3 بهترین کیسه خواب در بازار در سال 1402


کیسه خواب سه فصل یکی از محبوب ترین کیسه خواب ها برای کوهنوردی است. اکثر کوهنوردان امروزی به دنبال کمپینگ و طبیعت گردی هستند و برای زمستان و ارتفاعات نیازی به کارتن خواب های خیلی محکم ندارند.

وزن کیسه خواب های 3 فصل موجود در بازار بین 1000 تا 1500 گرم است و آستر داخلی آنها معمولاً از پرهای اردک است. پرهای اردک خاصیت حرارتی بسیار خوبی دارند و برای استفاده در کیسه خواب بسیار مناسب هستند.

کیسه خواب سر گاو

کیسه خواب های برند Cale Gavi و همچنین محصولات دیگر این برند همواره جزو پرفروش ترین کیسه خواب های میان رده بازار بوده اند. Cale Gavi سریال های مختلفی مانند سری PKN، سری Falcon، سری Hawk و غیره دارد.

محبوب ترین مدل در بین این کیسه خواب های کارآمد بدون شک سری PKN این شرکت است.

این سری دارای دو مدل 700n و 900n است که به ترتیب 1300 و 1500 گرم وزن دارند. کیسه خواب سر گاوی 700n فروشگاه شاهو کمپ با ضمانت اصالت و سلامت کالا به سراسر ایران ارسال می شود.

کیسه خواب بزاق

یکی از معروف ترین برندهای موجود در بازار در زمینه کیسه خواب های کارآمد و با کیفیت بدون شک کیسه خواب Saliva می باشد. وزن این کیسه خواب 1500 گرم است که 800 گرم آن پرهای اردک خالص با تراکم بالا می باشد.
تاریخچه درخشان این کیسه خواب ها ثابت کرده است که بهترین مدل موجود در بازار برای محدوده دمایی 0 تا منفی 5 درجه سانتیگراد هستند.

استفاده از پارچه های پلی استر و نایلونی ضد حساسیت و ضد آب از دیگر ویژگی های این کیسه خواب محبوب است که راحتی آن را بسیار افزایش می دهد.

کیسه خواب کمپ

کیسه خواب Duck Down کمپ طراحی و پرداخت بسیار شبیه به Saliva دارد با این تفاوت که وزن خالص پر آن بیشتر و تراکم پر کمتر است.

عملکرد این دو مدل بسیار شبیه به هم است و هر دو مدل از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. اما اگر نمی توانید بین این دو یکی را انتخاب کنید، فروشگاه لوازم کوهنوردی بانه، کمپ شاهومدل بزاق پیشنهاد می کند.