می‌ خواهند در جریان باقی بمانند و گاهی اوقات این بدان معناست که یک یا دو راز را به همراه خواهند داشت.

مهر ماهی ها ممکن است فکر کنند با به اشتراک گذاشتن چیزها با دیگران به آن ها کمک می کنند اما اگر می خواهند دوستان و روابط خود را حفظ کنند باید یاد بگیرند که کمی احتیاط کنند.

5. شهریور

شهریوری ها همیشه دوست دارند از همه چیز با خبر باشند – مهم نیست که اطلاعات به هر نحوی به آن ها کمک کند، آن ها برای احساس برتری به آن نیاز دارند.

این افراد فوق العاده انتقاد پذیر و کمی قضاوت کننده هستند. استینا گاربیس اخترشناس می‌ گوید : آن ها نشانه‌ هایی هستند که از اطلاعات شخصی شما علیه شما استفاده می‌کنند و باعث می‌ شوند نسبت به خودتان احساس بدی داشته باشید.

4. مرداد

مرداد ماهی ها اصلا افراد راز نگه داری نیستند. گاهی اوقات نفس آن ها مانع از حفظ یک راز می شود.

مارکوارت می‌ گوید : آن ها در شایعه‌ پردازی در محیط‌ های اجتماعی مهارت دارند زیرا اغلب برای دیگران سرگرم‌ کننده است، خواه واقعا در درازمدت آن ها را شخص خوبی جلوه دهد یا خیر.

وقتی به این افراد فرصتی برای خودنمایی داده می شود آن را هدر نمی دهند – حتی به قیمت به اشتراک گذاشتن راز یک نفر. آن ها بدون توجه به هر اتفاقی مردم را با این کارها جذب می‌ کنند.

3. فروردین

گاربیس می‌ گوید : فروردینی ها ممکن است از راز شما علیه شما استفاده کنند یا فورا راز شما را به کسی می‌ گویند و در حالی که آن ها می توانند دوستان وفاداری باشند ممکن است چیزهایی را از روی عصبانیت به اشتراک بگذارند.

چیزی که باید در مورد فروردینی ها در نظر داشته باشید این است که آن ها همچنین فوق العاده تکانشی هستند. آن ها می توانند به اشتیاق خود اجازه دهند بهترین آن ها را به دست آورد و در نهایت رازهایی را در موقعیت های نامناسب به اشتراک بگذارند.

2. آذر

آذر ماهی ها زمانی که درگیر یک راز هستند گاهی اوقات احساس می کنند که این یک محدودیت یا مانع برای آن هاست.

از آنجایی که آن ها همیشه در حال رفت و آمد با دیگران هستند می توانند در مورد اسرار یا شایعات کمی بی توجه باشند. گاربیس می‌ گوید : آن ها به شما گوش می‌ دهند و می‌ گویند که به کسی چیزی نمی‌ گویند و سپس به نفر بعدی که ملاقات می‌ کنند همه چیز را می‌ گویند.

آن ها بسیار فراموشکار هستند و به یاد نمی آورند که اطلاعات خصوصی را به اشتراک می گذارند.

1. خرداد

خردادی ها سخنگوهای بزرگی هستند که لب های شلی دارند. آن ها به ارتباطی بودن معروف هستند. این ترکیبی است که آن ها را به بدترین علامت زودیاک برای گفتن راز تبدیل می کند.

گاربیس می گوید : اگر رازی را به یک خردادی بگویید، مطمئن باشید که این راز به بزرگترین شایعه روز بعد تبدیل خواهد شد.

از آنجایی که ذهن فعال آن‌ ها مملو از اطلاعات است، ممکن است تصادفا حرف بزنند که عالی نیست.

مارکوارت می گوید آن ها باید به جای برقراری ارتباط به طور پیش فرض، روی توانایی خود کار کنند تا از آنچه می گویند آگاه باشند. یکی از نقاط قوت آن ها اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران است.

منبع : bestlifeonline