🦄 تاروت برای هفته جدید و آینده شما!


⭐️ طالع بینی هفتگی تاروت ⭐️

فروردین

کارت تاروت: سه گرز (وارونه)

مراقبت از قلب شکسته تان ممکن است در لیست کارهای این هفته شما باشد! اما می دانید که برای گذراندن این دوره می توانید هر کاری که لازم است انجام دهید.

شما رواقی و قوی هستید و حتی با وجود اینکه ممکن است روزهای سختی را پشت سر بگذارید، اما در قلب خود می دانید که زودتر از آنچه فکر می کنید از آن عبور خواهید کرد.

قوی باش، برج حمل! فقط برای مدتی تنش را احساس خواهید کرد و سپس آزاد خواهید شد.

اردیبهشت

کارت تاروت: هشت شمشیر

در حال حاضر شما تعجب می کنید که آیا تصمیم خاصی بگیرید. زیرا به نظر می رسد که شما را در موقعیتی نامطمئن قرار می دهد.

حرکت تکان دهنده ای انجام دادی و حالا دستانت بسته است! شما نمی توانید ادامه دهید، اما آنقدر باهوش هستید که بدانید کمی مکث و سکوت فرصتی است تا به حرکت بعدی خود فکر کنید!

این هفته استراحت و آرامش “اجباری” را برای شما به ارمغان می آورد. به شما خوش خواهد گذشت و متوجه خواهید شد که چه اشتباهی مرتکب شده اید و چگونه اعمالتان شما را به جایی که امروز هستید رسانده است.

هورداد

کارت تاروت: دودل (وارونه)

گاهی اوقات سختی ها و لحظات غم انگیز زندگی آنقدر زیاد است که شما را مجبور می کند “عمداً نادیده بگیرید”!

بله، این هفته هفته ای است که شما احساس حماقت می کنید، اما شما آگاهانه آن حماقت را انتخاب کرده اید. زیرا احساس می‌کنید نادیده گرفتن آن آسان‌تر از مقابله با آشفتگی‌هایی است که در همه جای زندگی شما وجود دارد.

شما انجام هیچ فعالیتی را متوقف می کنید زیرا می دانید که اگرچه ممکن است سرگرم کننده یا جالب باشد، اما در حال حاضر برای ذهن شما غیرقابل درک است.

لاستیک

کارت تاروت: شوالیه جام ها

این هفته از نظر احساسی خبرهای خوبی دریافت خواهید کرد. این شوالیه زره پوش ممکن است شما را نجات ندهد، اما از او خبرهای خوب و سخنان محبت آمیز خواهید شنید.

کسی در زندگی شما وجود دارد که برای اخبار خوب و احساسات مثبت به او مراجعه می کنید. این شخص در این هفته به شما کمک خواهد کرد. این هفته به طور کلی برای شما خوب است و همانطور که می خواهید احساس امنیت و آرامش می کنید.

مرداد

کارت تاروت: فنجان

به نظر می رسد این هفته یک آس دارید! این آس فقط برای شما نیست، بلکه برای افراد اطراف شما نیز مناسب است. این بدان معناست که هر کاری که در این هفته انجام می دهید نتیجه مثبت و پرباری خواهد داشت.

زندگی عاشقانه شما قطعا تغییر خواهد کرد و روحیه شما به طور کلی سالم و سخاوتمندانه خواهد بود. در این مدت از هر کاری که انجام می دهید لذت خواهید برد و مطمئن باشید که شانس شما ادامه خواهد داشت.

شهریور

کارت تاروت: شش فنجان (برعکس)

این هفته هفته خوبی برای شماست. همه چیز در دنیای شما خوب به نظر می رسد. هیچ ناراحتی، مشاجره و افراد بدی در اطراف وجود نخواهد داشت که خلق و خوی شما را خراب کند.

شما احساس ثبات و راحتی می کنید، اما چند چیز شما را آزار می دهد. چیزهایی که فکر می کنید هنوز به دست نیاورده اید، اما دنیا به شما مدیون است.

چاپ

کارت تاروت: ده سکه

کاری را که انجام می دهید برای کسب درآمد ادامه دهید. زیرا این هفته از نظر مالی برای شما خوب خواهد بود. کارت تاروت ده سکه مانند برنده شدن در لاتاری است!

شما در این هفته پول هنگفتی به دست خواهید آورد، یا اگر این کار را نکنید، از راه های دیگری وارد زندگی شما خواهد شد. کسی که به شما بدهکار است ممکن است تصمیم بگیرد که به شما بازپرداخت کند. وقت آن است که به آنچه می خواهید بخرید فکر کنید!

ممنوعیت

کارت تاروت: دو شمشیر (وارونه)

همه چیز به تصمیم شما در این هفته بستگی دارد، و این تصمیم ممکن است تصمیمی باشد که برای مدت طولانی به تعویق انداخته اید. از آنجایی که در گرفتن این تصمیم تردید دارید، ممکن است تصمیم اشتباهی بگیرید!

شما دوست ندارید درگیر شوید. و برای رهایی از این وضعیت تصمیم اشتباهی می گیرید که به نوبه خود شما را بیشتر از قبل درگیر می کند.

آتش

کارت تاروت: شیطان (وارونه)

شاید فکر کنید این کارت کارت بدی است که نوید تجربه های منفی را می دهد، اما آنقدرها هم بد نیست! این کارت بیشتر یک هشدار برای شما است، به شما هشدار می دهد که برای جلوگیری از دردسر عقب نشینی کنید.

شما تمایل دارید هر چه به ذهنتان می رسد بگویید! به خودت لطف کن و نکن!

ممکن است برای شما سخت باشد که زبان خود را نگه دارید، اما اگر این کار را نکنید، به عنوان بدجنس از کار خارج خواهید شد. پس سعی کنید زبان خود را کنترل کنید!

داد

کارت تاروت: هشت گرز ( ​​وارونه)

جالب است که کارت تاروت شما همیشه به کار مربوط می شود. مثل این است که شما بدون توجه به شرایط زندگی خود، راحتی واقعی خود را در کار پیدا می کنید.

شما هرگز بیکار نیستید و این هفته نیز در کار خود آرامش پیدا می کنید. شما نه تنها در کار خود خوب هستید، بلکه تا حدودی نابغه هستید! زیرا تمرکز بر یک چیز در یک زمان راهی برای آرام کردن خود است.

بهمن

کارت تاروت: شمشیر جدید (معکوس)

این هفته ممکن است خود را به خاطر انتخاب چیزی که اکنون به یک کار طاقت فرسا در زندگی شما تبدیل شده است سرزنش کنید.

چیزی که زمانی فکر می کردی فوق العاده بود، باری بر دوش تو شده است و آرزو می کنی ای کاش آن را به این راحتی رها نمی کردی!

ممکن است در این هفته با انتخاب سختی روبرو شوید، اما اگر جسورانه انتخاب کنید، می توانید خود را برای زندگی بهتر آماده کنید.

اسفند

کارت تاروت: عدالت

عدالت همیشه بهترین کارتی است که می تواند به شما برسد. این هفته تعادل را پیدا خواهید کرد. در این هفته حکمی به نفع شما صادر می شود و مشکلی در زندگی شما به پایان می رسد.

این کارت اغلب نشان دهنده یک تجارت قانونی است. در مورد شما، یک دعوی قضایی یا یک وضعیت بد به احتمال زیاد می تواند به نفع شما تمام شود.